Як цей бренд снеків D2C на шляху до того, щоб стати компанією з мільярдним капіталом

Обговорення BhatiaЗасновник і генеральний директор горіхові крупкиДелійська марка горіхів і сухофруктів D2C походить від сім’ї, яка займається горіховим бізнесом з 1887 року.

Дініка, яка з дитинства була без розуму від горіхів, вирішила привнести власну печатку в сімейний бізнес і заснувала Nutty Gritties тринадцять років тому, у 2009 році. Вона каже: «За останні кілька років ми органічно зростали на 30-40%. років. Уже десять років ми є прибутковою компанією».

Бренд пропонує кустарні смаки, як-от мигдаль для барбекю, суміш кеш’ю з південного перцю та тайського чилі, мигдаль із темним шоколадом, а також купу різноманітних сумішей, таких як Sports Mix та Moms Superfood Mix.

Однак Дініка вірить у можливість розколоти ще міцніші горішки. Вона вважає, що Nutty Gritties на шляху до того, щоб стати мільярдною компанією. Вона каже: «Уоррен Баффет і люди, подібні до Воррена Баффета у світі, насправді навчили нас принципам компаундування. Якщо ви додасте органічне зростання на 30-40%, ми досягнемо мільярда доларів у наступному десятилітті».

Дініка додає, що, хоча до досягнення мільярдної мети може бути ще деякий час, її найбільше знання та головне повідомлення іншим молодим підприємцям полягає в тому, що поспішати не варто, і важливо отримувати задоволення від подорожі.

Наразі Nutty Gritties доступний у 1200 магазинах у 25 містах Індії, а також широко доступний на платформах електронної комерції та q-commerce.

Що стосується подальшого розширення, Дініка каже: «Хоч ми розширюємо дистрибуцію географічно, ми хочемо зрозуміти, як заглибитися на наші існуючі ринки, тому що люди насправді повинні споживати більше горіхів».

На прощання Дініка каже, що в Nutty Gritties мета завжди додавати смак, щоб здоров’я ніколи не здавалося покаранням.