Як розкрутити мережу інвестування з нуля, будучи першим засновником • TechCrunch

Будівництво інвестора мережа з нуля звучить лякаюче. Це особливо вірно, якщо, подібно до багатьох засновників, ви не належите до соціального чи економічного кола, де розпочати розмову з потенційними інвесторами є простою проблемою.

Нещодавно ми зустрілися з трьома венчурними капіталістами, які також були засновниками, щоб обговорити різні способи, як засновники можуть підійти до цієї проблеми, як отримати першу таблицю умов і що ця таблиця повинна містити.

Сьогодні ми представляємо першу частину цієї розмови. Ми спілкувалися з інвесторами Джеймсом Норманом з Black Operator Ventures, Манделою Шумахером-Ходжем Діксоном з AllRaise та Кевіном Лю з Techstars і Uncharted Ventures.

У другій частині інвестори докладніше розповідають про те, що потрібно просити в умовному листі, а від чого відмовитися.

(Примітка редактора: це інтерв’ю було злегка відредаговано для довжини та ясності.)


Як запустити мережу з нуля?

Джеймс Норман: Це досить різноманітно, коли ти вперше засновуєш. Залежно від того, з яких мереж ви працюєте, ваша ситуація може відрізнятися. Деякі люди можуть почати з грошей друзів і сім’ї. Для людей із демографічної групи, у яку я інвестую, це досить нетипово.

«Якщо у вас є 50 розмов з інвесторами, я б сказав, що перші 10 або 20 розглядаються як практика». Кевін Лю, директор, Techstars

Знайти інвесторів-ангелів може бути простіше. Якщо ви ще не в мережі [that comes with] Венчурні капітали та теплі знайомства, і ви хочете отримати свій початковий капітал від найкращих партнерів, інвестори-ангели можуть бути хорошим місцем, якщо ви дуже рано і не маєте продукту або хочете знайти когось, хто справді вірить у вас.

Якщо ви робити мати щось, що працює, і ви дійсно відчуваєте, що можете масштабувати це до чогось дуже великого, це нормально піти і знайти партнера з венчурного капіталу — когось на зразок [the pre-seed stage fund] Попередник.

Все залежить від вашої ситуації. Ви можете переслідувати венчурні капітали; деякі люди [are open] до холодного охоплення, якщо це культивується продумано, осмислено, де це насправді може бути зв’язком.

Мандела Шумахер-Ходж Діксон: Успіх спланований, заздалегідь продуманий і навмисно. Якщо ви хочете досягти успіху у зборі коштів, ви повинні розуміти, що це гра, і щоб виграти цю гру, ви повинні розуміти правила, культуру, а також неписані правила, про які ви не прочитаєте в блозі опублікувати або почути в подкасті.

Чітко визначте, що ви створюєте, і чи справді ви зацікавлені в тому, щоб це було «підтримуваним венчурним капіталом». Тому що коли ви робите його «VC-backable», ви підписуєтеся на те, щоб стати якомога більшим і швидким. Вам потрібно узгодити з інвесторами угоду, яку вони уклали зі своїми довгоочікуваними компаніями щодо доходів, які вони отримають від фонду. Була домовленість ще до того, як ви з’явилися на презентаційну зустріч.

Leave a Comment