Як DeHaat використовує хмарні технології для підтримки індійських фермерів

Індійський агротехнічний сектор швидко розвивається завдяки посиленню цифровізації, ініціативам уряду та інтересу інвесторів. Згідно з дослідженням Ernst & Young 2020до 2025 року індійський ринок агротехніки може сягнути 24 мільярдів доларів, тоді як інше дослідження Bain & Company стверджує, що до 2025 року він може досягти 35 мільярдів доларів. Ці цифри вказують лише на феноменальне зростання компаній нового віку, які використовують технології, щоб зробити вплив у секторі. Одним із найшвидше зростаючих стартапів у світі є DeHaat, найбільший домашній бізнес Індії, що базується на повному наборі технологій.

DeHaat, заснована в 2012 році, є однією з небагатьох компаній, що надають комплексні рішення, спеціально розроблені для фермерської спільноти. Шям Сундар СінгхСпівзасновник DeHaat назвав себе платформою «Direct to Farmer» або D2F, створеною з місією «від насіння до ринку», або «від насіння до ринку».

Підхід передусім фермер

Засновники, які походять із сімей аграріїв із досвідом роботи в ланцюзі постачання, помітили, що ланцюг постачання сільськогосподарської продукції є однією з найбільших і найзахоплюючих проблем, які потрібно вирішити, особливо із зростанням проникнення технологій. Це спонукало їх почати свій шлях у секторі агротехніки.

«У той час ми хотіли працювати на фронті фермерів. Ми швидко зрозуміли, що, оскільки понад 80 відсотків фермерів є малими, маргінальними та середніми, вкрай важливо забезпечити їм повну повну підтримку стоків на останній милі, і тому ми розпочали всю модель DeHaat наскрізного ланцюга створення вартості в сільському господарстві. фермерам», – пояснив Шям.

DeHaat пропонує фермерам повний спектр сільськогосподарських послуг, включаючи розповсюдження високоякісних сільськогосподарських продуктів, індивідуальні консультації для фермерів, доступ до фінансових послуг, а також зв’язок з ринком для продажу своєї продукції. Мета полягала в тому, щоб вплинути на життя фермерів, надаючи технічні 360-градусні рішення.

Ці рішення включають систему керування сільськогосподарськими ресурсами та систему керування сільськогосподарськими продуктами, які допомагають їхнім постачальникам і внутрішнім командам краще взаємодіяти. Вони також використовують глибинні технології, такі як штучний інтелект і машинне навчання на рівні ферми, фермера та на рівні ланцюга створення вартості. Це допомагає їм пропонувати свої послуги комплексно, щоб принести користь фермерам. Окрім цього, у них також є кредитні та страхові рішення, а також інструменти звітності та бізнес-аналізу. Шям зазначив, що їхні рішення дозволяють їм працювати над підвищенням доходів фермерів, допомагаючи їм покращувати сільськогосподарську практику та водночас виробляти.

Фермери можуть отримати доступ до цих послуг через мобільний додаток DeHaat і веб-додаток. Паралельно команда працювала над додатком для своєї внутрішньої команди, за допомогою якої вони співпрацюють із фермерами. «Завдяки цьому ми надаємо різноманітні рішення, пов’язані з їхніми вимогами, збираючи та виконуючи фінансові послуги, реєструючи транзакції в кінці», — сказав Шям.

Вплив SAP

Шям зазначив, що сільськогосподарська галузь в Індії оцінюється в понад 350 мільярдів доларів, і, враховуючи розмір цієї галузі, DeHaat знаходиться на початку свого шляху. Важливо бути надійним і масштабованим водночас. Він сказав, що раніше у DeHaat були автономні програми, які потребували інтегрованих рішень. Другим завданням, з яким вони зіткнулися, було виконання вимог до відповідності та аудиту, враховуючи їх розмір і стан, у який вони потрапляли. Іншим ключовим викликом був перехід від ручних зусиль до автоматизації. І останньою перешкодою були аспекти безпеки та звітності даних.

Для них стало критично важливим використовувати силу хмарних технологій. З цією метою DeHaat працював із SAP над використанням інтегрованої хмарної платформи «RISE With SAP». «Ми пішли на SAP, щоб по суті прийняти галузеві стандартні практики в ланцюзі поставок і ERP, а також оцифрувати відповідні процеси та дані. Нам потрібна була допомога в оптимізації нашої звітності, консолідації процесів у бізнесі та фінансових операціях, кращому управлінні дотриманням нормативних вимог і журналами аудиту, а також у виконанні всього цього на інтегрованій платформі, враховуючи нашу присутність у всьому ланцюжку доданої вартості в сільському господарстві», — розповів Шям, додавши, що автоматизовані процеси спричинили зменшення ручних зусиль. Він зазначив, що керування операціями в хмарі дає їм кращий контроль і забезпечує ІТ-ландшафт, який є одночасно надійним і масштабованим.

Іншим ключовим фактором, який відіграв значну роль у партнерстві, була спадщина SAP. Команда DeHaat зауважила, що SAP є лідером ринку з найкращим у своєму класі досвідом. Вони пропонують безперебійні процеси та глобальні стандарти аудиту та дотримання вимог, а також мають найкращі бізнес-пропозиції, які також можна налаштувати відповідно до бізнес-процесів. Може бути цікаво відзначити, що вже понад 60 відсотків ВВП Індії стосується системи SAP.

Озираючись назад, він зазначив, що багато спільних дискусій між DeHaat і SAP привели до розуміння технологій і бізнес-процесів. На основі цього команда підготувала план. Після впровадження було проведено кілька тренінгів для навчання користувачів новій платформі. «Це була хороша подорож для нас у плані розуміння того, як управління технологічними змінами може здійснюватися в організації», — сказав він.

Санкет ДеодхарВіце-президент – Unicorns & Digital Natives, SAP India пояснив: «Індія традиційно є аграрною економікою та другим за величиною валовим виробником сільськогосподарської продукції у світі. Згідно з різними оцінками галузі, Індія втрачає близько 20 відсотків сільськогосподарської продукції через фрагментовану логістику та складні процеси ланцюга поставок. Сільськогосподарські інновації, такі як хмарна технологія та підтримка штучного інтелекту, можуть позбавити від здогадок сільськогосподарських методів і процесів, покращивши ефективність і оперативну гнучкість. Ми раді співпрацювати з DeHaat, щоб революціонізувати ланцюжок постачання сільськогосподарської продукції в Індії та підвищити ефективність виробництва за допомогою інновацій на основі даних».

Шлях вперед

Подорож DeHaat почалася зі східних частин Індії. Але за останні два роки команда розширилася до 11 штатів, таких як Біхар, Джаркханд, Уттар-Прадеш, Гуджарат, Махараштра, Мадх’я-Прадеш, Раджастан, Західна Бенгалія, Одіша, Хар’яна та Чхаттісгарх. На наступному етапі своєї подорожі Shyam хоче створити присутність у південних штатах Індії.

Він наполягає, що метою є охопити та підтримати кожного фермера в країні. Зараз у них 1,5 мільйона фермерів, а до 2027 року вони хочуть збільшити цю кількість до понад 15 мільйонів фермерів. Одночасно команда також націлена на глобальне розширення, зосереджуючись на збільшенні експорту, що не тільки посилить їхню присутність у глобальному ланцюжку постачання продовольства, але й забезпечить індійським фермерам доступ до світових ринків. Завдяки цьому розширенню вони також прагнуть розширити свої послуги, такі як страхування врожаю та фінансування фермерів – обидва вони були розроблені, щоб служити єдиною фінансовою підтримкою, яку фермери прагнуть вирощувати високоякісні врожаї, які також можуть збільшити їхній дохід. .

«Наші технічні зусилля залишаються в центрі уваги вдосконалення та покращення нашого шляху до надання першокласних послуг фермерам, які пов’язані з нами, що може допомогти їм підвищити їхні потреби та підвищити дохід від сільськогосподарської діяльності», — підписав Шям.