Як стати сміливим підприємцем із запитаннями та відповідями Дженніфер Коен

Те, що ви відкриваєте бізнес, не означає, що ви автоматично успадковуєте впевненість і пихатість, які демонструють підприємці в соціальних мережах. Може знадобитися час, щоб повірити в себе, свій продукт і бренд.

Якщо вам важко зберегти здорові звички або вам не вистачає наполегливості, щоб впоратися з наступним викликом у вашому бізнесі, є надія. Завдяки сміливості ви можете навчитися розвивати свій бізнес без жалю, а також розвинути власну особисту силу як підприємця.

Дженніфер Коен побудувала бізнес на силі сміливості. Вона підприємець, розробник бренду, подкастер, автор і педагог. Вона написала три книги про фітнес, оздоровлення та здорові звички та працювала зі всесвітньо відомою клієнтурою, серед якої були голлівудські знаменитості, олімпійські спортсмени, виконавці звукозапису, головні виконавчі директори тощо.

Вона продала компанії на мільйони доларів, з’явилася на великих мережевих шоу, заснувала та веде найпопулярніші Звички та суєта подкаст. Коен також є затребуваним мотиваційним спікером для ряду компаній і бізнес-шкіл, а її виступ на TEDx має понад 5 мільйонів переглядів на YouTube.

Сміливість — це поняття, яке часто неправильно розуміють, і в її новій книзі Більше, краще, сміливішеКоен розбиває свій неперевершений життєвий досвід на практичні кроки, яких кожен може навчитися, щоб відкрити потрібне життя, яке ховається на очах.

Питання та відповіді з Дженніфер Коен

Ми поспілкувалися з Коен про її нову книгу та стратегії побудови бренду, які вона навчилася протягом своєї кар’єри.

З: Що ви зробили цього тижня, що допомогло вашому бізнесу?

A: Скажіть ні непотрібним зустрічам. Дуже часто ми відчуваємо, що мусимо сказати «так» усьому, але чого ми робимо недостатньо, так це сказати «ні». Коли ви говорите «ні» чомусь одному, ви насправді говорите «так» і звільняєте місце для чогось іншого. Пріоритети важливі. Цінуйте свій час і кажіть «так» лише тому, що, на вашу думку, відповідає вашим поточним пріоритетам.

З: Які виклики у вашому бізнесі ви з нетерпінням чекаєте вирішити у 2023 році?

A: Спрощення моїх робочих процесів для підвищення продуктивності та ефективності в усіх моїх проектах є головною метою 2023 року. «Делегуйте для підвищення» — це моя мантра в новому році.

З: У підприємницькій спільноті точаться дебати про баланс між роботою та особистим життям і про те, чи можливий він, коли ви будуєте бізнес з нуля. Що б ви порадили засновникам на ранній стадії, яким важко знайти баланс між особистим і професійним здоров’ям?

A: не треба Вам потрібно зосереджено та сміливо йти на все, що ви намагаєтеся створити. Ідея балансу між роботою та особистим життям для тих, у кого 9-5, а не для підприємців.

З: Ви створили кілька компаній навколо одного бренду. Тепер ви будуєте бізнес навколо свого особистого бренду. Які відмінності між двома способами розвитку бізнесу?

A: Вони більше схожі, ніж люди можуть собі уявити. Незабаром кожен бізнес підживлюватиметься або зазнає краху через вміст, який вони створюють або не створюють.

З: Ви успішно продавали фізичні, цифрові та інтелектуальні продукти. Які стратегії працювали для вас протягом вашої кар’єри, щоб мотивувати аудиторію купувати?

A: Створення спільноти є одним із найкращих способів продати будь-який продукт. Аудиторія подкастів так добре конвертується лише тому, що ваша аудиторія відчуває себе вашими друзями, що вони знають вас і є частиною вашої спільноти.

З: Інтернет-індустрія здоров’я та здоров’я стрімко злетіла за останні пару років зі зрозумілих причин. Як ви підтримуєте довіру своєї аудиторії, знаючи, що існує так багато різних думок, щоб просто провести пальцем або натиснути?

A: Моя аудиторія була зі мною роками, і вони знають мій досвід і знання в космосі. Вони також знають, що я постійно навчаюся та залишаюся в курсі останніх наукових досягнень і відкриттів у галузі здоров’я, фітнесу та здоров’я.

Життєво важливо бути відкритим для навчання та зростання, незалежно від того, наскільки ви утверджені у своїй галузі.

П: Ваш виступ на TED про сміливість у 2019 році має близько 5 мільйонів переглядів. Що змінилося після цієї розмови?

A: Це безсумнівно призвело до більшої кількості виступів і нового відчуття впевненості на сцені.

З: Ви говорили про «сміливість» як про навичку, яку можна практикувати. Як засновник може проявляти сміливість у своєму бізнесі?

A: Завжди захищайте себе, те, що ви хочете і що, як ви знаєте, потребує ваш бізнес. У моменти, коли ви відчуваєте, що погоджуєтеся на все, що вам пропонують, але ви знаєте, що вам потрібно висловитися, зробіть це.

З: Що спонукало вас створити подкаст Habits and Hustle? Яке відчуття було «по той бік мікрофона», беручи інтерв’ю у знаменитостей, ікон здоров’я та власників бізнесу?

A: Успіх можна безпосередньо пояснити щоденними звичками. Мені завжди було цікаво, якими щоденними звичками володіють найуспішніші підприємці, тому це був природний перехід до концепції мого подкасту. Я також хотів знайти спосіб відплатити своїй аудиторії, і я не міг придумати нічого кращого, ніж надавати їм цінні поради, знання та мудрість від тих, хто домінував у відповідних галузях.

З: У вашій новій книзі Більше, краще, сміливішеви ділитеся прикладами сміливості в дії. Яку найнеймовірнішу історію сміливості ви включили в книжку?

A: Як отримання неправильної електронної пошти змінило траєкторію моєї кар’єри.

Ви ніколи не знаєте, які можливості можуть виникнути через уявні помилки.

З: Невдача — ще одна популярна тема для стартапів і підприємців. Хоча в ретроспективі невдача може здаватися доброю справою, як ви зараз справляєтеся з болем невдачі?

A: Може бути важко миттєво впоратися з невдачею, але зупинятися на будь-чому – це марна трата часу.

З: Ви завжди знали, чого хочете в бізнесі? Або були випадки, коли ви втрачали свій зір?

A: Бути підприємцем завжди було в моїй ДНК.

З: Ви тісно співпрацювали з успішними людьми, від спортсменів до бізнес-лідерів і знаменитостей. Як, на вашу думку, вони зберігають успіх?

A: Дотримання здорових щоденних звичок, безсумнівно, є ключем до успіху. Звички є будівельними блоками для життя, яким ви хочете жити.

З: Як виглядає успіх Джен Коен?

A: Для мене все залежить від того, щоб жити багатим життям, і я не маю на увазі фінансово багатим. Я маю на увазі багатий змістом, досвідом, спогадами, коханими та справжньою самореалізацією. Це моє уявлення про успіх.

Детальніше: Як крихітні теги Меліси Клейтон перейшли від сайд-хастла до схвалення Меріл Стріп – запитання та відповіді

Вчіться на найкращому банері

Leave a Comment