Як TechCrunch+ слідкував за венчурними доларами у 2022 році • TechCrunch

Дивлячись на те, як TechCrunch+ висвітлював підприємство у 2022 році, ми не побачили багато позитивних новин. Ми знову бачили звільнення, вимоги зростання будь-якою ціною, венчурні капітали, які сидять на горах готівки, і низьке фінансування меншин. Хоча деякі з цих речей можуть здаватися суперечливими, венчурні капітальні капітали процвітають саме на цьому.

Давайте перейдемо до наших головних венчурних історій TechCrunch+ 2022 року:

Маятник влади повертається до роботодавців, чи не так?

Цілий рік у технологічній індустрії прокотилися звільнення.

Наташа Маскаренхас поспілкувалася з Ноланом Черчом, який допоміг очолити звільнення Carta у 2020 році як директор з персоналу. Однак у новому році ми побачимо більше звільнень. За оцінками Церкви, у першому кварталі 2023 року буде звільнено ще від 30 000 до 40 000 технічних працівників у всьому світі — це число, яке слідує за понад 100 000 звільнень у 2022 році, згідно з даними layoffs.fyi», — повідомила Наташа.

Так, ні, більшість венчурних капіталістів все ще не дуже піклуються про ваш шлях до прибутковості

У 2021 році стартапи були спрямовані на зростання будь-якою ціною. Вони перенаймали працівників і мали неефективне залучення клієнтів, але венчурні капіталісти їх фінансували. Цього року ми побачили дещо інше. Ребекка Шкутак повідомляє, що венчурні капіталісти вирішили, що використання готівки заради зростання, можливо, не найкращий план. Але чи бачили ми, як венчурні капіталісти виконують свої вимоги?

Переходьте, оператори — консультанти — це новий нетрадиційний ВК

Консалтингові фірми-початківці самостійно залучають венчурні фонди, щоб отримати частку в компаніях, з якими вони вже співпрацюють. Це трохи складніше, ніж це, але Ребекка ставить запитання: «Чому зараз відкривається так багато фондів венчурного капіталу під керівництвом консультантів?» Виявляється, стартапи просили їх.

Посеред рекордного сухого порошку венчурні капіталісти сповнені рішучості фінансувати будь-що, крім вас

Хоча ми, можливо, бачили, як фірми-консультанти стартапів роздають гроші, ми не бачили того ж від традиційних венчурних капіталовкладачів, навіть якщо вони мають гроші для цього. Починаючи з 2020 року, було багато розмов про фінансування більшої кількості історично непредставлених груп — але ми не бачили, щоб венчурні капіталісти вкладали свої гроші в рот. Проте деяких людей вони фінансують. Як каже Ребекка: «Тому що вони нікого не підтримують — вони просто підтримують усіх, крім вас».

Чорношкірі засновники стартапу залучили лише 187 мільйонів доларів у третьому кварталі

Домінік-Мадорі Девіс дослідив суму капіталу, яку залучили темношкірі підприємці в третьому кварталі 2022 року. Щоб поглянути на ситуацію в перспективі, Дом написав: «Адам Нойман зібрав за один раунд більше, ніж усі чорношкірі засновники могли б за один квартал. Статки Адель становлять 220 мільйонів доларів. Однак ці цифри не обов’язково дивують. TechCrunch повідомляє, що інвестори часто відступають від своїх мереж під час економічного спаду, приймаючи менше ризиків для міноритаріїв». Dom буде стежити за цими даними в 2023 році.

Leave a Comment