Індустрія штучного інтелекту процвітає на тлі «технічної рецесії»

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Велика відставка — це економічна тенденція, яку ми спостерігали протягом 2022 року. Однак через неминучу рецесію багато хто занепокоєний майбутнім найму. Великі прибуткові технологічні компанії повідомили про звільнення цього року, і очікується більше скорочень. Але хоча ця тенденція може здатися невтішною, насправді підпільна течія є досить багатообіцяючою.

У багатьох технологічних секторах деякі сегменти ринку, зокрема штучний інтелект (ШІ), швидко розширюються та прагнуть відкрити нові перспективи. Такі часи, як правило, викликають напругу, але є компанії, які бачать позитивні сторони майбутнього та планують розширення.

Розширення технологічної індустрії шляхом просування та найму

Хоча циркулюють повідомлення про скорочення команд і брак фінансування, це не стосується штучного інтелекту. Як ми бачили протягом останніх кількох років, штучний інтелект постійно залишався гарячою точкою, і до 2025 року ринок зросте на 76,44 мільярда доларів, прискорюючи темпи зростання понад 21% щорічно.

Завдяки великій кількості талантів у сфері технологій у всьому світі та розвитку штучного інтелекту, немає сумніву, що для працівників галузі відкриваються численні можливості. Це особливо вірно, якщо вони починають переходити в нові галузі галузі, оскільки компанії відмовляються від найму. Цей час дає ШІ величезну можливість для розширення. Деякі з найбільших світових компаній користуються перевагами трансформаційної потужності, яку штучний інтелект надає протягом багатьох років у таких сферах, як пошук, націлювання реклами та рекомендації.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

У міру того, як технологія розвивалася, нові сценарії використання відкрили світи можливостей як для стартапів, так і для компаній зі списку Fortune 500. Штучний інтелект більше не є нішевим простором, а розвивається неймовірною швидкістю та відкриває нові робочі місця.

Трансформаційна сила штучного інтелекту є величезною, і за останні кілька місяців ми побачили переломний момент. Цей прогрес означав сейсмічний зсув у технологіях — відхід від традиційного розвитку до чогось абсолютно нового, що змінює технологію, яку ми знаємо.

AI пропонує можливості на тлі звільнень в інших технологічних секторах

ШІ зараз є світлом у кінці тунелю в техніці. Компанії, включаючи Meta, більше не підтримують проекти, які втрачають гроші; натомість вони звільняють місце для розвитку своїх досліджень штучного інтелекту та лабораторій віртуальної реальності. Хоча решта індустрії, можливо, скорочується, важливо поглянути на те, наскільки далеко зайшов штучний інтелект і побачити можливості, доступні на цьому ринку, що постійно змінюється. З огляду на кількість дивовижних технічних талантів у всьому світі, люди повинні почати зміщувати свою увагу, щоб побачити, що може запропонувати галузь ШІ.

Майбутнє індустрії технологій

Можливо, ми не знаємо, яке майбутнє чекає з точки зору звільнень і робочої сили, але, виходячи з попередніх подій і розуміння економістів, цілком ймовірно, що технологічний ринок зміниться під час майбутньої рецесії. ШІ, безсумнівно, зміниться, але він продовжить робити позитивні кроки, включаючи мовний переклад, розмовний ШІ, розпізнавання облич, цільову рекламу та багато іншого.

Буде цікаво побачити, як технологічна галузь виходить із рецесії. Хоча є деякі компанії, стійкі до рецесії, рецесія все одно може певним чином вплинути на них. З іншого боку, кілька креативних технологій, що розвиваються, будуть випробувані протягом наступних кількох місяців; ми побачимо, чи зможуть вони витримати рецесію і що буде далі.

Відчуття безпеки, яке колись було в індустрії технологій, також починає слабшати, оскільки працівники втрачають впевненість у надійності та стабільності роботи. Оскільки деякі з найбільших технологічних компаній у світі вже звільняють працівників, багато хто задається питанням, що станеться, коли настане рецесія.

Залишаючись надією в галузі, що розвивається

На даний момент фінансування штучного інтелекту не вистачає, але, обираючи фінансового партнера, важливо переконатися, що партнер охоплює та підтримує ті самі довгострокові плани, що й компанія, як-от використання прогресу в галузі штучного інтелекту та стратегія, коли це приходить до планів найму.

Зараз, як ніколи, безсумнівно, правильним підходом є дотримання основних принципів і прагматичне ставлення до реалізації цього бачення в період надзвичайної невизначеності. Було б правильно повернутися до старих і реалістичніших реалій оцінки доходів, людей, клієнтів і обізнаності про витрати. Хоча жодна галузь не переживе рецесії неушкодженою, технологічна галузь є надзвичайно динамічною і не матиме проблем з адаптацією.

Нік Лайнс є співзасновником і співгенеральним директором Flawless

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment