Індія розглядає заборону незахищеної криптовалюти під час свого головування у G20 • TechCrunch

У четвер Індія заявила, що під час поточного головування G20 вона приділятиме пріоритет розробці основи для глобального регулювання незабезпечених криптоактивів, стейблкойнів і децентралізованого фінансування, а також вивчить «можливість [their] заборона» в потенційно великій невдачі для галузі, що зароджується.

Індія розпочала своє річне головування у Групі 20 на початку цього місяця. Група, яка складається з 19 країн на різних континентах і в ЄС, представляє 85% світового ВВП. Він також запрошує країни, що не є членами, включаючи Сінгапур та Іспанію, і міжнародні організації, такі як Світовий банк і МВФ.

Резервний банк Індії, центральний банк Індії, заявив у сьогоднішньому звіті, що криптоактиви дуже мінливі та демонструють високу кореляцію з акціями таким чином, що заперечує наратив галузі та твердження про те, що віртуальні цифрові активи є альтернативним джерелом вартості через їхні передбачувані вигоди від інфляції.

Індійський центральний банк попередив, що політики в усьому світі стурбовані тим, що криптосектор може стати більш взаємопов’язаним із звичайним фінансуванням і «відвернути фінансування від традиційних фінансів із ширшим впливом на реальну економіку».

Індійський центральний банк є одним із найбільш гучних критиків криптоіндустрії. Минулого тижня губернатор RBI Шактіканта Дас попередив, що приватні криптовалюти спричинять наступну фінансову кризу, якщо їх використання не буде заборонено.

«Зміна вартості будь-якого так званого продукту є функцією ринку. Але, на відміну від будь-якого іншого активу чи продукту, наша головна проблема щодо криптовалюти полягає в тому, що вона не має жодної основи. Я вважаю, що криптовалюта або приватна криптовалюта — це модний спосіб описати те, що інакше є 100% спекулятивною діяльністю», — сказав він на конференції.

Дас сказав, що криптовалюта зобов’язана своїм походженням ідеї, що вона обходить або ламає існуючу фінансову систему. «Вони не вірять у центральний банк, вони не вірять у регульований фінансовий світ. Мені ще належить почути вагомий аргумент щодо того, яким суспільним цілям це служить», — сказав він, додавши, що він вважає, що криптовалюта повинна бути заборонена.

Індія входить до числа країн, які дотримуються жорсткого підходу до криптовалют. На початку цього року він почав оподатковувати віртуальні валюти, стягуючи 30% податок на прибуток і відрахування 1% з кожної криптовалютної транзакції.

Цей крок країни, поряд зі спадом на ринку, серйозно виснажив транзакції, які локальні біржі CoinSwitch Kuber, за підтримки Sequoia India і Andreessen Horowitz, і CoinDCX, за підтримки Pantera, обробляють у країні.

Чанпен «CZ» Чжао, засновник і виконавчий директор найбільшої в світі криптовалютної біржі Binance, сказав TechCrunch в нещодавньому інтерв’ю, що компанія не вважає Індію «дуже сприятливим для криптовалют середовищем». Він сказав, що фірма намагається передати місцевій владі свої занепокоєння щодо місцевого оподаткування, але зазначив, що для зміни податкової політики зазвичай потрібно багато часу.

«Binance йде в країни, де закони сприяють криптографії та бізнесу. Ми не їдемо в країни, де у нас не буде стабільного бізнесу — або будь-якого бізнесу, незалежно від того, їдемо ми чи ні», — сказав він.

Coinbase, яка підтримала і CoinDCX, і CoinSwitch Kuber, запустила свою криптоплатформу в країні на початку цього року, але швидко скасувала цю послугу на тлі нормативного страху. Співзасновник і виконавчий директор Coinbase Браян Армстронг заявив у травні, що фірма вимкнула підтримку Coinbase для локальних платежів через UPI «через певний неофіційний тиск з боку [central bank] Резервний банк Індії».

З понад 600 мільйонами підключених користувачів Індія є другим за величиною інтернет-ринком у світі. За останнє десятиліття країна, де розташована одна з найбільших у світі екосистем стартапів, залучила понад 75 мільярдів доларів інвестицій від таких компаній, як Google, Meta, Amazon, Sequoia, Lightspeed і Tiger Global.

Leave a Comment