Єгипетська компанія Suplyd збирає $1,6 млн на оцифровку мережі поставок ресторанів • TechCrunch

Suplyd, платформа закупівель для підприємств готелів, ресторанів і громадського харчування (HoReCa) в Єгипті, залучила 1,6 мільйона доларів США до початкового фінансування від Endure Capital, Seedstars, Camel Ventures, Falak Startups та ряду інвесторів-ангелів.

Платформа Suplyd B2B, заснована в січні цього року, забезпечує ефективність операцій ланцюга постачання для компаній у сфері громадського харчування, дозволяючи закупівлю, оплату та виконання цифрових замовлень.

Завдяки його платформі ресторани отримують доступ до широкого асортименту продуктів на вимогу, заощаджуючи людино-години, витрачені на пошук товарів офлайн. Це також гарантує, що підприємства купують товари за конкурентними цінами.

Suplyd планує використати нове фінансування для масштабування своєї технології та розширення в межах Каїра та за його межами, а також для вивчення інших можливостей зростання в регіоні Близького Сходу та Північної Африки (MENA) у найближчому майбутньому.

«Ланцюжок постачання ресторанів є глобальною проблемою, де всі зараз шукають, як скоротити витрати та зменшити відходи. Однак єгипетський ринок надзвичайно великий, але невикористаний, і саме на нього ми спрямовуємо наші зусилля для наступного етапу, перш ніж виходити на інші глобальні ринки», — сказав Гоар Саїд, генеральний директор Suplyd, який разом із Карімом Селімою та Ахмедом Ель-Махді заснував стартап. .

Саїд, який є ресторатором протягом 12 років, Suplyd привносить досвід електронної комерції в ланцюжок поставок ресторанів, оптимізуючи активи, зменшуючи відходи для всієї екосистеми, економлячи час і зусилля компаній, які витрачаються на спілкування та подальшу роботу з постачальниками.

Мережа технологічних центрів виконання стартапу пропонує Suplyd інформацію про моделі попиту та тенденції, що інформує про запаси, щоб гарантувати, що потреби ресторанів задовольняються за вимогою, а також уникають марнування з боку постачальників.

«У звичайному сценарії ресторанам доводиться виходити на ринок у пошуках постачальників для своїх SKU, а потім вони починають перевіряти свої ціни. Якщо правильний збіг трапляється, що буває не завжди, виникає ризик виконання через обмежені терміни доставки, обмеження щодо розміщення замовлень або проблеми з кількістю», — сказав Саїд.

«Suplyd пропонує цифровий механізм закупівель, платформу, яка дозволяє ресторанам легко купувати продукти за значно нижчими цінами, ніж ціни на відкритому ринку, надає ресторанам доступ до широкого спектру SKU, гарантує виконання через єдину платформу та спрощує транзакцію та процес доставки. Це також приносить користь постачальникам завдяки аналітиці в режимі реального часу та практичним уявленням, коли справа стосується моделей і тенденцій попиту», — сказав він.

Suplyd каже, що наразі обслуговує 500 клієнтів у Каїрі, щомісячно зросло майже на 50% з моменту запуску. Стартап, який посилює конкуренцію за таких гравців, як OneOrder, очікує більшого зростання протягом наступного року завдяки своїм планам розширення, спрямованим на обслуговування великої індустрії HoReCa Єгипту, яка підтримується понад 400 000 ресторанами.

Тарек Фахім, генеральний партнер Endure Capital, сказав: «Їжа поза домом є основною частиною соціального життя на Близькому Сході, але ланцюжок поставок, який дозволяє ресторанам обслуговувати клієнтів, дуже фрагментований. Ми раді підтримати команду та платформу, яку Suplyd будує, щоб оцифрувати ланцюг поставок для ресторанів, підвищити ефективність і зменшити харчові відходи в наших громадах».

Leave a Comment