Як розширити свій канал YouTube разом із Джастіном Брауном

Журнал Foundr публікує детальні інтерв’ю з найкращими підприємцями світу. Наші статті висвітлюють ключові висновки з обкладинки кожного місяця. Ми поговорили з Джастіном Брауном, творцем Primal Video, про те, чому ще не пізно створити та розвивати канал YouTube. Читайте уривки з цієї глибокої розмови нижче. Щоб читати більше, підпишіться на журнал.

—————

Джастін Браун каже, що для YouTube ще не пізно.

Засновник Primal Video, YouTube-каналу відеостратегії з 1,31 мільйонами передплатників, вважає, що ви все ще можете створити та розвинути успішний канал YouTube.

«Немає іншої платформи, яка забезпечить вам постійні перегляди протягом багатьох років, як YouTube», — каже Браун.

Браун і його брат Майк спочатку запустили свій канал YouTube як інструмент для залучення органічного трафіку до свого відеобізнесу. Потім, у 2016 році, вони почали сприймати речі серйозно та створювати канал, орієнтований на допомогу людям у вирішенні проблем. Через п’ять років вони збільшили свій канал до позначки в 1 мільйон підписників.

Але Браун не тримає в таємниці свою стратегію. Місія Primal Video полягає в тому, щоб вийти за рамки основ виробництва відео та показати, як творці можуть масштабувати свій вміст на YouTube, щоб досягти результатів для свого бізнесу чи бренду.

Маховик YouTube

За словами Брауна, потрібно не лише передбачити запитання аудиторії, а й створити потрібний вам контент. Це здається очевидним, але після шести років створення відео, він каже, що втратить творчий потік, якщо не буде захоплений ідеєю.

«Якщо ви просто створюєте відео для алгоритму, він буде досить тонким», — каже Браун.

Браун Батч створює відео, що дає йому змогу використати творчий імпульс і звільнити час для роботи над підвищенням цінності для своєї аудиторії. А YouTube полегшує взаємодію з аудиторією за допомогою каналів спільноти та прямих трансляцій.

«Якщо ви тільки починаєте, постарайтеся відповісти на якомога більше коментарів і запитань. Змусьте людей зацікавитися вашим вмістом — це допоможе їм, але також допоможе YouTube побачити, що люди не просто сидять, склавши руки, дивлячись ваш вміст», — каже Браун.

Цей маховик YouTube створює імпульс для каналу. Якщо ви створюєте контент, який шукають люди та взаємодієте з аудиторією, ви отримаєте ідеї для нового вмісту від аудиторії. У результаті YouTube рекламуватиме ваші відео людям, які шукають ваші ідеї. Звідти колесо продовжує обертатися.

Не ховайте Леді

Але чи варто конкурувати з такими титанами YouTube, як Primal Video?

«Найкращим часом для початку було вчора», — каже Браун.

«Другий найкращий час — сьогодні».

Браун каже, що компанія робила всі помилки з моменту створення каналу. Однією з найбільших помилок, які він припустився, і він бачить, як роблять інші, є те, що він закопав лід.

«Нікому не байдуже, хто ти», — каже Браун. «Цей хлопець […] збираєшся відповісти на біль чи проблему, на яку я натиснув?»

Браун пропонує, щоб творці заздалегідь повідомляли аудиторії, яку цінність вони отримують у відео, замість того, щоб витрачати дорогоцінні секунди на химерну графіку та особисту заставку. Наприклад, у відео про програми для редагування iPhone Браун починав би так: «Я поділюся з вами п’ятьма найкращими програмами для редагування відео на iPhone, щоб ви могли визначити, яка з них найкраща для вас».

Тепер аудиторія точно знає, що буде у відео (п’ять програм для редагування), варіант використання (iPhone) і що це вирішить (найкраще для вас). Браун каже, що 96 відсотків їхніх переглядів припадає на непідписаних, тому їм доводиться ставитися до кожного відео так, ніби ніхто не знає, хто на камері.

кнопка реклами YouTube

Простий прийом для початківців, які намагаються знайти теми з високою інтенсивністю пошуку, — це просто ввести текст у рядку пошуку YouTube. Інстинктивно ви можете подумати, що ваше відео має називатися «програмне забезпечення для редагування відео для iPhone», але після введення в рядок пошуку першим з’являється слово «програма». Але повідомлення у вашому відео має відповідати дослідженню ключових слів у заголовку. Так само ваш мініатюра має бути помітною, чіткою та відповідати вмісту.

«Інша частина цього полягає в тому, що ви повинні протестувати, оскільки те, що працює для вас з одним конкретним відео, може повністю відрізнятися від того, що працює для наступного відео», — каже Браун. Він рекомендує використовувати такі інструменти, як TubeBuddy, для A/B-тестування та не боятися пробувати щось нове, навіть якщо зробити ескіз свого обличчя викликає у вас почуття дурниці.

«Отже, тут у нас немає зв’язків», — каже Браун. «Наша мета — створити щось інтерактивне».

Підпишіться на журнал Foundr

Leave a Comment