Як цей підприємець забезпечив інвестиції в розмірі 200 доларів США для програми, що змінює психічне здоров’я одним подихом за раз

Entrepreneur Elevator Pitch — це шоу, де учасники сідають у ліфт і мають лише 60 секунд, щоб представити свій бізнес. Наша рада інвесторів спостерігає, і якщо їм подобається те, що вони чують, вони відчиняють двері, і підприємець заходить до зали засідань, щоб спробувати укласти угоду. Якщо їм не подобається те, що вони чують, підприємця відправляють назад.Крок ліфта

Це весело, насичено, і в цій серії статей, що триває, ми вшановуємо підприємців, які виграли, і ділимося їхніми порадами щодо успішної презентації.

Хто ти і чим займаєшся?

Привіт, я Макс, співзасновник і генеральний директор Breathwrk. Наша місія — зробити розумову придатність доступною для будь-кого, будь-де та в будь-який час. Додаток Breathwrk — це відзначений нагородами дихальний тренер у вашій кишені, який, як було доведено, покращує тривогу, енергію, концентрацію та сон. У нас понад 27 000 платних передплатників і понад 200 тисяч активних користувачів щомісяця. Breathwrk також створив величезну онлайн-спільноту з понад 3,5 мільйонами підписників у своїх соціальних каналах і має понад мільярд переглядів усього нашого вмісту.

За темою: дивіться переможну подачу Макса

Як готувалися до вистави?

Я підготувався лише до 60-секундного виступу, тому що знав, що якщо потраплю в зал засідань, то зможу відповісти на будь-які запитання інвесторів. Ми збирали капітал для бізнесу раніше і чули найскладніші запитання. Ми ніколи не кидали за 60 секунд! Було весело готуватися до обмежень часу.

Що, на вашу думку, має статися? Що відрізнялося від ваших очікувань?

Я розглядав шоу як можливість розвиватися, тому не надто зосереджувався на результаті. Було цікаво зробити щось незручне і довести бренд до більшої кількості людей.

Як ви думаєте, чому вони відчинили двері?

Я думаю, що вони зрозуміли цінність і місію компанії та оцінили нашу тягу.

Пов’язане: Ось різниця між поданням, яке приносить інвестиції в 100 000 доларів США, і тим, що приносить 0 доларів

Як проходили переговори? Ви б зробили щось інакше?
Переговори пройшли краще, ніж очікувалося. У нас було невелике відхилення від оцінки, і в підсумку Марк Рендолф інвестував 200 тисяч доларів.

Що ви плануєте робити зі своїми інвестиціями?

Ми плануємо продовжувати вдосконалювати наш продукт, щоб покращити життя більшої кількості людей у ​​всьому світі.

Що означало для вас особисто потрапити в двері та вийти з перемогою?

Це був важливий момент для мене, враховуючи, що лише 3 роки тому я мав справу з надзвичайною депресією та тривогою. Тоді я не міг передбачити, що зайду так далеко.

Пов’язане: подивіться презентацію, яка призвела до інвестиції, що змінить життя, і до купи сліз

Що б ви порадили тим, хто думає подати заявку на участь у майбутніх епізодах?

Підготуйтеся до 60-секундного виступу, але найголовніше – отримуйте задоволення та любіть бізнес, яким керуєте!

Leave a Comment