Як підготувати свою команду цифрового маркетингу до 2023 року

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

У міру того, як перехід до цифрових технологій триває, традиційний маркетинг все більше порушується цифровим маркетингом. Команди цифрового маркетингу перебувають під величезним тиском, щоб впоратися з цим переходом, скористатися можливостями, які пропонує цифровий маркетинг, і отримати величезні прибутки. Ось сім тактик для цього.

Автоматизуйте для підвищення ефективності робочого процесу

Підвищення ефективності робочого процесу є чудовим способом покращити клієнтський досвід, зменшити витрати на обслуговування та підвищити прибутковість агентства. Десять років тому венчурний капіталіст Марк Андріссен сказав, що «програмне забезпечення поїдає світ». Сьогодні вірніше сказати, що штучний інтелект (ШІ) поїдає світ. ШІ руйнує індустрію за галуззю, і цифровий маркетинг не є винятком. Одним із інструментів, які легко розгортати, є використання інтелектуальних розмов, щоб отримати інформацію з розмов із клієнтами та покращити маркетингові стратегії. Наприклад, розмовний інтелект може визначити, які ключові слова використовують клієнти, і змінити маркетинг таким чином, щоб продукти та сценарії відображали мову клієнта.

SEO залишається важливим

Будь-який фахівець з маркетингу скаже вам, що пошукова оптимізація (SEO) пережила ті часи, коли все, що мало значення, це підвищити рейтинг сайту в Google. Незважаючи на те, що підвищення рейтингу сторінок Google залишається важливим, SEO змінилося фундаментально. Цифровим маркетологам доводиться розглядати альтернативні стратегії SEO. Хоча домінування Google серед пошукових систем продовжує зростати, стратегії пошуку на таких платформах, як Amazon, Instagram і Twitter, ставатимуть все більш важливими.

Виділяйтеся своїм ідейним лідерством

Інтелектуальне лідерство є новим і все більш важливим способом розвитку бренду. Це також високорентабельний спосіб зробити це, що вимагає дуже невеликих економічних інвестицій. Для цього потрібні інвестиції в розробку унікальних ідей. Для цього може знадобитися навіть мати когось, чия робота полягає лише в тому, щоб читати, думати, писати чи публікувати відео.

Люди жадають розуміння, і вони хочуть когось, хто може передати глибокі ідеї, які варті їхнього часу. Якщо ви зможете завоювати довіру людей як надійний авторитет, ви збільшите цінність свого бренду.

Накопичуйте дані

В еру великих даних дані є новою нафтою. Володіння даними є основою великого бізнесу. Вашому бізнесу потрібно інвестувати у відстеження активності клієнта не лише на веб-сайтах клієнтів, але й на веб-сайтах третіх сторін. Що стосується продуктів Apple, вони, звичайно, повинні будуть дати явну згоду на це, і ви навіть можете заздалегідь отримати їхню згоду, коли вони потраплять на веб-сайт клієнта. Частка трафіку, яку ви можете відстежити, дасть вам зрозуміти, чого хочуть люди. Відстеження потенційних конверсій є життєво важливим.

Якщо ви не можете щось виміряти, важко зрозуміти, що ви робите правильно. Збір даних є ключовим для розуміння того, що працює у вашій стратегії цифрового маркетингу, а отже, для зменшення витрат на залучення кожного клієнта. Це також важливо для правильної роботи з клієнтами, даючи їм саме те, що вони хочуть і потребують. Без даних ви не зможете максимізувати рентабельність інвестицій (ROI) у свої кампанії. Таким чином ви можете збільшити свої шанси утримати клієнтів.

Підготуйтеся до Google Analytics 4

З 1 липня 2023 року Universal Analytics більше не оброблятиме дані. Хоча ви ще деякий час зможете переглядати звіти Universal Analytics, нові дані оброблятимуться ресурсами Google Analytics 4. Google Analytics 4 рекламували як «наступне покоління Analytics».

Радимо почати використовувати як Universal Analytics, так і Google Analytics 4, готуючись до переходу, щоб до настання липня ви звикли працювати з Google Analytics 4. Крім того, вам слід почати використовувати функції відстеження Google Analytics 4, щоб отримати трохи задоволення. даних, щойно настане липневий термін.

Формуйте лояльність клієнтів

Довічна цінність кожного клієнта визначається ступенем лояльності клієнтів, яку ви можете підвищити. Це не лише тому, що клієнти залишатимуться довше, чим більш лояльними вони будуть, але також тому, що лояльність спонукатиме їх користуватися все більшою кількістю ваших послуг, дозволяючи вам «приземлятися та розширюватись».

Щоб підвищити лояльність клієнтів понад те, що може досягти ваша власна операційна досконалість, ви повинні пропонувати клієнтам безкоштовні подарунки, лояльність і знижки за рекомендацію, а також вам слід надмірно повідомляти про свої очікування виконання, щоб зміцнити довіру. Ці речі ще більш актуальні в такі часи, коли клієнти перебувають у стані невизначеності та можуть навіть відчувати зниження доходів. Ці інвестиції окупаються в довгостроковій перспективі. Ви хочете пройти додаткову милю для постійних клієнтів, щоб вони зрозуміли, наскільки вони цінні для вас.

Забудьте про сторонні файли cookie

Стороннє відстеження вмирає. Apple є однією з головних причин цього, оскільки вона прагне відповісти на побоювання клієнтів щодо конфіденційності. Для цифрових маркетологів це означає, що вам доведеться переосмислити, як ви рекламуєте у світі без сторонніх файлів cookie. Якщо говорити точніше, цифровим маркетологам доведеться докладати більше зусиль для збору даних першої сторони. Дані залишаються важливими, але тепер успіх залежатиме від того, чи володієте ви достатньою кількістю даних, щоб отримати значущу інформацію. Цифрові маркетологи, яким вдасться створити власні дані першої сторони, будуть попереду тих, хто не може і зможе аналізувати та прогнозувати ефективність своєї реклами та проводити кращі дослідження ринку.

Leave a Comment