Як технології можуть сприяти кращому залученню співробітників

Удосконалення кадрової технології є одним із найважливіших аспектів сучасної роботи керівників відділу кадрів, щоб забезпечити залучення талантів, покращити досвід співробітників і допомогти ефективно масштабувати операції.

Оскільки гібридна робота залишатиметься основною моделлю для багатьох компаній, існує потреба в розробці платформ, які забезпечують безпеку внутрішніх даних, забезпечують аналітику та підтримку співробітників.

Щоб орієнтуватися в гібридному та цифровому офісі, сьогодні компанії прагнуть оптимізувати операції та процеси, щоб стати ефективними та гнучкими. Майбутнє кадрових технологій вказує на створення самокерованих груп, внутрішні можливості для виступів, гнучкість, що керується такими технологіями, як AI та ML, для визначення продуктивності співробітників.

Очікується, що в 2023 році організації перебудують свою технічну інфраструктуру, включивши штучний інтелект і машинне навчання в структуру свого бізнесу. Від досвіду співробітників до задоволення клієнтів, на робочих місцях відбудеться серія трансформацій, щоб зробити організації більш адаптивними, активними та продуктивними.

Це вплине на загальний життєвий цикл співробітників: від вступу до роботи в організації, кращих способів зв’язку з колегами, персоналізованого досвіду перенавичок, навчання, а також підписки на нові завдання чи виступи в організації.

Мета компаній, які інвестують у нові технології, полягає в тому, щоб допомогти створити краще поінформовану, обізнану та інноваційну робочу силу, яка матиме вищу операційну ефективність і підхід, що керується даними та технологіями, для досягнення бізнес-результатів.

Google Cloud у партнерстві з YourStory збирає групу експертів, керівників відділу кадрів і галузей, технологів для круглого столу, щоб обговорити, як оцифрування та технології сприятимуть загальному життєвому циклу працівників, а також запропонують кращі бізнес-результати.

Мета цієї дискусії — допомогти компаніям зрозуміти, як інвестиції в нові технології допоможуть створити більш поінформовану, обізнану та інноваційну робочу силу, а також підхід, орієнтований на дані та технології, що забезпечить більшу операційну ефективність бізнесу.

На круглому столі виступлять доповідачі Сумедха ЧакрабортіГлава країни, бізнес Індії та SAARC, Google Workspace, Google Cloud; Мінакші ВіраніВиконавчий віце-президент з кадрів Zee Entertainment; Правін ЧандаКерівник відділу людських ресурсів, Індія та APAC, Global Data; Віра РеддіGlobal HR Head, Cigniti; і Алок ШуклаВіце-президент відділу кадрів Cashify.

Для всіх зацікавлених сторін, засновників, експертів, це ваш шанс взяти участь у дискусії зі своїми запитаннями та думками, щоб зрозуміти, як компанії можуть працювати над майбутніми рішеннями, які допоможуть організаціям орієнтуватися в гібридних і цифрових офісах, оптимізувати операції та процеси та стати ефективний і спритний.