Як утримувати своє обладнання для переробки харчових продуктів – Мережа корпоративних подкастів

Обладнання для обробки харчових продуктів має вирішальне значення для підтримки роботи вашого підприємства. Виконуючи всі вимоги щодо очищення та дотримуючись необхідних норм щодо температури та тиску, переконайтеся, що ваш графік технічного обслуговування має найвищий пріоритет.

Джерело: Unsplash+

Мастило: коли і де воно вам потрібно

Жир є величезною проблемою в багатьох аспектах харчової промисловості. Вам потрібне безпечне для харчових продуктів мастило, щоб підтримувати змащення ваших машин, але ви повинні чистити інструменти та приміщення продуктами, які видаляють жир, щоб відповідати вимогам очищення.

Наприклад, якщо у вас є промислові міксери або печі, які потребують регулярного змащування, продукти, які ви використовуєте, можуть бути визнані безпечними для випадкового контакту з харчовими продуктами. Ринок, на який ви відправляєте, може мати різні правила щодо того, що можна вважати безпечним або випадковим.

Працюйте зі своїми постачальниками мастил щодо будь-яких нових нормативних актів, що впливають на харчову промисловість. Уважно перевіряйте свій запас мастильних матеріалів, їхні інгредієнти та термін придатності, щоб уникнути дорогої механічної поломки.

Знайдіть час для регулярного технічного обслуговування

Наскільки можливо, доцільніше перевірити свій графік технічного обслуговування під час процесу очищення. Ваша команда технічного обслуговування також повинна мати можливість працювати з вашими інспекторами. Фактори, які впливають на безпеку харчових продуктів, необхідно відстежувати, наприклад

  • Мвміст вологи
  • Консистенція температури
  • Температурний діапазон

Якщо ваші інспектори помітять будь-яку зміну температури чи вологості в печі чи холодильній установці, вашій групі технічного обслуговування необхідно негайно це вирішити.

Відстежуйте та контролюйте умови, які додають їжі до тепла

Існує багато інструментів, які переміщують їжу по лінії. Цей рух дає кухонним комбайнам можливість проводити інші вимірювання, наприклад

перевірка вологості зерна в печі

моніторинг внутрішньої температури харчового продукту, що зберігається в холодильнику

Будь-яке місце у вашому закладі, де зберігається їжа, може стати місцем, де накопичується тепло. Тепло має вирішальне значення для росту бактерій. Коли бактерії проникають у простір, вони можуть розвиватися в тріщинах і в будь-якому місці, де може накопичуватися волога. якщо ви не можете повністю висушити простір, вам доведеться почати регулярний моніторинг, щоб зменшити ризик зараження.

Відстежуйте температуру всередині герметичних контейнерів

Якщо у вас є герметичні герметичні інструменти, які є частиною вашого харчового підприємства, відстеження внутрішньої температури має вирішальне значення. Хоча герметичне ущільнення зрештою знищить багато бактерій, популяція бактерій постійно розвивається.

Якщо ви виявите надмірний ріст бактерій у харчових продуктах на вашому підприємстві, відстеження є ключовим. Знаючи мінімальну, максимальну та середню температуру для кожної партії їжі, ви зможете відстежити умови, які сприяли надмірному росту, і вжити заходів для знищення бактерій у майбутніх партіях.

Для тих, хто переробляє зерно, моніторинг температури стає ще більш важливим. Є багато зерен, які мають лушпиння всередині, і яйця комах можуть лежати в стані спокою. Якщо ви коли-небудь відкривали мішок з рисом або ванну з вівсянкою і знаходили комах, ви отримували зерна, які не пройшли ефективної термічної обробки. Знову ж таки, документація є ключовою для того, щоб ваш об’єкт залишався чистим.

Forbes ділиться статтею, яка обговорює проблеми харчової промисловості та нестабільність харчових відходів у всьому світі. Нові технології впроваджуються в мережі розповсюдження в Америці, щоб сприяти зменшенню відходів. Подібним чином нові технології стають доступними для ресторанів, щоб забезпечити краще використання їхніх інгредієнтів, щоб сприяти зменшенню відходів і більшому прибутку.

Тримайте пил і статику під контролем

Вимоги щодо чищення вашого обладнання, ймовірно, розміщено на інформаційних панелях і обов’язково їх дотримуються на підприємствах харчової промисловості. Коли ваша бригада прибиральників, команда технічного обслуговування та інспектори подорожують установою, переконайтеся, що вони також перевіряють простір на наявність пилу та піску.

Компоненти, які вимірюють температуру та вологість у ваших інструментах для обробки їжі, не повинні бути великими, щоб на них впливала статика. Накопичення пилу збільшує ризик обмеження повітряного потоку до ваших інструментів, що збільшує ризик статики. Якщо ваші вимірювальні інструменти пов’язані з контролем температури, один несправний датчик під впливом статики може призвести до пошкодження партії харчового продукту.

Правила, які визначають вимоги до того, як ви чистите, контролюєте та обслуговуєте інструменти для обробки харчових продуктів, були написані, щоб збільшити доступ до безпечної їжі. Очевидно, що безпечне постачання продовольства має вирішальне значення для населення. Однак у вас є можливість зменшити витрати та підвищити ефективність, подвоївши кількість дій. Контрольні датчики, які функціонують в інструментах, які виконують інші завдання, мають вирішальне значення для забезпечення безпеки вашого продукту.

Leave a Comment