Інтернет-банкінг проти традиційного банкінгу для вашого малого бізнесу

Сучасні постачальники онлайн-банкінгу пропонують знижені комісії, підвищені процентні ставки, цілодобовий доступ до банківських послуг та інші інноваційні функції. Однак вони втрачають багато переваг, які надають традиційні банки, включаючи підтримку готівкових депозитів, особисте обслуговування клієнтів і доступність банківських продуктів. Щоб допомогти вам вирішити, який тип банківського обслуговування найкращий для вашого бізнесу, ми окреслили основні відмінності між онлайн-банкінгом і традиційним банкінгом.

1. Щомісячна плата за рахунок

Традиційні банки зазвичай стягують щомісячну комісію за обслуговування поточних рахунків компанії, яка коливається від 5 до 15 доларів США для рахунків із низькими лімітами транзакцій і 20 доларів США та більше для рахунків із високими лімітами транзакцій. Однак більшість банків дозволяють вам відмовитися від щомісячних комісій, виконавши певні вимоги до діяльності. Загальні вимоги для відмови від щомісячної комісії за рахунок включають підтримку мінімального балансу, дотримання щомісячних мінімумів витрат, відкриття кількох рахунків у банківських банках і встановлення щомісячного прямого депозиту.

Для порівняння, онлайн-банки рідко стягують щомісячні комісії, а деякі з них стягують від 5 до 10 доларів менше, ніж традиційні банки. Багато онлайн-банків пропонують безкоштовні поточні рахунки для бізнесу, оскільки, на відміну від традиційних банків, вони можуть працювати без додаткових накладних витрат, пов’язаних із наявністю кількох фізичних відділень.

2. Доступність мережі

Традиційні банки мають кращу доступність мережі, ніж онлайн-банки. Надаючи доступ до фізичних відділень, традиційні банки дозволяють робити депозити та знімати гроші, відкривати рахунки та отримувати особисту допомогу. Онлайн-банки не мають фізичних адрес, тому вам доводиться проводити всі банківські операції в електронному вигляді або отримувати допомогу клієнта по телефону, чату чи електронною поштою.

З точки зору доступності мережі банкоматів, онлайн-провайдери та традиційні банкінги приблизно однакові. Провайдери онлайн-банкінгу зазвичай співпрацюють із такими компаніями, як MoneyPass, Allpoint і SUM ATM, щоб запропонувати своїм клієнтам доступ до тисяч безкоштовних банкоматів. Однак багато функцій банкоматів, які надають традиційні банківські мережі, як-от внесення готівки в той же день і перекази через банкомат, можуть бути недоступні для онлайн-банків.

3. Касові операції

Однією з найбільших переваг традиційних банків перед онлайн-провайдерами є їх здатність підтримувати готівкові операції. Традиційні банки приймають готівкові депозити у своїх відділеннях і через банкомати. Для порівняння, постачальники онлайн-банкінгу зазвичай не можуть прийняти готівкові депозити через відсутність у них фізичних відділень.

Кілька онлайн-провайдерів, які приймають готівкові депозити, зазвичай надають послуги через партнерські компанії, такі як Green Dot. Однак внесення готівки через ці торгові точки партнерів зазвичай вимагає додаткових комісій і займає більше часу.

Інші постачальники дозволяють вносити готівку за допомогою грошових переказів. Наприклад, за допомогою фінансово-технологічного (фінтех) рішення Novo ви можете внести готівку, купивши грошовий переказ і надіславши його в додаток Novo.

Зняття готівки також обмежено, якщо ви здійснюєте банківські операції в онлайн-банку. Оскільки він пропонує лише зняття готівки через банкомат, ви не зможете зняти готівку, яка перевищує ліміт зняття в банкоматі. З іншого боку, традиційний банк зазвичай дозволяє зняти будь-яку суму готівки в касі. Якщо ви маєте банківські рахунки як в онлайн-банку, так і в традиційному банку, ви можете переказати кошти зі свого банківського онлайн-рахунка на свій традиційний банківський рахунок, щоб мати можливість зняти велику готівку.

Лише традиційні банки пропонують касові чеки, обмін монет і можливість придбати спеціальні банкноти. Підприємства, які працюють з готівкою, особливо ті, яким потрібні менші купюри та монети для зберігання в касі, краще обслуговуються традиційними банками.

4. Ліміти операцій

Розрахункові рахунки для бізнесу, які пропонують традиційні банки, як правило, встановлюють місячні ліміти на операції. Вам доведеться платити невелику комісію за кожну транзакцію, що перевищує ваш місячний ліміт. Між тим, поточні рахунки для бізнесу від онлайн-провайдерів зазвичай пропонують необмежену кількість безкоштовних транзакцій.

5. Вибір продукту

Більшість традиційних банків пропонують повний вибір бізнес-банківських послуг, включаючи чеки, ощадні продукти, такі як ощадні рахунки, рахунки на грошовому ринку та кредитні продукти, такі як кредитні картки, строкові позики, кредитні лінії та комерційні іпотечні кредити. Як правило, онлайн-провайдери пропонують лише базову перевірку бізнесу, хоча банки, що пропонують ощадні та кредитні продукти, існують. Перший Інтернет-банк, наприклад, має позики малого бізнесу (SBA), строкові позики та кредитні лінії на додаток до поточних і ощадних рахунків.

6. Процентні ставки

Порівняно з традиційними банками онлайн-провайдери пропонують вищі ставки за процентними рахунками, такими як ощадні рахунки та депозитні сертифікати (CD). Інтернет-провайдери також можуть пропонувати відсотки на безкоштовні поточні рахунки бізнесу. Наприклад, Bluevine пропонує кваліфікованим обліковим записам 2,00% APY без стягнення щомісячної плати. Як правило, традиційні банки пропонують розрахункові рахунки для бізнесу, які отримують відсотки, стягуючи щомісячну комісію, заробляючи нижчий APY.

7. Обслуговування клієнтів

Хоча як онлайн-банки, так і традиційні банки надають підтримку клієнтам електронною поштою та по телефону, лише традиційні банки пропонують варіанти особистого обслуговування. Цифрові банки пропонують веб-обслуговування клієнтів, а також підтримку по телефону. Ви також можете знайти довший час обслуговування клієнтів у онлайн-банках порівняно з традиційними банками. Проте традиційні банки пропонують кілька альтернативних варіантів обслуговування клієнтів — по телефону, через Інтернет і у відділенні — тож у вас є більше варіантів, за допомогою якого засобу отримати необхідну допомогу.

Коли використовувати онлайн-банк

Найкраще використовувати онлайн-банк, якщо ви хочете заощадити на комісії за рахунок і операції. Однак онлайн-банкінг не підходить для підприємств, які віддають перевагу особистому обслуговуванню клієнтів або потребують підтримки для готівкових операцій. Якщо ваш бізнес звик обробляти електронні платежі, керувати рахунками через мобільний додаток банку та здійснювати банківські транзакції онлайн, то перехід від традиційного банку до онлайн-банку не буде надто складним.

Як знайти найкращий онлайн-банк для вашого бізнесу

Як правило, найкращі онлайн-банки пропонують безкоштовні поточні рахунки, високоприбуткові заощадження та надійну підтримку клієнтів. Однак, якщо вам не потрібен ощадний рахунок, вам слід зосередитися на унікальних функціях поточного рахунку, які ви не можете отримати в традиційних банках, таких як винагорода за покупки дебетовою карткою або поточний рахунок, який приносить відсотки. Як власник бізнесу, ви також повинні розглянути інші банківські продукти, такі як бізнес-позики та послуги з нарахування заробітної плати, які можуть допомогти вам безперешкодно вести свій бізнес.

Варто переглянути всі банківські комісії, які можуть збільшити витрати вашого бізнесу. Більшість цифрових банківських рахунків є безкоштовними, тому якщо ви розглядаєте постачальника, який стягує комісію, оцініть, наскільки важливі його додаткові функції для вашого досвіду банківської роботи. Однак нерідко можна знайти облікові записи, які пропонують варіанти відмови від щомісячної плати. У такому випадку вам слід подумати про те, скільки грошей ви можете залишити на своєму рахунку, перш ніж його відкривати.

Плюси і мінуси онлайн-банків

Коли використовувати традиційний банк

Традиційні банки найкраще підходять для компаній, які цінують фізичні відділення та персональні послуги над цифровими платформами. Якщо ваш бізнес вимагає, щоб ви регулярно вносили готівку через банкомат або через банківську касу, найкращим вибором буде традиційний банк.

Традиційні банки також можуть добре підійти для підприємств, які хочуть мати єдине вікно для всіх своїх банківських потреб. Зазвичай традиційний банкінг пропонує різні продукти та послуги, які недоступні в онлайн-банкінгу, зокрема іпотечні кредити, бізнес-позики, лізинг, різні види страхування та інвестиційні послуги.

Як знайти найкращий традиційний банк для вашого бізнесу

Вибір банку для вашого малого бізнесу полягає в тому, щоб знайти постачальника, який зможе задовольнити всі ваші потреби за найнижчою ціною. Коли справа доходить до традиційного банківського обслуговування, ключовими факторами, які слід враховувати, є комісії, доступність мережі, місцезнаходження, масштабованість рахунку та вибір продукту.

Традиційні банки з більшими мережами зазвичай стягують вищі комісії, ніж банки з меншими мережами. Якщо вам потрібен загальнонаціональний доступ до особистого банківського обслуговування, національні банки, такі як Bank of America, Chase або Wells Fargo, будуть хорошими варіантами. Однак, якщо ви задоволені банківською діяльністю в меншій зоні обслуговування, місцеві та регіональні банки можуть запропонувати вам нижчі комісії, персоналізоване обслуговування клієнтів і продукти, які враховують умови вашого місцевого ринку.

Також варто ознайомитися з вибором банківських продуктів. Більшість традиційних банків пропонуватимуть основні банківські послуги, такі як чеки, заощадження та кредитування, але не всі пропонують страхові продукти та інвестиційні послуги.

Нарешті, краще не покладатися лише на особистий банкінг. Сучасні традиційні банки зазвичай пропонують варіанти цифрового банкінгу, включаючи веб-банкінг і мобільний банкінг, щоб надати вам доступ до своїх рахунків у дорозі. Якщо ви хочете доповнити свій банківський досвід зручними цифровими інструментами, шукайте банк, який пропонує надійний цифровий банкінг. Відгуки в App Store і Google Play зазвичай можуть дати вам уявлення про якість мобільного додатка банку.

Плюси і мінуси традиційних банків

Нижня лінія

Вибираючи між онлайн-банкінгом і традиційним банкінгом, важливо знати, чим вони відрізняються один від одного та які переваги кожен тип банку може запропонувати вашому бізнесу. Цифрові банки пропонують нижчі комісії за рахунки та вищі норми заощаджень, тоді як традиційні банки пропонують особисту підтримку клієнтів і широкий спектр продуктів і послуг. Тип банку, який найкраще підходить для вашого бізнесу, залежить від унікальних потреб і вподобань вашого бізнесу.

Leave a Comment