Інтерес інвесторів до SpaceX, здається, несприйнятливий до втручання Маска

Придбання Ілона Маска Twitter підштовхнув ціну акцій Tesla до американських гірок цього року, оскільки її вартість корелювала — значною мірою негативно — з кожною подією в соціальній медіа-компанії. Але підтримка SpaceX з боку інвесторів, здається, несприйнятлива до драми.

Ще в квітні, коли Маск вперше оголосив про свій намір придбати Twitter, це було всього за кілька тижнів після того, як акції Tesla досягли свого піку в 2022 році, коли 4 квітня вони досягли $381,82, згідно з даними Yahoo Finance. Відтоді він досить стабільно знижувався — за винятком кількох спалахів, коли здавалося, що транзакція з Twitter все-таки може не відбутися або що Маск йде у відставку з посади генерального директора Twitter — і сьогодні почався з ціною 139,34 долара за акцію, що на 63,5% менше, ніж цьогорічний максимум.

Балачки навколо акцій Tesla останнім часом також стають голоснішими, оскільки аналітики Уолл-стріт записали інвестиції на тлі прогнозів, що Маск продасть більше акцій Tesla, щоб утримати Twitter на плаву, що робить їх менш впевненими, що це гарна покупка.

Поки вся ця драма продовжує розгортатися, SpaceX, одна з інших компаній Маска, не тільки здається захищеною від шуму Twitter, але й майже не лякає.

Leave a Comment