Як страхові агентства можуть працювати більш прибутково, використовуючи Coterie Insurance

Наша місія в Coterie полягає в тому, щоб покращити ланцюжок вартості страхування, зробивши купівлю невеликого комерційного страхування швидкою та прозорою. У цьому сегменті ринку такі незалежні агенти, як ви, не завжди отримують компенсацію за вартість і час, які ви інвестуєте в належне обслуговування клієнтів свого малого бізнесу.

Тривалі процеси андеррайтингу, затримки відповіді, зв’язки з перевізниками, оформлення документів, додаткові запитання клієнта – це лише кілька головних болів.

Після того, як поліс буде зв’язано, ресурси та час для запиту підтвердження та сертифікатів страхування доповнюють програму.

Для агенцій, орієнтованих на особисті потреби, прибутковий клієнт персональних послуг може володіти компанією, але її страхування часто є радше пристосуванням, ніж будь-чим іншим. Багато великих агентств не мають оперативних ресурсів і вважають за краще не турбуватися про страхування малого бізнесу.

Зрештою, брак інформації оператором і використання застарілих технологічних систем створює порожнечу, яку відчувають власники малого бізнесу.

Coterie Insurance вирішила це змінити. За даними SBA у 2020 році, 89% усіх підприємств у США мають менше 20 працівників. Це приблизно 25 мільйонів підприємств. І 24% цих підприємств працюють на дому. Крім того, дослідження Verisk у 2020 році показало, що 43% компаній мають менше 100 співробітників, а 60% компаній, що працюють на дому, не мають страхування.

Ось для кого Coterie Insurance будує. Coterie Insurance дозволяє малим підприємствам придбати важливе страхування бізнесу та заохочує до цього професійних страхових агентів.

Ми робимо це, усуваючи тертя в процесах розміщення андеррайтингу та обслуговування, використовуючи вже доступні нам дані клієнтів. Наша широка прийнятність охоплює понад 80% галузей індивідуальних підприємців. Ми надаємо миттєві відхилення, коли ризик виходить за межі апетиту.

Для тих, хто має апетит, ви можете обслуговувати цього клієнта протягом 4 хвилин від початку цитати до прив’язки цитати. Завдяки простим формам ISO, загальним додатковим страхуванням і відмові від суброгації, а також нашій функції Quick Quote ми надаємо можливість брати прямих і захоплених гравців.

У нас є спеціальна команда з розгляду претензій, яка готова запропонувати швидку та індивідуальну увагу, а члени команди Coterie Insurance доступні через чат, електронну пошту чи телефон для будь-яких потреб, пов’язаних із обслуговуванням полісу.

Страхування Coterie — це рішення для розвитку невеликого комерційного страхування за допомогою страхових агентств. Дізнайтеся більше сьогодні.

Leave a Comment