Як реалізувати відео SEO стратегію • TechCrunch

Ми всі знаємо що контент є головним, коли справа доходить до SEO. Проте виграшні стратегії SEO сьогодні вимагають не лише хорошого текстового вмісту.

Хороший контент сьогодні також включає відео. Стратегія SEO для відео більше не є обов’язковою для стимулювання зростання — вона абсолютно необхідна.

Отже, що повинен робити SEO-стратег? Як розробити комплексну стратегію, яка вразить вашого боса та отримає результати, які перевищать очікування вашого клієнта?

Відео приваблює трафік і потенційних клієнтів

Давайте на секунду перейдемо до основ. Цифрове споживання зростає все швидше. Люди мають доступ до більшої кількості інформації, ніж будь-коли раніше, що призвело до затоплення контентом. Оскільки вмісту багато, людям не потрібно багато часу, щоб вирішити, чи вартий ваш вміст їхнього часу.

Один із найшвидших способів змусити людей помітити ваш вміст – це відео. Насправді людський мозок обробляє зображення в десятки тисяч разів швидше, ніж текст, і глядачі зберігають 95% повідомлення, коли дивляться його на відео, порівняно з 10% під час читання.

Користувачі та Google очікують більше, ніж просто ключове слово; вони хочуть досвіду.

Більше того, дослідження показали, що споживання відео не лише для розваги та кумедних відео про домашніх тварин — 84% людей кажуть, що переконали їх купити продукт чи послугу, переглянувши відео бренду. Він не тільки ефективний як маркетинговий інструмент, але також сприяє збільшенню трафіку та потенційних клієнтів — 86% відеомаркетологів кажуть, що відео збільшило трафік на їхній веб-сайт. Основним джерелом цього додаткового трафіку є, звичайно, пошук Google.

Постійне зростання веб-трафіку є мрією кожного SEO-стратега, а відео – простий спосіб це зробити. Подивіться, що сталося, коли ми розмістили високоякісні релевантні відео на сайті клієнта:

Кредити зображення: Хмарно

Чому відео корисне для SEO?

У наші дні SEO – це набагато більше, ніж зіставлення пошукових запитів із ключовими словами на сторінці. Google прагне надавати вміст, який найкращим чином задовольняє потреби користувача та враховує всю взаємодію з користувачем. Інструкції Google щодо оцінки якості пошуку надають важливого значення наступному при визначенні якості веб-сайту:

  • Призначення сторінки.
  • EAT (експертиза, авторитет і надійність).
  • Основний зміст.

Врахування цих моментів має важливе значення для створення хорошої взаємодії з користувачем із хорошим вмістом.

Як реалізувати стратегію SEO для відео

Правильна для вас стратегія SEO для відео значною мірою визначатиметься типом вмісту, який ви зараз створюєте для своєї бази користувачів. Варто витратити час на проведення аудиту вмісту та визначення типу вмісту, який у вас є. Це може бути основою для вашої стратегії відеовмісту.

Це також чудовий спосіб визначити, де у вашій поточній стратегії можуть бути прогалини. Відео також може допомогти заповнити цю прогалину.

Стережись: Поширеною помилкою під час впровадження відео SEO є створення відео, яке взагалі не відповідає вашій стратегії. Натомість відео стає тим, що ви робите просто тому, що вважаєте себе таким повинен. Якими б не були ваші цілі зростання, переконайтеся, що відео, які ви створюєте, є частиною більшої стратегії.

До різних типів відео належать:

Leave a Comment