Як Blend використовує AWS і генеративний штучний інтелект для створення привабливих візуальних зображень продукту для торговців електронною комерцією

Фраза «Привабливість очей – це нова привабливість покупки» вірно, коли мова заходить про постійні купівельні звички споживачів. Ви не купите те, що виглядає неприємно. Незалежно від того, чи йдеться про упаковку чи візуальне оформлення продукту, її зовнішній вигляд відіграє життєво важливу роль, допомагаючи споживачам приймати рішення про покупку.

Однак у поточній екосистемі створення професійних візуальних зображень продукту є трудомістким і дорогим процесом. Відчуваючи інноваційну прогалину в просторі, Джамшед Камардін, Вайбхав Пракаш і Вішванат Коллапуді заснував компанію Blend у 2021 році, щоб допомагати онлайн-продавцям із високою роздільною здатністю та привабливими візуальними зображеннями товарів.

Джамшід, Вішванат разом із Кайлаш Сантакумар, який обіймає посаду старшого інженера з машинного навчання в Blend, розповідає про те, як співпраця з AWS допомогла їм створити розумний інструмент редагування на основі глибокого навчання та генеративного штучного інтелекту для торговців електронною комерцією.

Створення професійних візуалів продукту в 3 кліки

Змішати це надшвидке редагування, яке дозволяє продавцям електронної комерції створювати професійні візуальні зображення продукту лише за три кліки. Стартап переосмислює камеру та досвід редагування, абстрагуючи всю складність, щоб створити візуальні ефекти, які продаються більше.

«Ми — програма для редагування фотографій і дизайну на базі глибокого навчання. Замість редагування пікселів наші користувачі редагують об’єкти. Наші моделі глибокого навчання забезпечують перетворення пікселів в об’єкти для контекстного редагування,» каже Вішванат.

Якщо ви продавець електронної комерції, все, що вам потрібно зробити, це завантажити фотографію продукту, і Blend миттєво ідентифікує об’єкт на фотографії. Крім того, він також визначає позу об’єкта та видаляє фон. І, нарешті, програма створює тисячі дизайнів, які можна легко розмістити на 16 різних ринках електронної комерції та восьми різних платформах соціальних мереж. Тож власник ювелірного магазину, який пропонує 20-відсоткову знижку на сережки та браслети, може створити візуальні елементи для своїх списків електронної комерції та соціальних реклам менш ніж за хвилину.

Для будь-якої компанії, яка займається продуктами, час для оцінки є ключовим елементом шляху до зростання. «Наші моделі глибокого навчання та Generative AI гарантують, що ми надаємо цінність нашим клієнтам менш ніж за хвилину,» додає Вішванат.

Пріоритет зручності та економії з AWS

Змішати використовує багато керованих сервісів і співпрацює з AWS, щоб їхні інженери створювали глибокі технологічні рішення, не турбуючись про створення складної інфраструктури.

«Ми використовуємо AWS з першого дня. Amazon ECS на AWS Fargate запускає більшість наших мікросервісів, які використовують Amazon DynamoDB як основну базу даних. AWS CodePipeline є основою нашого CI/CD. Усі зображення, які користувачі завантажують, і створені ними дизайни зберігаються на Amazon S3 і обслуговуються через Amazon Cloudfront. Найважливіше те, що Amazon Sagemaker допомагає нам розгортати та масштабувати наші моделі ML, які є фундаментальними для нашого рішення,» ділиться Джамшид.

Він вважає, що AWS надає пріоритет економії витрат для клієнтів, а не накопиченню величезних рахунків, і дбає про їхні інтереси.

Окрім передових рішень і моделей на базі AI/ML, команда керування обліковим записом AWS також допомагає в організації тренінгів. Елементи дій від команди AWS допомогли Blend скоротити хмарні витрати більш ніж на 25 відсотків.

«Класифікація зображень Blend і моделі оцінки пози обслуговуються кінцевими точками Amazon Sagemaker. Він піклується про балансування навантаження та автоматичне масштабування для всіх наших моделей, а безсерверні служби допомагають підтримувати низькі витрати,» каже Кайлаш.

Як AWS робить економічні стартапи реальністю

Змішати Алгоритм щодня створює більше 1 мільйона дизайнів, з яких користувачі можуть вибирати, і тисячі онлайн-компаній використовують додаток для створення зображень списку та дизайну соціальних мереж для своїх веб-сайтів. Це чудові цифри, враховуючи, що стартапу лише рік. Ще один рік своєї діяльності Blend планує розгорнути вдвічі більше моделей і досягти п’ятикратного масштабу.

«Все це розроблено нашою командою з шести розробників і чотирьох інженерів ML. Це було б неможливо, якби служби, керовані AWS, не були такими інтуїтивно зрозумілими. Ми вважаємо себе основною компанією ML. AWS відіграє величезну роль у всьому, що ми робимо,» – підсумовує Джамшид.