Ілон Маск оголосив, що піде у відставку з посади виконавчого директора Twitter, коли буде знайдена заміна

Ілон Маск піде у відставку з посади виконавчого директора Twitter після того, як користувачі платформи проголосували за його відставку.

Магнат пообіцяв припинити керівництво групою в соціальних мережах, яку він придбав у рамках угоди на 44 мільярди доларів менше двох місяців тому, «як тільки я знайду когось досить дурного», щоб взяти її на себе.

Маск має намір зберегти нагляд за командами, що працюють над програмним забезпеченням і серверами, однак це є явним знаком того, що він хоче продовжувати брати участь у її повсякденній роботі. Це підвищує перспективу неортодоксальної домовленості з тим, хто займе його місце.

Його відхід підведе риску під коротким, але примітним перебуванням. З кінця жовтня Маск вдвічі скоротив штат Twitter, звільнивши кілька тисяч співробітників, насилу проштовхнув кардинальні зміни та злив внутрішні документи про попередні рішення для кількох журналістів.

Користувачі Twitter рішуче проголосували цими вихідними в опитуванні 51-річного Маска про те, чи варто йому піти у відставку; «За» було віддано 57,5% із 17,5 мільйонів голосів. Інвестори Tesla, виробника електромобілів, який він очолює, виросли стурбовані тим, що соціальна мережа відволікала мільярдера від решти його імперії. Він також керує SpaceX, ракетно-космічним бізнесом.

«Я піду у відставку з посади генерального директора, щойно знайду когось достатньо дурного, щоб прийняти цю роботу!» – написав він у твіттері у вівторок увечері. «Після цього я просто керуватиму командами програмного забезпечення та серверів».

Маск припустив, що результатами опитування могли маніпулювати, і погодився, що лише платні користувачі Twitter повинні мати можливість голосувати за його майбутній напрямок.

Його заява про те, що він планує залишитися осторонь, посилить спекуляції щодо того, хто може очолити мережу. Після завершення поглинання Маск звільнив більшість попередніх топ-менеджерів.

На вихідних він припустив, що визначити когось іншого для ведення бізнесу буде складним завданням. «Ніхто не хоче отримати роботу, яка може підтримувати життя Twitter», — написав він. «Наступника немає».


Leave a Comment