Як студія Piccolo з Барселони створює After Us

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Нагорода Game Awards показала нам майбутнє ігор, і одна з наступних назв – After Us. Piccolo Studio створює дослідницьку пригодницьку гру, а лейбл Take-Two Interactive Private Division публікує її.

Ця гра з’явиться навесні 2023 року для ПК у Steam, PlayStation 5 і Xbox Series X/S. Це красива гра з цікавим сюжетом і творчим підходом.

Я поговорив із розробниками ігор — Алексісом Коромінасом і Жорді Міністралом, двома із засновників Piccolo Studio — про їхній підхід. Вони вирішили розгортати гру в постлюдському світі, який зазвичай не є приємним середовищем для відеоігор.

Але хоч думати про те, що спричинило апокаліпсис, руйнівно, творці вважають, що їх назва стосується «спадщини та надії». У демонстрації не було слів, схоже на такий досвід, як Flower. У ній є подібний вид духовності про природу, але ця гра значно відрізняється за своїм виглядом.

Подія

GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3

Приєднуйтеся до спільноти GamesBeat онлайн, 1-2 лютого, щоб вивчити висновки та нові тенденції в метавсесвіті.

Зареєструватися тут

Жорді Міністраль (ліворуч) і Алексіс Коромінас є двома співзасновниками Piccolo Studio.

Ви граєте за Гею, Дух Життя, щоб принести надію на зруйновану планету в сюрреалістичній постлюдській подорожі. Ви подорожуватимете навколишнім середовищем і рятуватимете душі вимерлих тварин і використовуватимете сили Геї, щоб боротися з небезпеками, які мучать спалену Землю.

After Us — це стиль Piccolo Studio, який створює вражаючу оповідь і поєднує його з захоплюючими дослідженнями та пригодами. Гайя повинна стрибати, ковзати, мчати, кататися по стінах і плавати, щоб уникнути смертельних перешкод і ворогів. Як втілення життя, вона має силу допомогти відновити та реконструювати планету. Випромінюючи спалахи світла, Gaia стимулює ріст нових рослин, відкриваючи нові шляхи для проходження.

After Us зображує фантастичний світ, спричинений руйнівними діями неприборканого суспільства, які переживає гравець у десяти різних біомах. Гравці дізнаються про остаточну долю різних величних істот, таких як останній забитий гарпуном кит, останній орел у клітці чи останній впольований олень, перш ніж воскресити їхні духи, щоб повернути життя у світ. Кожне нове середовище створює нові виклики для Геї та розповідає історії про останні моменти життя цих тварин перед їх кульмінаційним моментом відродження.

Студія з пристрастю

Arise: A Simple Story створено студією Piccolo в Барселоні.
Arise: A Simple Story створено студією Piccolo в Барселоні.

Ця назва викликає багато пристрасті, і Коромінас нагадав мені в нашому інтерв’ю, що ми раніше говорили про те, як це виникло.

Corominas і Ministral є пересадками в ігровій індустрії. Разом вони пропрацювали в рекламі 20 років. З часом вони почали створювати більше інтерактивних програм для таких великих брендів, як Nike і Coca-Cola. Вони заробляли гроші та отримували нагороди. Вони заснували власну компанію, щоб відійти від напруженої роботи, але потім відчули, що чогось не вистачає.

Тож вони закрили рекламну компанію та вирішили продовжити своє дитяче захоплення створенням відеоігор. І вони заснували Piccolo Studio в Барселоні разом з Оріолом Пухадо в 2015 році.

«Нам було за 40, і ми переживали кризу середнього віку, — сказав мені Коромінас у 2019 році. — Ми озиралися на те, що завжди хотіли робити. У рекламі була своя криза середнього віку. Особливо після економічного спаду в 2008 році, це було керовано даними. Творчість була загнана в кут. Ми все ще заробляли гроші на рекламі, але це вже не приносило задоволення».

У 2019 році команда завершувала роботу над Arise: A Simple Story, яка була опублікована Techland на консолях і в Epic Games Store на ПК. Це про старого, який помирає, а потім прокидається в підвішеному стані. Він отримує здатність озирнутися на своє життя і пережити його заново.

Світ без людей у ​​After Us.
Світ без людей у ​​After Us.

Засновники пишалися ризиком, на який пішли. Вони створили успішну гру з командою приблизно з 15 людей.

«Це було божевілля. Але ми вирішили, що якщо нам щось не вдасться, то це може бути те, чим ми захоплені», — сказав Коромінас. «З усіма цими людьми ми були готові почати роботу над нашою першою грою. Наша головна мета нашої компанії – зворушити людей. Щоб люди відчували. Людські емоції. Ми сказали, що не будемо створювати ігор; ми б створили їх. Навіть наш логотип — це голка й нитка, про ремесло».

Коли ви подивитеся на ці витоки, легко помітити спільність між початками студії, грою Arise та останньою назвою After Us. Arise отримав 81 бал зі 100 на Metacritic, який об’єднує оцінки гри.

«Arise відображав нашу особисту ситуацію. У нас була криза середнього віку. Ми почали озиратися назад і вирішили кинути рекламу та створити компанію з виробництва відеоігор», — сказав Коромінас. «Для нашої наступної гри, After Us, ми замість цього вирішили дивитися вперед. Ми подорослішали, стали батьками. Тож ми почали думати про ідеї спадщини. Що ми залишаємо після себе? Не лише для ваших дітей чи онуків, але як покоління чи людський вид».

Вони створили історію про спадщину з грою, яка починається в спустошеному та похмурому світі, де все живе на планеті вимерло від рук людства.

«Ми розглядаємо деякі гарячі теми про навколишнє середовище. Але ми бачимо, що навколо цього багато негативу. Тож ми хотіли піти іншим шляхом і зробити цю гру про надію, щоб вона була позитивною», — сказав Коромінас.

Ви граєте за Гаю в After Us.
Ви граєте за Гаю в After Us.

У грі багато досліджень, платформерів, головоломок і боїв. Але це подорож, яка несе надію, сказав Коромінас. Безсловесний характер гри мав на меті показати, що в неї можуть грати люди будь-якої культури.

«Це те, що ми хочемо, щоб дві людини відчували в кінці гри», – сказав він.

Вони зробили головну героїню могутньою, про що свідчить ім’я Гея. Але вона також маленька і вразлива у великому ворожому світі. Вона приділяє своє серце довкіллю та повертає життя тваринам і світу.

«Ми про емоційні винагороди. У нас є понад 100 духів тварин, які ви можете відновити в цьому світі», — сказав Коромінас. «Вони починають заселяти світ і кочувати».

Більше зусилля

Постлюдський світ After Us.
Постлюдський світ After Us.

Наразі студія зросла приблизно до 30 осіб, або більше ніж удвічі порівняно з часом, коли вона працювала над Arise. І створює нову гру близько 2,5 років. Це коштуватиме 30 доларів, і ця нижча ціна означає, що ви можете завершити гру за кілька днів. Ви можете пробігти крізь нього або провести багато часу, затримуючись у середовищі.

«Зрештою, гра розповідає про різні сторони та обличчя людства. Цією грою ми хочемо сказати, що ми знаємо, що люди є агентами руйнування. Але водночас ми є агентами надії та любові», — сказав Коромінас. «І є заява фізика з Барселони, яка нам подобається. Нам це дуже подобається. Там сказано, що люди — єдина тварина, яка вбиває заради задоволення. Водночас він єдиний, хто пише найкрасивіші вірші».

І хоча у грі є повідомлення про зміну клімату, студія не хоче, щоб вона виглядала надто проповідницькою.

«Це не наша робота. Наша робота — просто розповідати історії», — сказав Коромінас. «Тож ми розповідаємо історію з головним героєм і подіями, які відбулися в тому світі, що є алегорією Землі. Це дуже фантастично і сюрреалістично. Ми не НУО. Ми створюємо ігри, це гра».

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment