Як перемогти ринок у 2023 році?

Хочете дізнатися про стратегію вибору акцій, яка у 2022 році з великим відривом перевершила індекс S&P 500 (SPY)? Тоді читайте далі, щоб оцінити цю революцію, яка має принести вам велику користь у 2023 році та пізніше. Читайте повну історію нижче.shutterstock.com – StockNews

Ведмежий ринок 2022 року став серйозним тривожним сигналом для інвесторів.

Жорстока реальність полягає в тому, що багато методів, які, здавалося, так добре працювали в попередні роки… були просто смертним вироком, коли ведмежий ринок вийшов зі сплячки.

Перш за все була ідея придбати “в моді” зростаючих акцій, таких як Roku і Tesla, незалежно від оцінок. Минулого року ця вечірка закінчилася дуже погано.

Отже, якщо ці речі не працюють…то що тоді?

Це буде в центрі уваги цього коментаря, де я обговорюю триетапну еволюцію у виборі акцій, яка привела багатьох на шлях до кращих результатів. Сподіваюся, це просвітить стратегію, яка покращить ваші шанси на успіх інвестицій у новому році.

Метод відбору запасів 1.0

Щоб повідомити вам рішення, мені спочатку потрібно вказати на проблему. І це хибний спосіб, яким більшість із нас досліджує акції. З цією метою я розповім вам про те, як звичайна людина справляється з цим життєво важливим завданням… потім я вкажу кращий шлях.

Припустімо, ви читаєте статтю, де якийсь експерт рекламує 3 акції, які вони вважають приголомшливими. Звідти ми, швидше за все, будемо переглядати ваші улюблені інвестиційні веб-сайти для отримання додаткової інформації, яка є деякою комбінацією наступного:

  • Чим займається компанія? (Галузь/Сектор)
  • Перегляньте нещодавні ціни
  • Ознайомтеся з кількома ключовими показниками зростання, вартості чи фінансів компанії
  • Прочитайте додаткові статті, які розкажуть нам трохи більше про історію розвитку компанії, яка дає нам впевненість, що це приваблива інвестиція в майбутньому.

Тож у чому проблема такого підходу?

По-перше, це займає досить багато часу, оскільки ви розумієте, що цей ручний метод буде застосовано до кожної акції, що перевіряється.

По-друге, і це найважливіше, ви справді не охоплюєте так багато. Це означає, що є буквально тисячі точок даних, які ви можете дослідити для кожної акції, щоб оцінити, наскільки вони здорові… і як вони витримують конкурентів.

Але, якщо бути чесними, цей застарілий метод веде лише до перегляду 5-10 аспектів компанії, перш ніж ми вирішимо розмістити угоду. Це просто недостатньо повний огляд, щоб оцінити шанси на вашу користь, що призводить до…

Метод відбору запасів 2.0

Рішення полягає в автоматизації цього підходу. Наприклад, використання комп’ютерних моделей для сканування більшої кількості факторів цих компаній за мілісекунди. Ось чому так багато інвесторів звернулися до кількісних рейтингів як засобу пошуку найкращих акцій.

У цій сфері наша власна модель POWR Ratings допомагає тисячам інвесторів робити саме це. Сканувати кожну акцію на основі 118 різних факторів у ряді областей від зростання до вартості до настрою до імпульсу до стабільності та фундаментальної сили (якості).

Чому ці 118 факторів?

Оскільки дослідник даних, який створив POWR Ratings, довів, що кожен із цих окремих 118 факторів призводить до того, що акції з більшою ймовірністю перевершать ринок. Отже, те, про що ми говоримо, ця модель дає вам 118 переваг для пошуку акцій, які повинні бути вище за зграю.

Доказ цього твердження чітко підтверджується наведеною нижче діаграмою ефективності, де наші акції з найвищим рейтингом значно випередили ринок у цілому:

Так, я міг би закінчити статтю на цьому. Тому що використання наших рейтингів POWR виконає обіцянку цієї статті… допомогти вам знайти акції, які будуть кращими в наступному році.

Однак залишається ще одна кричуща проблема, яку потрібно вирішити. Це тому, що використання вищезазначеного методу все одно залишить у вас близько 1300 акцій з рейтингом «Купити», які потрібно переглянути. Занадто багато, щоб звичайна людина могла відсортувати їх за розумні терміни. Саме тому ми створили…

Метод відбору запасів 3.0

Як генеральний директор StockNews.com я зрозумів, що нам потрібно йти далі для клієнтів. Розбити ці 1300 акцій у більш сприйнятливу форму, щоб інвесторам було легше насолоджуватися перевагами.

Це об’єдналося у створенні низки ринкових інформаційних бюлетенів, які використовують рейтинги POWR для основних стилів інвестування в акції. Перегляньте список інформаційних бюлетенів нижче та поточну кількість вибраних у кожній службі, щоб зрозуміти, що я маю на увазі:

Інформаційний бюлетень

Кількість виборів у портфоліо

Акції POWR менше 10 доларів

8

Параметри POWR

6

Зростання POWR

8

Повний прибуток Reitmeister

9

Значення POWR

6

Прориви POWR

8

Кожне портфоліо інформаційних бюлетенів має дуже керований номер вибору. Загалом ми говоримо про 45 угод.

Крім того, у вівторок вранці плануються ще 3 угоди, щоб розпочати новий рік.

Усі обчислені як переможці за нашою перевіреною кількісною моделлю.

Усе відібрано нашими редакторами, щоб бути найкращим із найкращих.

Ось ще 1 інновація

Раніше наші клієнти отримували 30-денні пробні періоди для кожного інформаційного бюлетеня окремо, тому що це стандартна галузева практика.

Але що, якщо вам цікаво побачити всі послуги, щоб оцінити, які найкращі для вас у майбутньому?

І саме тому ми створили POWR Platinum. Це набір, який надає вам доступ до всіх наших активних торгових інформаційних бюлетенів одночасно.

Не лише 6 інформаційних бюлетенів та їхні 45 торгів, зазначених вище. POWR Platinum також включає 2 інші популярні послуги:

  • Тенденції POWR– Глибокі коментарі та найкращі добірки з найцікавіших тенденцій зростання від електромобілів до дослідження космосу та Інтернету речей до геноміки тощо.
  • Рейтинги POWR Premium – Як додатковий бонус ви також отримуєте підписку на цю послугу, що дає повний доступ до наших бажаних рейтингів POWR для понад 5300 акцій і 2000 ETF. Це ідеальне доповнення до інформаційних бюлетенів про активну торгівлю, що робить POWR Platinum повноцінним інвестиційним ресурсом.

Тут справді знайдеться щось для кожного стилю інвестора. Незалежно від того, чи бажаєте ви зростання, вартість, технічний аналіз, ринковий час тощо.

1 долар США за 30-денну пробну версію POWR Platinum

Так, лише 1 долар США за 30-денну пробну версію всіх наших ринкових служб. І хоча це не буде 1 долар назавжди, ви будете вражені недорогими варіантами після завершення пробної версії.

Я щиро вірю, що POWR Platinum разом із усіма його послугами з виходу на ринок є найкращим набором інструментів для інвесторів і справжньою зміною правил для окремих інвесторів.

Насправді я настільки твердо вірю, що POWR Platinum має здатність суттєво вплинути на результати вашого інвестування та допоможе вам перевершити ринок решту року, що я хочу усунути всі можливі бар’єри, щоб ви могли відчути це на власні очі та ризикувати – безкоштовно.

Якщо ви вирішите продовжити після 30-денної пробної версії (а ми думаємо, що так і буде), я пропоную 100% гарантію повернення грошей після того, як пробна версія перетвориться на платну підписку.

Іншими словами, якщо 30 днів вам здається недостатньо довгим, щоб прийняти рішення про те, чи є POWR Platinum найкращим інвестиційним ресурсом, знадобиться до 90 днів більше, щоб вирішити, без ризику для вас.

Я думаю, що вибір зрозумілий.

Розпочніть пробну версію вже сьогодні та почніть перемагати ринок у новому році!

Розпочніть 30-денну пробну версію без ризику всього за 1 долар >>

Бажаємо вам інвестиційного успіху!


Стів Райтмайстер

…але всі називають мене Рейті (вимовляється «Райті»)
Генеральний директор, мережа фондових новин і редактор, Reitmeister Total Return


У п’ятницю вранці акції SPY торгувалися на рівні 380,35 долара за акцію, знизившись на 3,09 долара (-0,81%). З початку року SPY знизився на -18,62% порівняно з підвищенням еталонного індексу S&P 500 на % за той самий період.


Про автора: Стів Райтмайстер

Стів більше відомий аудиторії StockNews як «Reity». Він не лише є генеральним директором фірми, але й ділиться своїм 40-річним досвідом інвестицій у портфоліо Reitmeister Total Return. Дізнайтеся більше про історію Рейті, а також посилання на його останні статті та вибір бірж.

більше…

Пошта Як перемогти ринок у 2023 році? вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment