Як торгувати ралі Санта-Клауса 2022?

Містер Ринок (SPY) може бути примхливим, але він також досить передбачуваний у цю пору року. Я говорю про підготовку до ралі Санта-Клауса, яке з року в рік є одним із найприбутковіших періодів для інвесторів. І цього року у нас є ідеальна стратегія, щоб додати ще трохи хо, хо, хо до вашого святкового сезону. Решту читайте нижче.shutterstock.com – StockNews

Уоррен Баффет любить говорити про “Moody Mr. Market», і що інвесторам потрібно навчитися користуватися шаленими перепадами настрою, а не ставати їх жертвою.

Інша річ про Moody Mr. Market полягає в тому, що він схильний діяти по-різному в різні пори року. І з часом він виробив деякі досить послідовні моделі. Це означає, що певні стратегії мають вищу ймовірність успіху, коли ці сезонні тенденції вам на користь.

Це найпрекрасніша пора року…

Найкращим прикладом цього явища є ралі Санта-Клауса, коли акції перевершують показники наприкінці четвертого кварталу та на початку першого кварталу. З 1950 року це коротке вікно було позитивним 77% часу, що ставить його на перше місце у семи торгових днях для інвестування в акції.

Навіть незважаючи на те, що ринок нещодавно зіткнувся з тиском продажів після грудневого підвищення ставок, наприкінці року не може бути й мови про ралі Санта-Клауса.

Якщо ми чогось навчилися цього року, то це те, що Moody Mr. Market такий же примхливий, як ніколи.

Після кожного підвищення ставки Федеральної резервної системи у 2022 році ми спостерігали початкове падіння, а потім значне зростання.

Дійсно, здається, цього року він набуває форми, як годинник. У нас було останнє підвищення ставок цього року, а потім падіння ринку, що означає, що найближчим часом у нас має бути позитивне зростання.

Ось чому я хочу поділитися з вами ідеальною стратегією, щоб максимально використати цю майбутню акцію Санта-Клауса.

Правильна стратегія

Найкращий спосіб скористатися цими факторами підвищення — придбати дві категорії акцій, яким ці менеджери фондів віддадуть пріоритет: імпульс і глибока вартість.

Акції Momentum – це зазвичай компанії з прискореним продажем і прибутком, що призводить до значного перевищення ціни акцій. Вони особливо виділяються на ведмежих ринках, таких як 2022 рік, оскільки багато інших компаній демонструють слабкі результати.

Особливо в наших поточних економічних умовах люди будуть шукати акції, які все ще перевищують ефективність.

На іншому кінці спектру, акції з високою вартістю – це ті, які були проігноровані або забуті ринком. Вони сильно перепродані та мають дуже низькі оцінки.

Подібно до сухого труту, це означає, що будь-яка іскра може призвести до різкого зростання акцій. І ця іскра часто полягає в тому, що інвестори зосереджуються в четвертому кварталі на сильно недооцінених акціях, які мають величезні перспективи в майбутньому році.

Зосередьтеся на акціях менше 10 доларів

Якщо ви погоджуєтеся, що ці дві категорії мають найбільший потенціал зростання на кінець року, тоді вам слід зосередитися на недорогих акціях до 10 доларів.

Ось чому…

Акції з низькою ціною мають найбільший потенціал зростання в будь-якій частині ринку та найбільше виграють від середовища зростання. Крім того, більшість недорогих акцій потрапляють до категорій глибокої вартості або моментуму, як описано вище.

Цей всесвіт акцій завжди пропонує неймовірні можливості для кмітливих інвесторів, але цього року це буде ще більше, якщо ми матимемо потужний вітер у спину через зростання сезону у четвертому кварталі та ралі Санта-Клауса.

Раніше ми розповідали про містера Маркета і про те, як нам використовувати його перепади настрою. Що ж, ці акції до 10 доларів є найкращим місцем для пошуку дорогоцінних каменів, які були несправедливо заплямовані попередніми змінами настрою Mr. Market, але готові сяяти в цю унікальну пору року.

Що робити далі?

Відкрийте для себе найкращі акції до 10 доларів. Це легко зробити, запустивши 30-денну пробну версію для нашого Акції POWR менше 10 доларів інформаційний бюлетень.

Цей портфель інформаційних бюлетенів використовує ексклюзивну стратегію недорогих акцій, яка принесла середньорічний дохід +59,43%. Насправді чотири рази за недавню історію він створював річний приріст на північ від 100%.

Так, ми знаємо, що це звучить занадто добре, щоб бути правдою. І тому ми пропонуємо 30-денну пробну версію лише за 1 долар. За такою низькою ціною ви можете переконатися на власні очі без ризику.

Це означає, що протягом наступного місяця ви отримаєте повний доступ до всього Акції POWR менше 10 доларів портфоліо — включно з запасами електростанції цього року понад 400%… і досі лазіння — плюс сповіщення про кожну торгівлю електронною поштою та текстовим повідомленням. Фактично, у понеділок вранці, 19 грудня, відбудуться ще дві угоди.

Немає жодних зобов’язань, крім пробної версії в 1 долар США. Однак ми впевнені, що як тільки ви відчуєте цю потужну торгову стратегію, яка 14 років поспіль перемагає індекс S&P 500, ви захочете залишитися учасником ще довго-довго.

І якщо ми помиляємося, і вам не подобається те, що ви бачите… тоді просто скасуйте та нічого більше не платіть.

Тож почніть сьогодні та відчуйте приголомшливу віддачу від ринків Акції POWR менше 10 доларів для себе.

Почніть 30-денну пробну версію лише за 1 долар >>

Гарної торгівлі!


Мередіт Маргрейв
Головний стратег розвитку
Редактор інформаційного бюлетеня POWR Stocks Under $10


У п’ятницю вранці акції SPY торгувалися на рівні 382,29 долара за акцію, знизившись на 7,34 долара (-1,88%). З початку року SPY знизився на -18,58% порівняно з підвищенням еталонного індексу S&P 500 на % за той самий період.


Про автора: Мередіт Маргрейв

Мередіт Маргрейв була відомим фінансовим експертом і ринковим коментатором протягом останніх двох десятиліть. Зараз вона є редактором інформаційних бюлетенів POWR Growth і POWR Stocks Under $10. Дізнайтеся більше про історію Мередіт, а також посилання на її останні статті.

більше…

Пошта Як торгувати ралі Санта-Клауса 2022? вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment