Ілон Маск продає 22 мільйони акцій Tesla на суму 3,58 мільярда доларів

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Згідно з нещодавньою декларацією щодо цінних паперів, цього тижня Ілон Маск продав 22 мільйони акцій Tesla на суму 3,58 мільярда доларів. Це його другий продаж після того, як він купив Twitter за 44 мільярди доларів у жовтні.


NurPhoto | Getty Images

Маск, який щойно втратив свій статус найбагатшої людини у світі через генерального директора Louis Vuitton Бернара Арно, продав акції Tesla майже на 40 мільярдів доларів за минулий рік, хоча інвестори занепокоєні тим, що його покупка у Twitter відвернула його від Tesla, призвели до того, що 60% безкоштовних падіння протягом 2022 року. Цього тижня акції Tesla досягли найнижчої точки за понад два роки.

CNBC цитує фінансову дослідницьку компанію VerityData, яка повідомляє, що «цього року Маск продав 94 202 321 акцію за середньою ціною 243,46 доларів США за акцію, а доходи до сплати податків склали приблизно 22,93 мільярда доларів».

Бен Сільверман, директор з досліджень VerityData, повідомив CNBC в електронному листі, що, починаючи з листопада минулого року, продажі Маска «були вміло розраховані, тому акціонери Tesla повинні звертати увагу на дії Маска, а не на його слова – або їх відсутність, коли справа стосується. до його нещодавнього продажу».

Новини про останнє виведення коштів генеральним директором Tesla з’явилися після a Нью-Йорк Таймс повідомляють, що Маск скорочує витрати на Twitter, не сплачуючи орендну плату за офіс гіганта соціальних мереж у Сан-Франциско чи будь-яке інше місце, що належить Twitter, у всьому світі. The Часи також повідомив, що він може не виплачувати вихідні звільненим співробітникам. Якщо це так, йому, можливо, доведеться використати частину своїх нових прибутків, щоб заплатити більше адвокатів, оскільки Twitter, ймовірно, зіткнеться з багатьма новими позовами.

Leave a Comment