Як CyberCube допомагає оцінити ризики для кіберстрахування

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Безсумнівно, кібербезпека — і управління ризиками — є головним питанням для більшості бізнес-лідерів сьогодні.

Врахуйте, що майже 75% організацій зазнають принаймні одну кібератаку, а середня вартість витоку даних становить 4,35 мільйона доларів.

І, кажуть експерти, це робить кіберстрахування ще більш необхідним.

«Кіберризик — це бізнес-ризик, тому кіберстрахування є обов’язковим для організацій», — пишуть Гайді Шей і Алла Валенте з Forrester.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

З огляду на все це, управління кіберризиками є однією з найбільших можливостей для зростання страхового сектора зараз, сказав Паскаль Міллер, генеральний директор аналітичної платформи кіберризиків CyberCube.

І, за його словами, «ключем до розкриття цього потенціалу є розробка надійних інструментів аналітики для сприяння прийняттю рішень щодо ризиків».

Щоб розширити свої можливості в цій галузі, CyberCube сьогодні оголосив про додатковий капітал у розмірі 50 мільйонів доларів США, завдяки чому загальна сума зібраних коштів склала понад 100 мільйонів доларів.

Підвищений ризик, можливість на ринку кіберстрахування

Очікується, що розмір ринку кіберстрахування зросте з 12,8 мільярда доларів США у 2022 році до 63,6 мільярда доларів США до 2029 року, зареєструвавши зведений річний темп зростання (CAGR) у 25,7%. За даними Fortune Business Insights, у 2020 році ринок зріс більш ніж на 22% порівняно з 2021 роком.

Разом із цим зростанням премії лише зростають, і це значно: Асоціація страхових комісарів повідомляє, що премії за кіберстрахування, зібрані найбільшими страховими компаніями США у 2021 році, зросли на 92% порівняно з минулим роком.

«Кіберризик — це найбільша можливість, яку мали страховики майна та нещасних випадків (P&C) за понад століття, — сказав Міллер. «У світі з мільярдами пристроїв Інтернету речей (IoT), вибух даних і автоматизація галузей, кіберризики змінять ризики, економіку та суспільство, а отже, всю галузь страхування P&C».

У той же час, за словами співзасновника CyberCube і директора з продуктів Ашвіна Каш’япа, «страхувальники можуть досить швидко покращити свою позицію ризику та реагувати на події, що розвиваються, вживаючи заходів, які можуть значно знизити загальний ризик, який вони представляють для страховика».

Практики кібергігієни, які, ймовірно, вимагатимуть страховики, сказав Каш’яп, включають впровадження багатофакторної автентифікації (MFA) на всій фірмі та відключення служб віддаленого робочого столу або використання елементів керування, які потребують кількох рівнів затвердження.

Кількісна оцінка кіберризику

CyberCube конкурує на своєму ринку з AIR Worldwide, SecondSight, At-Bay, SecurityScorecard, BitSight і RedSeal тощо.

Хмарна платформа компанії допомагає страховим організаціям кількісно оцінювати кіберризики, щоб полегшити розміщення страхування, оцінити окремі комерційні ризики під час процесу андеррайтингу та керувати агрегацією кіберризиків, сказав Міллер.

«Ми кількісно оцінюємо кіберризик, щоб отримати корисну інформацію для страхових компаній», — сказав він. «Ми перетворюємо кіберризики в долари та центи, щоб організації могли приймати обґрунтовані рішення про те, як керувати, зменшувати або передавати ризики».

Рівень корпоративного інтелекту цієї технології надає інформацію про мільйони компаній у всьому світі та включає моделювання тисяч точок технологічного збою, сказав він. Це дозволяє страховикам і брокерам розуміти ризики портфоліо від кіберзагроз і дозволяє своїм клієнтам краще захистити себе.

Продукти SaaS компанії включають:

  • Брокерський менеджер, щоб брокери могли краще консультувати своїх клієнтів щодо передачі ризику.
  • Портфоліо-менеджер, модель катастрофи на основі сценаріїв, яка дає змогу отримати інформацію на рівні портфеля для прийняття рішень вищим керівництвом.
  • Менеджер по роботі з клієнтами, який надає страховим андеррайтерам унікальне бачення кожного ризику, який вони оцінюють, за допомогою корисної інформації.
  • CyberConnect, який інтегрує аналітику через інтерфейси прикладного програмування (API), інтегруючись у існуючі робочі процеси.

Цілісне управління кіберстрахуванням

Завдяки сьогоднішньому раунду фінансування компанія зібрала понад 100 мільйонів доларів. Він підтримуватиме розробку продуктів кількісної оцінки кіберризиків CyberCube, одночасно прискорюючи вихід на ринок у глобальній індустрії страхування, перестрахування та брокерської діяльності.

Фінансування надійшло від інвестиційних фондів, якими керує Morgan Stanley Tactical Value (Morgan Stanley), за участі існуючих інвесторів Forgepoint Capital, Hudson Structured Capital Management (Bermuda) Ltd., MTech Capital та ключових інвесторів Stone Point Capital. Скотт Г. Стівенсон, колишній голова ради, президент і генеральний директор Verisk, також брав участь у фінансуванні та приєднається до правління CyberCube як директор.

Протягом 2022 року CyberCube також оголосив про кілька стратегічних партнерств, зокрема з Relm Insurance, Elpha Secure, Kapnick, Relay і EXL, сказав Міллер.

«Перенесення кіберризиків на страхові ринки швидко стає повсюдним і життєво необхідним для цілісного управління ризиками в різних секторах», — сказав Дон Діксон, співзасновник і керуючий директор Forgepoint і голова правління CyberCube.

Майкл Міллетт, співзасновник і керуючий партнер HSCM Bermuda та член правління CyberCube, погодився: «Кількісна оцінка кіберризиків за допомогою надійного моделювання дозволить учасникам галузі передбачити рівні ризику та надати корисну інформацію про ціни».

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment