Як це – піти у відпустку по вагітності та пологах, коли ти засновник

Коли я відкрив свій перший бізнес, Willow & Blake, мені був 21 рік. Декретна відпустка не була поняттям, яке коли-небудь входило в мою свідомість.

Я був молодий і голодний. У перші дні ми буквально жили за рахунок Redbull і тунця. Ми створили Willow з певною метою; щоб слова мали значення. І ми швидко росли. Завдяки радіомовленню та чудовим рекомендаціям ми перейшли від написання для наших друзів до написання для банків, авіакомпаній, модних компаній і деяких чудових стартапів. Ми перетворилися на креативне агентство з повним набором послуг і виросли з команди з трьох до 13 осіб.

Бренди, які ми створювали, почали розвиватися. Отже, ми вирішили побудувати свій власний; бренд догляду за шкірою під назвою Frank Body. Це мало бути побічною суєтою. Спосіб продемонструвати, що ми могли б зробити, маючи повний творчий контроль. Це виявилося чудовим прикладом.

Протягом 12 і 9 років відповідно обидва підприємства продовжували розвиватися. Не по прямій лінії чи на ніч. Але більше, ніж я міг мріяти. У нас була команда з понад 40 людей і допоміжні офіси в Нью-Йорку та Лондоні. Глобальні роздрібні торговці, глобальні клієнти.

Робота була моїм життям. Моя родина. Моя особистість.

Потім маленька людина з’явилася в моєму житті і зруйнувала все, що я про себе знала.

Йде в декретну відпустку

Роками я визначав себе тим, що робив. Як засновник, мій світ обертався навколо моєї кар’єри. І до того, як я стала мамою, це мене влаштовувало.

Я міг засиджуватися в офісі допізна, приймати дзвінки в будь-який час доби, пізно вечеряти. Сідайте в літак і працюйте в двох часових поясах, прогулюйтеся бізнес-залом у будь-який день і час і не відчувайте жодного почуття провини. Це було нездорово, але суєта була великою частиною нашого успіху та способом, яким я виправдав свою цінність.

Потім у моєму житті з’явився мій син, і через приплив гормонів і недосипання я зрозумів, що швидше підпалю свою кар’єру, ніж покину його, і навіть якби я цього хотів, я б не зміг.

У дні народження моє життя зосереджувалося виключно навколо цієї маленької людини. Маленька, вимоглива людина, яка покладалася на мене за любов, їжу та притулок.

Це було і красиво, і жахливо. Приголомшливо нудний і невимовно насичений.

Я був у курсі подій, наскільки міг. Сиділа вдома, уткнувшись під малюка, прокручувала Slack. Я годувала грудьми під час засідань ради директорів і намагалася слідкувати за новинами, які повідомляв мені мій чоловік і генеральний директор, коли він повертався додому після дня, проведеного в офісі.

Але зрештою я дозволив собі відпустити. Я перестала намагатися бути поміж усім і пішла в материнство. І мені сподобалось. Я встиг зупинитись і поговорити з сусідами. Дивіться, як моя дитина відкриває світ. Дослідіть це нове відчуття перспективи. Це новий я.

Але син підріс і почав спати. Я почав прагнути чогось більшого. Мій мозок жадав стимуляції. Тихий голосок всередині мене сказав, що час повертатися до роботи.

Повернення до Вашого бізнесу

Але це було не так просто. Синдром самозванця завжди був викликом, і після 9 місяців у моєму дитячому міхурі я відчув себе абсолютно недостатньо кваліфікованим, щоб повернутися на керівну посаду в одній із компаній, які я заснував.

Провина і тривога переслідували мене до офісу. Вони сіли мені на плечі. Затримався в моїй каві. Я бачив їх як знак питання в очах багатьох людей. Або, можливо, це мої власні очі відбивалися на мене в дзеркалі.

Я ходив на зустрічі та співбесіди, виконуючи роль засновника, але почуваючись таким відчуженим. Мене сильно вдарила американська гірка хвороб, пов’язаних з доглядом за дитиною, і позбавлення сну. Я вірив, що зазнаю невдачі у всьому. Як власник бізнесу, як мати, дружина і як друг. Я все ще іноді роблю. Коли в повітрі багато м’ячів, ви неминуче час від часу впускаєте один.

Я хотів би сказати тобі, що існує магічний трюк, який розв’яже всі проблеми, але його немає. Напруга між домом і роботою не припиняється.

Я люблю свою кар’єру. Бажаю днів, наповнених творчістю, розмовами та перервами на каву. Поспіх, який виникає під час будівництва чогось. Захоплення командою, яка працює разом. Я хочу бачити, як інші досягають успіху, і я знаю, що я зіграв певну роль, хоч і малу. Я хочу побудувати щось більше, ніж я.

І я відчайдушно люблю своє домашнє життя. Мої сини посміхаються, коли він бачить мене, його обличчя ховається в мою шию, його рука хапає мою. Я хочу бути тією, до кого він звертається, коли йому страшно. Хто його гладить по волоссю, коли він хворий? Я хочу бути голосом у його голові.

Будучи дитиною 80-х, я належу до першого покоління жінок, яким сказали, що ти можеш мати все. І я справді вірю, що ти зможеш. Тільки не одночасно.

Баланс – це міф, а межі – фігня. Але повільно я знаходжу ритм. Мій співзасновник сказав мені девіз: будь як вода. І я намагаюся цим жити.

Я знизив свої очікування та віддав аутсорсинг. Багато. Я дуже покладаюся на село; як платні так і ні. Так, я пропускаю час сну частіше, ніж хотілося б. Але я маю можливість бачити свого хлопчика, коли захочу.

Хто я постійно змінюється. Але я б злякався, якби це не було.

Мені не соромно хотіти більшого. Очікуйте більшого.

Ви створюєте життя, яким живете. І мені дуже подобається той, який я будую для себе та своєї родини.

Поради засновникам, які йдуть у декретну відпустку

Перед тим як ти підеш: План (якщо можете). Я почав планувати за два роки до того, як почав пробувати. Це стосувалося того, що наш бізнес-директор придбав наше креативне агентство; Willow & Blake, а також відкласти фонд для оплати відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Під час декретної відпустки: Знайдіть рівень участі, який вам підходить. Для мене це були щомісячні засідання правління та зустрічі з колегами-засновниками.

Повертається: Будьте ласкаві до себе. Це потребує часу. І, нарешті, пам’ятайте: ви – мама, і ви – начальник. Робити все, що ви хочете. Ви отримали це.

Детальніше: Як Джессіка Сепел створила жіночий бренд JSHealth

Отримайте більше порад від засновників

Ви шукаєте більше інформації від засновників, які були на вашому місці? Ознайомтеся з нашою безкоштовною серією тренінгів, щоб навчитися у таких засновників, як Гретта ван Ріель, яка швидко влаштувалася на роботу з 9 до 5 і створила чотири багатомільйонні бізнеси електронної комерції.

Вчіться на найкращому банері

Leave a Comment