Індійська Paytm витратить до $103 млн на викуп акцій • TechCrunch

Paytm витратить до 127 мільйонів доларів на викуп своїх акцій, як схвалила правління компанії у вівторок, оскільки індійська фінансова фірма прагне заспокоїти інвесторів після бурхливого періоду, який цього року втратив приблизно 60% вартості її акцій.

Фірма зі штаб-квартирою Noida, яка вийшла на біржу наприкінці минулого року, зробила таку пропозицію минулого тижня, завдяки чому її акції набрали обертів. Акція завершила день на рівні 538,4 індійської рупії, або 6,53 долара. Paytm дебютував за 2150 індійських рупій (26 доларів США) і не відновився навіть до половини цього з 17 січня. Частка дещо впала після публікації новин у середу.

Члени правління «одноголосно» схвалили пропозицію фірми викупити повністю оплачені акції за ціною, що не перевищує 810 індійських рупій (9,82 доларів США), і витратити 103 мільйони доларів без урахування податків та інших витрат на викуп акцій, повідомила Paytm на фондовій біржі. подача.

Зворотний викуп не є рідкістю і зазвичай розглядається як спосіб винагороди компаній своїм акціонерам. Багато компаній цього року збільшили викуп своїх акцій, скориставшись падінням цін на публічних ринках у всьому світі. Але це не поширене явище серед збиткових фірм.

«Протягом останнього року спостерігається явна ділова динаміка, і ми випереджаємо наші плани. Дивлячись на можливості монетизації в нашому основному платіжному та кредитному бізнесі, ми впевнені, що зможемо отримати здорові доходи та грошові потоки для інвестицій у продажі, маркетинг і технології. Ми цінуємо наших акціонерів та їхню подорож разом з нами на публічних ринках. Я вважаю, що зворотний викуп на цьому етапі буде надзвичайно вигідним для наших зацікавлених сторін і сприятиме довгостроковій вартості акцій», – сказав у заяві Віджай Шекхар Шарма, засновник і виконавчий директор Paytm.

Для викупу акцій Paytm доведеться використовувати гроші зі своїх бухгалтерських книг. Індійське законодавство забороняє фірмі використовувати виручку від IPO для зворотного викупу. Раніше у вівторок у заяві Paytm заявила, що підтримує «надлишкову ліквідність» і гарантує, що всі його потреби в готівці були «адекватно закладені в бюджет».

«Менеджмент впевнений у високих операційних показниках і продовжує зосереджуватися на створенні довгострокової цінності для своїх акціонерів», – йдеться в повідомленні. Станом на кінець вересня в банку Paytm було близько $1,116 млрд.

Головний конкурент Paytm PhonePe, який також є неприбутковим і генерує значно нижчий дохід, перебуває на пізніх стадіях обговорень щодо залучення приблизно 1 мільярда доларів США від мажоритарного акціонера Walmart та інших, включаючи General Atlantic, за оцінкою в 12 мільярдів доларів, згідно з джерелом. ознайомлений із справою. Індійське інформаційне видання MoneyControl вперше повідомило про переговори про фінансування минулого місяця.

Paytm, який у 2019 році був оцінений у 16 ​​мільярдів доларів у результаті приватного збору коштів, наразі має ринкову капіталізацію близько 4,2 мільярда доларів.

Leave a Comment