Інструмент міграції даних передає хмарні дані в 25 разів швидше

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Komprise, постачальник інструментів для керування даними, випустив Hypertransfer для еластичної міграції даних, рішення, яке може прискорити передачу даних у хмарі в 25 разів, стверджує компанія. Цей інженерний подвиг підкреслює зусилля галузі щодо вирішення проблем у перепрофілюванні застарілих протоколів для хмари.

Однією з основних проблем є те, що протокол блокування повідомлень сервера (SMB), один із найпопулярніших протоколів обміну файлами, ніколи не оновлювався для хмари. Він спочатку був розроблений у 1985 році для забезпечення спільного доступу до файлів і принтерів через локальну мережу (LAN). Це добре працювало, коли файли потрібно було поділити лише через кілька стрибків.

Однак SMB — це балакучий протокол, який додає багато накладних витрат під час спілкування через TCP/IP і через кілька маршрутизаторів. Для передавання великого обсягу даних потрібно очікувати підтвердження для кожного файлу, тому час затримки може збільшитися під час передачі багатьох малих файлів. Це може бути великою проблемою для випадків використання, таких як автоматизація електронного проектування та мультимедійних навантажень, які часто включають велику кількість невеликих файлів.

Komprise Hypertransfer допомагає кешувати повідомлення, щоб мінімізувати кількість зворотних пересилань для передавання через глобальну мережу (WAN). Він також надсилає дані через кілька паралельних каналів одночасно. Компанія повідомляє про перекази в 25 разів швидше, ніж за допомогою команди Robocopy, популяризованої Microsoft. Прискорення падає приблизно до 20 разів при передачі меншої кількості великих файлів, наприклад, копіювання каталогу телефону Android.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Інші фактори, які сповільнюють міграцію даних

Генеральний директор і співзасновник Komprise Кумар Госвамі сказав, що кілька інших факторів, окрім протоколів спілкування, можуть уповільнити міграцію даних. Неструктуровані дані є одним. Термін стосується всіх типів файлів за межами правильно відформатованої області баз даних. Більшість програм зберігають необроблені дані в кількох файлах для певного проекту, користувача чи випадку використання. Як результат, масштабніша міграція неструктурованих даних може передбачати переміщення мільярдів файлів.

Інша проблема полягає в тому, що ці файли можуть бути розкидані між кількома користувачами, томами чи розташуваннями. Перенести ці дані не так просто, як почати з першого файлу та перейти до останнього в одній таблиці чи каталозі. Інструментам міграції даних потрібно знати, які дані переносити та в якому порядку. Це може додати додаткові витрати.

Третій фактор полягає в тому, що міграція даних часто передбачає переміщення файлів із даних, що зберігаються в обладнанні та програмному забезпеченні одного постачальника, до іншого. Також іноді потрібно перекладати протоколи та архітектури, наприклад переміщувати файли, що зберігаються на традиційних ПК, до об’єктів, що зберігаються в хмарних службах, таких як S3.

«Різні системи не мають однакових можливостей безпеки, зберігання та метаданих, тому рішення для міграції даних повинно мати можливість поєднати їх», — пояснив Госвамі.

Важка проблема для вирішення

На додаток до цих технічних проблем, організації повинні з’ясувати, як міграція даних вписується в їх загальну стратегію хмарної міграції. Команди повинні враховувати мережу, безпеку даних у хмарі, фінансові операції та поточні витрати на дані, а також те, де їх краще зберігати.

Більші підприємства традиційно залучають фірми, що надають професійні послуги, які мають досвід міграції хмарних даних, щоб допомогти вирішити ці проблеми. Komprise працює над інтеграцією цих можливостей у стандартизований хмарний сервіс, щоб допомогти міграції даних стати частиною довгострокової стратегії даних, а не одноразовим проектом.

«Міграція даних тепер є частиною ширшої стратегії управління даними та тісно пов’язана», — пояснив Госвамі.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment