Індія не планує обмежувати час використання онлайн-ігор • TechCrunch

Наразі Індія не планує вводити обмеження на те, скільки часу люди, включно з молоддю, проводять за іграми в Інтернеті, використовуючи інший підхід від сусіднього Китаю, який сколихнув місцевий ігровий ринок після застосування жорстких нових заходів минулого року.

Раджив Чандрасекар, державний міністр Індії з питань електроніки та інформаційних технологій, повідомив нижній палаті парламенту країни в письмовій відповіді, що така пропозиція наразі не розглядається індійським урядом.

Нью-Делі усвідомлює можливі ризики та виклики, пов’язані з онлайн-іграми, зокрема залежність, насильство та фінансові втрати, сказав Чандрасекар, але стверджував, що ІТ-правила країни вже зобов’язують посередників виконувати належну обачність, наприклад гарантувати, що вони не «розміщують, відображати, публікувати, передавати або поширювати будь-яку інформацію, яка є шкідливою для дитини».

Багато країн у всьому світі запровадили або розглядають заходи, щоб контролювати кількість часу, який діти можуть витрачати на відеоігри, і змушують розробників ігор відмовлятися від їхніх спроб продати їм ігрові елементи в програмі.

Минулого року в Китаї було введено нову постанову, яка забороняє дітям грати у відеоігри під час навчального тижня.

Доповідь (PDF), спонсорована асоціаціями споживачів у понад півтори дюжині країн, включаючи Францію, Німеччину, Італію та Іспанію, виявила цього року, що розробники ігор націлювалися на вразливу аудиторію, показуючи їй яскраву рекламу та інші спотворення, щоб продати їх предмети гри або лутбокс.

Індія заборонила PUBG Mobile у 2020 році, а цього року – її оновлений аватар Battlegrounds Mobile India через проблеми національної безпеки. Заборони були частиною ширшої дії щодо понад 200 додатків, які мають прямі чи непрямі зв’язки з Китаєм.

Leave a Comment