Як перепрофілювати свій веб-сайт для особливих випадків

Веб-сайти часто можуть працювати найкраще, коли вони динамічні та постійно адаптуються відповідно до бажань, потреб та інтересів відвідувачів.

Незалежно від того, чи бажаєте ви адаптувати свої сторінки відповідно до святкового сезону, чи просто плануєте відсвяткувати пропозицію на місці, щоб відсвяткувати річницю заснування вашого бізнесу, перепрофілювання вашого веб-сайту під час спеціальних заходів справді може окупитися.

Якщо ви є магазином електронної комерції, створення сезонних рекламних акцій, присвячених особливим подіям, може мати суттєвий вплив на оптимізацію коефіцієнта конверсії (CRO), і більшість підприємств прагнуть використовувати певну форму маркетингової стратегії, щоб допомогти створити певну форму обізнаності серед відвідувачів і потенційних клієнтів. однакові.

Але чи справді ви максимізуєте свій потенціал продажів, оголошуючи подію, якщо ваш веб-сайт виглядає так, ніби нічого не змінилося? Оптимізація вашого веб-сайту, щоб показати відвідувачам, що ви раді сезонній події, особливій річниці чи іншій важливій події, яка має відношення до вашої галузі, може сприяти підвищенню інтересу, зацікавленості та продажу.

Хоча шаблон Powered Template найбільш відомий як основний онлайн-ресурс для попередньо розроблених елементів презентації, він також пропонує широкий спектр графічних зображень, фонів, візерунків, значків та ілюстрацій, які можна використовувати для використання на вашому веб-сайті.

Маючи понад 3000 професійно розроблених графічних зображень, доступних на Powered Template, давайте глибше розглянемо, як ці ресурси можна використати, щоб перетворити ваш веб-сайт на привабливе та особливе місце для відвідувачів, щоб дізнаватися про спеціальні події:

Сезонне оновлення ваших сторінок за допомогою потужного шаблону

Величезний вибір, який Powered Template пропонує користувачам, має потенціал повністю змінити веб-сайт відповідно до будь-якої події.

Використовуючи інтуїтивно зрозуміле меню платформи, можна вибрати з широкого спектру попередньо підготовлених спеціалістами дизайнів. Як ми бачимо, на вибір є понад 1100 дизайнів, які можуть трансформувати веб-сайти та прикрашати їх напередодні будь-якої особливої ​​події.

Як ми бачимо з добірки, Powered Template пропонує налаштовані кліпи та піктограми на тему Instagram, тематичні за різними темами – тут зображені піктограми на тему літа та подорожей.

Powered Template дозволяє користувачам легко відкривати нові дизайни, які відповідають їхнім потребам, а платформа містить низку активів, якими можна користуватися як повністю безкоштовно, так і за рахунок преміум-підписки. Дизайн преміум-класу позначається червоною мініатюрою в нижньому правому куті вибору з короною.

У грі також є зручна система рейтингу зірок, яка запрошує користувачів оцінювати свої завантаження з п’яти зірок.

Припустімо, що ви хочете змінити дизайн свого веб-сайту на тему Хелловіна. У графічних ресурсах шаблону Powered Template ми бачимо, що користувач створив абстрактний векторний дизайн, який можна використати як яскравий і непомітний фон для ваших сторінок.

Powered Template надає широкий спектр інформації про потенційний дизайн для завантаження. Для графіки це може включати роздільну здатність зображення, його DPI та сумісне програмне забезпечення, у якому використовуватиметься дизайн.

Як ми бачимо, також можна завантажити веб-елементи на тему Хелловіну, щоб допомогти вашому веб-сайту перейти в сезонний дух.

Що стосується графічних елементів Powered Template, усі завантаження можна редагувати будь-яким способом, який вважає за потрібне власник, якщо він має підписку на платформу. Якщо ви завантажите один із багатьох безкоштовних варіантів дизайну Powered Template, ви зможете абсолютно вільно редагувати свій вміст, якщо додасте посилання на веб-сайт.

Завантаження вашого вмісту

Коли ви вирішите, який дизайн ви бажаєте використати, клацніть, щоб завантажити вміст, і ви побачите один із двох варіантів.

Для безкоштовного використання вмісту вам буде запропоновано або завантажити свій ресурс безкоштовно з посиланням на авторство, або отримати доступ до свого дизайну без посилання на джерело за допомогою преміум-підписки.

Якщо ви зареєстрований преміум-підписник, ви можете миттєво завантажити свої активи без будь-яких запитів, але якщо ви ще не підписалися на преміум-вміст, вам буде запропоновано прайс-лист Powered Template.

Принадність Powered Template, окрім розгалуженого асортименту привабливого та захоплюючого вмісту, полягає в чудовій гнучкості для користувачів.

Користувачі мають на вибір п’ять основних планів передплати, багато з яких мають власні різноманітні рівні. Найпопулярнішим варіантом для підписників Powered Template є стандартна підписка, вартість якої починається від 9,95 доларів на місяць. Але в більш інноваційному русі платформа також пропонує користувачам можливість купувати контент на вимогу. Це означає, що ви можете заплатити наперед за 5, 10, 25 або 50 завантажень, які можна використати протягом року.

Powered Template також пропонує ряд параметрів команди та підприємства, які можна налаштувати відповідно до потреб вашої організації.

Відчуття святкового настрою чи святкування галузевої події не обов’язково потребує багато часу та витрат. Завдяки асортименту ресурсів, готових до веб-сайту Powered Template, легко перепрофілювати свій сайт, щоб зацікавити відвідувачів і розвивати стратегію CRO.


Leave a Comment