Як профінансувати свій стартап у 2023 році. Будьте готові до оцінок і умов… | від DC Palter | Січень 2023 р

Фотографія Енні Спратт на Unsplash

Новий рік настав, і багато стартапів на ранніх стадіях готуються розпочати збір коштів. Час не великий.

Оскільки Nasdaq впав на 33% у 2022 році, акції високого ризику, як-от Telsa, впали на 75%, бум SPAC припинився, ринок IPO закритий, а стартапи на пізніх стадіях починають розібратися, зараз для стартапів на ранніх стадіях важкий час для пошуку за гроші.

Це повний поворот з початку 2022 року, коли здавалося, що кожна божевільна ідея не тільки отримує фінансування, але й отримує божевільні оцінки.

Уповільнення почалося приблизно в середині минулого року. Я активний учасник двох ангельських груп із членськими коштами. Обидві групи зазвичай інвестують 10% фонду в 10 стартапів протягом року та щороку збирають новий фонд. Цього року обидві групи все ще сидять на більшій частині грошей, зібраних на початку 2022 року. Деякий час ми не будемо збирати інший фонд.

Всередині себе ми запитували один одного: «Де всі хороші стартапи?» «З квітня ми не бачили нічого, у що варто інвестувати».

Ми бачили стільки ж презентацій, але зробили набагато менше інвестицій. Чи впала якість стартапів? Сумніваюся. Але наш ентузіазм є, особливо щодо маржинальних угод. Рік тому ми стрибали на борт будь-чого з інерцією. Тепер ми протверезіли і стали проникливішими.

Що ще не змінилося, так це умови угоди, які нам пропонують. Хоча фондовий ринок різко впав, вартість наших будинків падає, а відсотки, які ми можемо отримати за готівку, стрімко зросли, умови угод, які я бачу від стартапів на ранніх стадіях, все ще залишаються такими ж, як і рік тому, на вершині міхура. І це спричиняє невідповідність між очікуваннями інвестора та засновника, що перешкоджає інвестиціям.

З 2010 по 2018 рік типовий стартап на ранній стадії, який збирає попередній раунд, міг мати оцінку в 6 мільйонів доларів. Той самий стартап у 2018–2020 роках оцінювався б у 8 мільйонів доларів. Потім у 2020–2022 роках оцінка підскочила до 10 мільйонів доларів, якщо вони взагалі запропонували оцінку замість неограниченої банкноти.

Інші інвестиційні умови так само стали більш зручними для засновників під час стартап-міхура. Сума, зібрана типовим стартапом на ранній стадії, зросла з 500 тисяч доларів до 2 мільйонів доларів, тоді як засоби захисту інвесторів, такі як місця в раді директорів і переваги ліквідності, зникли.

Як інвестори, ми стикалися з носом і погоджувалися на невигідні умови, тому що так робили всі інші, і якщо ми наполягали на кращих умовах, засновники переходили до інших інвесторів.

Бум фінансування стартапів здавався чудовим для засновників, поки він тривав, але привабливі умови на ранніх стадіях є контрпродуктивними, накопичуючи проблеми на потім. Багато з тих самих стартапів на пізнішій стадії зараз розглядають припинення раундів або повністю закриваються.

Шлях вперед очевидний, хоча і болючий. Інвестори все ще шукають стартапи для інвестування та скаржаться на відсутність привабливих угод. Стартапи шукають фінансування та скаржаться на відсутність інвесторів. Єдине, чого не вистачає, це домовленості про умови.

Великі ліквідні ринки, такі як фондові ринки та ринки сировини, щодня здійснюють мільйони транзакцій. Поточна ціна акції публічної компанії або унції золота завжди зрозуміла. Нерухомість є менш прозорою, оскільки кожна власність певною мірою унікальна, але щомісяця в кожному районі відбуваються сотні транзакцій, і всі вони є загальнодоступною інформацією, що дає змогу оцінити вартість будь-якої власності з певною точністю. Агенти з нерухомості, які знають околиці, допомагають покупцям і продавцям орієнтуватися на те, яких умов очікувати.

Інвестиції в стартап набагато складніші. Угод мало, а умови залишаються конфіденційними. Кожен стартап справді унікальний, його оцінка базується на складних змінних, включаючи досвід засновника, ринкові можливості та тягу клієнтів. Єдиний спосіб оцінити стартап — поговорити з інвесторами та прочитати подібні статті.

Тож ось моя порада, якщо ви хочете отримати фінансування у 2023 році.

Забудьте про оцінки, які отримували друзі та члени когорти у 2018–2022 роках. Пузир закінчився, і ми повернулися до основ.

Ваш стартап на ранній стадії, який міг бути оцінений у 10 мільйонів доларів минулого року, тепер оцінюється в 6 мільйонів доларів у 2018 році. З урахуванням інфляції, назвемо це 6,5 млн доларів. Припустімо, що ваша поточна оцінка на 35–50% нижча, ніж ви думали.

Подібним чином суму, яку ви планували зібрати, можливо, слід скоротити вдвічі. Уважно подивіться, скільки вам справді потрібно, щоб досягти наступної важливої ​​віхи через 12–18 місяців, коли ви зможете підняти наступний раунд за вищою оцінкою.

Умови «ми погодимося на все» також зникли. Інвестори повернулися до очікувань умов, які ми бачили в старі часи до 2018 року. Якщо ви хочете залучити інвесторів, вам потрібно запропонувати:

  • Приваблива оцінка або максимальна оцінка. Жодних незакритих банкнот чи СЕЙФІВ.
  • Справжнє правління, включаючи місце в правлінні для головного інвестора та, можливо, роль спостерігача в раді для другого великого інвестора.
  • Ліквідаційні переваги 1x або вище.
  • Якщо в найближчому майбутньому обіцяють основні етапи, потрібні варранти для зниження оцінки, якщо цілі не будуть досягнуті.
  • Варранти для попередніх інвесторів у раунді, щоб забезпечити стимул не чекати.
  • План робити більше з меншими витратами, включаючи нижчі зарплати та наймання значно меншої кількості персоналу.

Зараз, як ніколи, інвестори ретельніше дивляться на угоди, щоб оцінити ризик і винагороду. Щоб піднятися на вершину купи та залучити інвесторів, вам потрібно продемонструвати основні принципи:

  • Команда світового класу з експертними знаннями та досвідом створення стартапу
  • Спонукання клієнтів довести, що продукт відповідає реальним потребам
  • Міцний рів, щоб уникнути конкуренції
  • Досить велика ринкова можливість, щоб створити величезний вихід

Як і більшість речей, поточна проблема фінансування також є можливістю. Коли інвестори кидали гроші на все, кожен хороший стартап відразу залучав 10 конкурентів з невеликими варіаціями початкової ідеї. І оскільки так багато стартапів отримують фінансування, неможливо знайти потрібні таланти. Тепер із меншою кількістю води та добрив найкращі стартапи мають простір для росту, не захлинувшись від бур’янів.

Перед дверима найкращих стартапів інвестори все одно будуть стояти в черзі з чеками. Але навіть найкращим доведеться запропонувати більш привабливі оцінки та умови інвестування, ніж вони, можливо, очікували.

Leave a Comment