Як Ngrok допомагає прискорити розробку додатків за допомогою спрощеної інфраструктури входу та самообслуговування

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Сучасні організації керують від 200 до 1000 програм (можливо, більше).

Але в такому масштабі витрати днів або тижнів на створення мережевої інфраструктури можуть призвести до зниження продуктивності.

Натомість Алан Шрив, засновник і генеральний директор Ngrok, радить: «Автоматизуйте, щоб розширити можливості своїх розробників».

«Надання розробникам інфраструктури самообслуговування дозволяє створювати та розгортати програми більш ефективно, не відриваючись від робочого процесу», — сказав він.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Щоб зміцнити свою платформу для вирішення цієї проблеми, Ngrok сьогодні оголосила, що закрила фінансування серії A на суму 50 мільйонів доларів для своєї першої платформи входу як послуги API. Ngrok — це програмована межа мережі, яка додає підключення, безпеку та можливість спостереження до програм без змін коду, пояснив Шрив.

«Традиційні мережі вимагають, щоб групи інфраструктури керували застарілими проксі-серверами, балансувальниками навантаження або VPN, що є повільним ручним процесом», — сказав Шрів. «Оскільки розробники стикаються із суттєвим тиском щодо швидшої доставки програм, їм потрібно більше самообслуговування та автоматизації».

Спрощення розробки та доставки програм

Спосіб створення додатків розробниками принципово змінився, зазначив Шрив.

Архітектури мікросервісів, безсерверні платформи та інші зміни в галузі призвели до поширення нових API і додатків, яким потрібен власний доступ, який забезпечує доставку додатків і забезпечує безпечний доступ до послуг у різних середовищах.

У стандартній доставці додатків розробники часто «з’єднують разом» різні проекти з відкритим вихідним кодом і домашні проксі-рівні та об’єднують їх із різними службами від постачальників, що спеціалізуються на хмарі, сказав Шрив. Потім розробникам необхідно налаштувати непотрібні мережеві ресурси нижнього рівня, такі як IP-адреси, DNS, VPN і брандмауери для доставки програм.

Ngrok намагається уникнути цієї складності, відокремлюючи вхід від середовища програми, дозволяючи розробникам доставляти програми однаково, незалежно від того, чи вони розгорнуті на AWS, безсерверних платформах, у власному центрі обробки даних чи на пристроях IoT.

Платформа згортає «складну павутину» мережевих технологій в єдиний рівень, тож розробникам не потрібно покладатися на інші команди для забезпечення вхідної інфраструктури, що може затримати час виходу на ринок.

За допомогою одного рядка коду розробники можуть отримати миттєвий доступ до додатків і служб із автентифікацією, єдиним входом, можливістю спостереження та іншими важливими елементами керування — і без надання застарілих проксі-серверів, балансувальників навантаження чи VPN, — сказав Шрив.

Потужність Zendesk

Наприклад, оскільки клієнт Ngrok Zendesk переживав значне зростання, його глобальна команда розробників програмного забезпечення зіткнулася з трудомісткими проблемами спільного використання, інтеграції та перевірки додатків, створених на машинах розробників, пояснив Шрив.

За його словами, команда регулярно втрачала дні інженерних зусиль із повільними та ненадійними інструментами для тунелювання, які вимагали значного усунення несправностей. Але невелика група інженерів почала використовувати Ngrok у 2015 році, і використання швидко поширилося, і інженери повідомляли про ефективність, надійність, простоту використання та здатність платформи «усунути дні марних зусиль».

Нові користувачі могли почати працювати за 15 хвилин, а співавтори отримали «простий доступ» до програм для тестування та ітерації, сказав Шрив. Зараз Ngrok використовують 200 інженерів провідного постачальника програмного забезпечення для обслуговування клієнтів і продажів CRM.

Розширення можливостей програм нового покоління

Без попереднього зовнішнього фінансування Ngrok вже використовують 5 мільйонів розробників у компаніях, включаючи Zendesk, Copado та Veritas, сказав Шрів. Компанію фінансують виключно понад 30 000 платоспроможних клієнтів, а провідні технологічні компанії, включаючи Microsoft, GitHub, Okta, Shopify, Zoom і Twilio, рекомендують Ngrok у своїй документації.

Крім того, команда компанії створила та масштабувала програмне забезпечення для Twilio, Okta, Google, AWS, MongoDB, Digital Ocean та інших.

Сьогоднішній раунд фінансування очолювали Lightspeed Venture Partners за участю Coatue. Компанія використовуватиме його для масштабування, щоб задовольнити зростаючий попит на свою платформу в різних корпоративних випадках, сказав Шрив.

«У міру масштабування ми зосереджуємося на тому, як ми будували бізнес на сьогоднішній день: надання реальних цінностей реальним клієнтам і розширення можливостей розробників для створення програм наступного покоління», — сказав він.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment