Як сім’я перетворила трагічну смерть свого сина на онлайн-спадок

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

3 липня 2020 року Брейді Нейтан отримала дзвінок, якого ніхто з батьків не бажає отримати: її син Джек помер у віці дев’ятнадцяти років. Напередодні ввечері Джек був на святкуванні дня народження друга і проковтнув, на його думку, Percocet. Таблетка була додана фентанілом, і він так і не прокинувся.Брейді Натан

До того, як Джек помер, він створив компанію під назвою Happy Jack, онлайн-бренд стилю життя та спільноту, призначену для тих, хто бореться з психічними захворюваннями. У Джека періодично траплялися напади депресії, і живопис став його терапією. Хеппі Джек продемонстрував дизайни засновника одягу, а частина доходів піде фондам психічного здоров’я. З першого тижня продажів Джек пожертвував 1000 доларів Інституту дитячого розуму.

Бреді вирішив продовжити те, що почав Джек, щоб вшанувати свою спадщину та продовжити свою місію.

«Він хотів змінити світ», – згадувала мама Джека. «Він хотів зробити цей світ кращим, говорячи відкрито та даючи іншим дітям зрозуміти, що вони не самотні».

За темою: 5 способів захистити своє психічне здоров’я як підприємець

Бренд сина як мамина терапія

Брейді продовжує використовувати дизайни Джека для випуску нових продуктів і відтоді пожертвував 60 000 доларів таким фондам психічного здоров’я, як Active Minds, Born This Way, Release Recovery та Американське товариство раку. Шлях до пожертвування непростий: пошук, виробництво, розповсюдження, управління сайтом, обслуговування клієнтів і реалізація – це всі ролі, які виконувала Брейді за відсутності свого сина.

«Це смішно, коли хтось каже мені, що зв’язався зі службою обслуговування клієнтів, — розповів Бреді, — тому що я я обслуговування клієнтів».

Happy Jack — це сімейний бізнес, який приймає поради та консультації від експертів, оскільки вони органічно розвивають бренд. Батько Бреді та Джека, Девід, зрештою хотів би, щоб у справу втрутився головний операційний директор, залучив фінансування та побудував належну інфраструктуру. Це дасть їм можливість зосередитися на тому, щоб особисто поділитися історією Джека.

За темою: покращте психічне здоров’я наступного року, порушивши 17 фінансових правил

Лікуючи, допомагаючи

За додаткової допомоги сестри Джека, Дрю, проект співпрацює з братствами по всій країні для організації заходів зі збору коштів. Амбасадори брендів у кампусах коледжів залучаються, щоб допомогти підвищити обізнаність про психічне здоров’я. Хеппі Джек також організовував магазини в таких приміщеннях, як WeWork і Seaport District. Це дозволяє родині зустрітися та поділитися історіями з багатьма, хто теж бореться.

«Ніколи не було питання про те, чи буду я продовжувати «Щасливого Джека», — додав Бреді. «Здавалося, це очевидна річ».

За темою: 8 найкращих подкастів про здоров’я та самопочуття

Leave a Comment