Ілон Маск шукає інвесторів для купівлі акцій Twitter за тією ж ціною, яку заплатив він

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Зараз у Twitter чи його новому власнику справи йдуть не дуже добре. Є юридичні проблеми, як-от можливий колективний позов щодо того, як власник Ілон Маск проводив звільнення, постійний відтік користувачів, несплачена орендна плата та інші рахунки, а також зникнення рекламодавців. Не кажучи вже про те, що інвестори Tesla пишуть у Твіттері скарги на те, що Маск витрачає занадто багато часу на твіти.


NurPhoto

Semafor повідомляє, що гігант соціальних медіа шукає нових інвесторів, пропонуючи акції за 54,20 доларів США, ту саму суму, яку Ілон Маск заплатив, коли він придбав Twitter за 44 мільярди доларів 27 жовтня 2022 року. У звіті Semafor зазначено, що Джаред Бірчалл керує сімейним офісом Ілона Маска та має цього тижня звертався до потенційних інвесторів.

У електронному листі потенційним інвесторам Бірчалл повідомив, що вони «отримали численні вхідні запити на інвестиції в Twitter» і «раді оголосити про подальшу пропозицію звичайних акцій за початковою ціною та умовами, націленою на закриття року .”

Це сталося після новин про те, що цього тижня Маск продав 22 мільйони акцій Tesla майже на 4 мільярди доларів, що стало другим випадком, коли він продав частину своїх акцій у виробниках електромобілів з моменту купівлі сайту.

Однак у п’ятницю новини стосувалися не того, що Маск чи Twitter шукають нових грошових вливань, а про його занепокоєння щодо можливого сталкера та короткого відсторонення кількох відомих журналістів, які висвітлювали мільярдера протягом багатьох років.

На додаток до всіх цих проблем, блокування Твіттером посилань на конкуруючий соціальний сайт Mastodon може зрештою призвести до небажаної перевірки з боку Федеральної торгової комісії.

Leave a Comment