Інвестори в технологічні стартапи не довіряють жінкам-засновникам

Інвестори в технологічні стартапи не довіряють жінкам-засновникам, показує нове дослідження Віденського університету економіки та бізнесу (WU).

Дослідження, яке провела Соня Спербер з Віденського університету економіки та бізнесу та її співавтор Крістіан Ліндер, проаналізувало надмірну представництво чоловіків у технологічних стартапах.

Вони виявили, що в ІТ-стартапах бракує жінок-засновників через уявлення, що технологічні стартапи засновує хтось молодий, білий і чоловік.

Цей ефект відіграє величезну роль у технологічних стартапах, оскільки їх бізнес-моделі мають більше невизначеності, ніж в інших галузях, тому інвестори шукають способи компенсувати цю невизначеність, створюючи стартапи з чоловіками-засновниками.

Вважається, що засновники-чоловіки менш невпевнені, ніж їхні колеги-жінки, тому що вони відповідають цьому стереотипу про те, яким має бути не лише технологічний стартап, але й будь-який стартап.

«Хоча «особливість» жінок-засновниць важлива для інвесторів, вона не відіграє вирішальної ролі. Хоча жінки-засновники повинні бути якомога різними, щоб виділятися серед конкурентів, дослідження показує, що бути жінкою вже занадто сильно відхиляється від нормативного стандарту», ​​– каже Соня Спербер, відділ стратегії та інновацій WU.

Вона додає: «Як наслідок, жінки-засновники не можуть довести себе в першу чергу, тому що вони просто позбавлені шансу або фінансування інвесторів зробити це, незалежно від їхньої освіти чи досвіду».

Дослідження також виявило, що освіта чи програми підтримки для жінок – те, що політики, асоціації та інституції пропагували протягом тривалого часу – не є рішенням.

Це пояснюється тим, що основна проблема полягає не в освіті та навчанні, а в тому, що жінки-засновники занадто сильно відхиляються від стереотипу.

Натомість дослідники пропонують визначити ринкові ніші, на яких жінки не представлені або представлені в меншій мірі, і працювати над створенням альтернативного стереотипу, який просочується в технологічний сектор.


Leave a Comment