Я використовував ChatGPT, щоб створити невелику програму оцінки SAAS для стартапів, і мені це подобається | від Аль Анані | грудень 2022 р

Зображення з авторської програми (з використанням ChatGPT)

Людина: «Добре, я отримую 2000 доларів щомісячного регулярного доходу. Рівень відтоку моїх клієнтів становить 10%. Чи можете ви сказати мені оцінку мого стартапу?»

OpenAI: «Так, ваша оцінка становить 24 трильйони доларів».

Людина: «Так! Я це зробив. Мамо, тато, я зробив це! Я збираюся вийти зі свого стартапу з 24 трильйонами доларів. Ну, не будьмо жадібними; ми дамо трохи інвесторам. Ура!»

Батько: «Синку, щастя не купиш за гроші. Я думав, що ми тебе цього навчили».

Людина: «Уга, ага, ага. Я йду. До побачення.

Ні, ChatGPT не робив дурну програму. Це помилка HTML, яку я мав із AI Gosh; зараз ми живемо в епоху поганого спілкування з комп’ютерами.

ШІ сказав мені, але я пішов спробувати, не дивлячись, і це моя біда. Там було сказано:

Показник відтоку клієнтів (виражений десятковим числом, наприклад, 0,01 за 1%)

Отже, коли я написав 10 у полі введення html, я подумав, що маю на увазі 10%, але правда в тому, що воно зрозуміло 1000%. Це означає, що відсоток людей, яких я втрачаю щомісяця від моїх поточних клієнтів, становить 1000%, незважаючи на фізику.

Засновник: «Скільки клієнтів у нас цього місяця?»

Співзасновник: «100»

Засновник: «А як щодо минулого місяця?»

Співзасновник: «-900»

Засновник: «а?»

Співзасновник: «Що? Мені це логічно. Обідній час.”

Тому навколо ChatGPT від OpenAI піднявся великий галас. Таке враження, ніби ми, люди, просто чекаємо, щоб з будь-чого влаштувати великий галас. Віддихніть, люди!

Гаразд, тож я спробував це, і я…. дуже сподобалося.

Я не кажу, що це наступна велика річ чи щось подібне. Я бізнес-консультант у Швейцарії. Уявіть собі, що я скажу всім своїм клієнтам, що у них є наступна велика річ…

Клієнт №1: «То що ви думаєте про нашу криптовалюту?»

Я: «Ого, я думаю, що це наступна велика річ. Тепер можете розслабитися; ти це зробив.”

Клієнт №2: «Тепер, коли ми поговорили, що ви думаєте про наші хмарні рішення?»

Я: «Що я думаю? Я думаю, я подзвоню в Amazon, щоб попередити їх про наступну велику річ…»

*Я та клієнти танцюємо під пісню Backstreet Boys.*

На жаль, цього не відбувається. Але це зробило б моє життя щасливішим. Я сподіваюся, що є альтернативна реальність, де я роблю це, за винятком частини з вуличних хлопців. Я все одно це роблю тут.

Ви: «Повертайся до статті, дідусь динозавр!»

О, так. Тож я бачив, як хтось десь розповідав про ChatGPT OpenAI та його здатність писати програми. Тоді мені спала на думку ідея.

Чому б мені не дозволити цьому поганому хлопчику ШІ писати програми, які могли б допомогти блогу мого стартапу?

Я не дозволю йому писати мої статті. Я не буду. Я кажу вам, що це не одна з тих статей, написана ChatGPT(Письменники правлять, роботи пускають слину.)

я людина; Я знаю, що ти думаєш. Я один із тих роботів, які кажуть, що вони люди, але насправді вони роботи. Ні, насправді я з тих людей, які не прикидаються роботами. я обіцяю (Я навіть поставив галочку та вибрав правильний світлофор.)

Отже, я працюю зі стартапами та інвестиціями. Тому я подумав, що можу дозволити цьому ChatGPT написати мені програму про інвестиційний калькулятор.

Коли я пишу будь-який блог на своєму веб-сайті, я перевіряю Semrush на конкуренцію. Якщо за словом «Інвестиційний калькулятор» неможливо потрапити в топ результатів Google, то я повинен вибрати щось інше.

Тож я перевірив складність, і вона склала 89%. Тому майже неможливо, щоб мій вміст подивилися, якщо я опублікую інвестиційний калькулятор.

Тож я провів подальше інноваційне дослідження ключових слів (дякую моєму консультанту з SEO.)

Зрештою я вибрав ключове слово — Калькулятор оцінки SaaS.

Аналіз ключових слів Semrush — калькулятор оцінки SaaS

Він невеликий за обсягом, але має складність 14%, що нібито легко

Тож я пішов на це. Я почав розмовляти з роботом GPT. Я думав почати з простого.

Розмова з ChatGPT OpenAI

Гаразд, працює. Тоді я рушив далі.

Розмова з ChatGPT OpenAI

Я: «Зроби це, дурний роботе! Я знаю, що ти можеш. Я бачив це в TikTok. ПРИПИНИ БРЕХАТИ!”

Але якщо ви знаєте мене за моїми статтями чи навіть за цією, ви б передбачили, що я не з тих, хто здасться. Якщо телевізор не працює, я б його обережно побив, щоб він прокинувся.

Перш ніж потрапити на свій розбитий екран iPad, я думав, що спробую інші варіанти свого запитання. Нарешті один із них спрацював. (Людина проти машини, га? Насправді це назва чудової кав’ярні в Німеччині. Боже, це був ідеальний зв’язок. Мені потрібно стати повноцінним впливовим агентом зі спонсорством.)

Розмова з ChatGPT OpenAI

Бариста кав’ярні помітив мою широку посмішку, коли я це побачив. Я просто згадав ті студентські дні, коли ненавидів писати код у Notepad++.

Мені потрібно було додати це на мій веб-сайт WordPress, і імпорт цього файлу JavaScript потребує певної роботи. Отже, я добре попросив свого нового друга.

Розмова з ChatGPT OpenAI

Я імпортував код у спеціальний html свого WordPress і зробив незначні організаційні виправлення. Тоді я закінчив з програмою.

Калькулятор оцінки SaaS

Але після того, як число було нелогічним, я подумав, що ШІ має недоліки. Потім я читаю правила (дух..) і введіть правильні змінні.

Калькулятор оцінки SaaS

З точки зору оцінки, це все одно, що сказати: «О, ви заробили 2000 доларів минулого місяця. Тоді ви будете заробляти 2000 доларів назавжди».

Детальна оцінка враховувала б багато інших змінних. Але, щоб захистити мого друга-робота, він сказав кришталево чітко.

Калькулятор оцінки SaaS

Але коли я подумав про це, Я був зачарований. Ця програма може заощадити час багатьох людей.

Припустимо, ви працюєте в сфері нерухомості і продаєте конкретну нерухомість. Ви хочете створити простий калькулятор ROI на основі ваших змінних і легко додати його на свій веб-сайт.

Замість того, щоб витрачати час на пошук веб-розробника, його створення та додавання на свій веб-сайт, це потенційно може бути простішим рішенням.

Давайте зберемося і попрощаємося з програмуванням. Давай; ми знали, що цей день колись настане. Перше, до чого йдуть злі машини, коли вони усвідомлюють себе, це їх творець.

Мої вибачення; Я просто в “жартівливий” настрій. Цей штучний інтелект може бути найкращою правою рукою будь-якого розробника.

Насамкінець, перш ніж залишити вас, цю статтю написав ChatGPT, щоб ви зрозуміли, як це зробити…. Ні, я знову жартую. Я не думаю, що цей химерний гумор ще не існує в машинах. Гарного вам дня.

я Албізнес-консультант у Цюріху, Швейцарія. Я вірю в силу надання цінності вам, читачу. Слідкуйте за мною на різних платформах соціальних мереж, якщо вас цікавить цінність мого вмісту. О, я також пишу вміст на своєму блог стартапу.

Leave a Comment