Інвестори Tesla поскаржилися на Ілона Маска та Twitter

Цей тиждень не був зірковим для Tesla.

Акції впали майже на 13%, а вчора генеральний директор компанії Ілон Маск повідомив, що продав 22 мільйони акцій Tesla на суму 3,6 мільярда доларів.

За темою: Ілон Маск більше не найбагатша людина у світі — ось хто вкрав його титул

Деякі інвестори Tesla почали звинувачувати у падінні компанії недостатню увагу Маска. Вони кажуть, що він був надто відволікався на Twitter, який він придбав у жовтні за 44 мільярди доларів, зазначаючи, що він провів останні кілька тижнів, працюючи в офісі компанії в Сан-Франциско, ведучи аудіочати та надто активно обговорюючи нові функції Twitter і політики.

Можливо, за іронією долі багато з цих розчарованих інвесторів звернулися до самого Twitter, щоб виплеснути свій гнів.

«Я очікую, що Рада директорів Tesla посилить тиск на Ілона, щоб той знайшов талановитого, цілодобового медіа-менеджера, який би керував Twitter, щоб Ілон Маск міг зосередити всю свою енергію на управлінні Tesla», — написав у Twitter інвестор Tesla Гері Блек, який є керуючим партнером. ТОВ «Фонд Майбутнє».

Інвестор із Twitter Росс Гербер, співзасновник Investment Advisor, погодився, написавши у Twitter, що стан Tesla зміниться, якщо компанія знайде тимчасового генерального директора.

У листі до голови правління Tesla Робіна Денхольма та старшого директора зі зв’язків з інвесторами Мартіна Вієчі Ненсі Левін запитала: «Що, якщо взагалі, робить рада директорів Tesla, щоб захистити акціонерів від збитків, завданих діяльністю пана Маска в Twitter?»

Лист, природно, опублікували в Twitter.

Але не всі інвестори стурбовані останніми діями Маска.

Про це заявив інвестор Tesla Галілео Рассел The Washington Post що, хоча він вважає, що Маск останнім часом став занадто політичним, він все ще підтримує його.

«Я тримаю всі свої акції Tesla і продовжую вірити, що Ілон — найкращий генеральний директор на планеті та найкраща людина, яка керуватиме Tesla», — сказав він.

Сам Маск сказав інвесторам не хвилюватися, хоча й через Twitter.

«Я подбаю про те, щоб акціонери Tesla довгостроково отримували вигоду від Twitter», — написав він на початку цього тижня.

Leave a Comment