Індійська фінансова компанія Money View оцінюється в $900 млн нового фінансування • TechCrunch

Індійська фінтех-компанія Money View заявила в понеділок, що залучила 75 мільйонів доларів у новому раунді фінансування, другому цього року, незважаючи на падіння ринку, оскільки вона прагне розширити свій основний кредитний бізнес і створити більше продуктів на ринку Південної Азії.

Apis Partners очолила раунд фінансування серії E Money View, оцінивши стартап зі штаб-квартирою в Бенгалуру в 900 мільйонів доларів, порівняно з 615 мільйонами доларів у раунді фінансування серії D у 75 мільйонів доларів у березні. У заяві стартапу сказано, що раунд ще не завершено, і він очікує залучення додаткового капіталу.

У жовтні TechCrunch повідомляв, що Money View співпрацює з інвесторами, щоб залучити до 150 мільйонів доларів США при оцінці в 1 мільярд доларів. Сьогодні стартап заявив, що існуючі спонсори Tiger Global, Winter Capital і Evolence також брали участь у фінансуванні.

Восьмирічний стартап пропонує персоналізовані кредитні продукти та рішення для фінансового менеджменту для клієнтів, які не мають кредитної оцінки, тому не можуть отримати кредит від банків та інших фінансових установ. Книга даних бюро кредитних історій Індії невелика, що робить більшість осіб на ринку Південної Азії негідними кредиту. Фінтех-компанії використовують сучасні системи андеррайтингу для кредитування клієнтів і лабіринт регуляторного арбітражу, який все більше закривається, щоб працювати.

Money View наразі видає кредити на суму близько 1,2 мільярда доларів США в річному обчисленні та управляє понад 800 мільйонами доларів США. Стартап, який стверджує, що був прибутковим протягом останніх двох років, зафіксував дохід у розмірі 30,6 мільйона доларів і прибуток у розмірі 2,14 мільйона доларів у фінансовому році, який закінчився в березні, згідно з нормативними документами.

«Наша ефективність і зростання за останні два роки дозволили нам успішно реалізувати нашу місію справжньої фінансової доступності в Індії», — сказав Пуніт Агарвал, засновник і виконавчий директор Money View, у заяві. «Ми дуже раді, що Apis Partners приєдналися до нас у нашій подорожі, і з їхньою підтримкою ми з нетерпінням чекаємо стати провідною онлайн-кредитною платформою Індії з інноваційними та цілісними фінансовими рішеннями».

Money View планує використати нові кошти для розвитку свого кредитного бізнесу, розширити портфель продуктів за допомогою таких послуг, як цифрові банківські рахунки, страхування, управління капіталом, і найняти більше талантів.

Його нове фінансування відбувається в той час, коли активність угод різко сповільнилася на ринку Південної Азії, оскільки інвестори стають обережними щодо виписування нових чеків та оцінки своїх моделей андеррайтингу після падіння оцінок публічних компаній.

«Money View уже досягла великого успіху завдяки своїм кредитним продуктам, які демократизують доступ для мільйонів клієнтів в Індії, і ми справді раді співпрацювати з компанією на цьому етапі її шляху», — сказав Маттео Стефанель, співзасновник і керуючий. Партнер Apis Partners, у заяві.

Leave a Comment