Ініціативи Meta забезпечують доступ до оборотного капіталу, який може допомогти малому та середньому бізнесу швидше розширюватися

Оскільки все більше людей переходять в Інтернет, відбулися значні зміни в поведінці споживачів і в тому, як люди та компанії взаємодіють один з одним. Бізнес-повідомлення, доповнена реальність та інноваційні формати короткого відео, такі як Reels, є лише кількома прикладами того, як компанії знаходять нові та інноваційні способи охопити своїх клієнтів цифровим способом і, як наслідок, швидко розширюватися.

За останні кілька років бізнес, який працює безпосередньо зі споживачами, процвітав. Дедалі більше з них виходять із маленьких міст і несуть свої потужні ідеї у світ на основі цифрових технологій.

Проте також залишаються деякі проблеми. Однією з таких проблем для малих підприємств є доступ до своєчасного оборотного капіталу, що заважає багатьом із них розкрити свій реальний потенціал.

У нас була віртуальна дискусія щодо численних ініціатив, які Meta запустила протягом останніх двох років, щоб забезпечити своєчасний доступ до оборотного капіталу для своїх рекламодавців малого бізнесу в Індії. Динаміки в комплекті Арчана ВохраДиректор відділу малого та середнього бізнесу Meta в Індії, Неха Тандон ШармаЗасновник і генеральний директор Isadora Life and Аніруд КоллараСпівзасновник Linen Trail. Обидва підприємці розповіли про свої подорожі та позитивні наслідки, які вони побачили в результаті своєчасного доступу до оборотного капіталу та цифрових інструментів.

Перегляньте основні моменти обговорення тут:

Ключові тренди

Archana почала обговорення, підкресливши, що цифрові технології залишаються рушійною силою експоненційного зростання бізнесу малого та середнього бізнесу (SMB) після пандемії. Згідно зі звітом Meta про стан малого бізнесу, майже 55 відсотків малих і середніх підприємств, які використовують Facebook в Індії, сьогодні генерують принаймні чверть своїх продажів через цифрові канали.

Archana виявила швидке зростання бізнесу D2C в Індії.

Вона сказала, що згідно з дослідженням IPSOS, проведеним у 2022 році на замовлення Meta, 72% опитаних малих і середніх підприємств в Індії повідомили, що додатки Meta допомогли їхньому бізнесу збільшити доступ до нових клієнтів. У цьому ж дослідженні говориться, що більше половини опитаних малих і середніх підприємств в Індії повідомили, що додатки Meta допомогли збільшити продажі за межами їхньої країни.

«Ми також спостерігаємо все більше і більше малих підприємств, які виходять з регіонів за межами метрополітену, які зараз виходять на міжнародний рівень за допомогою соціальних мереж і цифрових технологій. Подібним чином за останні пару років ми також спостерігаємо, як наші додатки використовують більше компаній, очолюваних жінками», — сказала Арчана.

За даними Meta, серед 100 бізнес-сторінок Facebook з найбільшою кількістю підписників в Індії, які мають до 2 мільйонів підписників, понад 50% з них не є метрополітенами.

Що стосується жінок-підприємців, понад 60% компаній в Instagram, які вважають себе власниками жінок, були засновані з початку пандемії.

Прагнення компанії Meta зробити оборотний капітал більш доступним

Незважаючи на те, що цифрові технології відкрили двері для нових можливостей, які дозволяють підприємствам швидше масштабуватися, доступ до оборотного капіталу залишається проблемою для багатьох із них. Це ключова причина, чому Meta прагне полегшити для своїх рекламодавців малого бізнесу отримання своєчасного доступу до оборотного капіталу.

Meta розпочала цю подорож у 2020 році, коли в рамках глобального гранту в 100 мільйонів доларів США оголосила про гранти для 3000+ малих підприємств в Індії протягом надзвичайно важкого року.

«Але ми зрозуміли, що потреба в обіговому капіталі вийшла за рамки пандемії, і це спонукало нас запустити Ініціативу позик малому бізнесу в 2021 році, а потім безкоштовний EMI у 2022 році для всіх наших рекламодавців малого бізнесу. Обидві ці програми були запущені вперше в Індії», – сказав Арчана.

The Ініціатива кредитування малого бізнесу це програма, що розповсюджується на понад 19000 пін-кодів, тобто майже по всій території країни. У рамках програми рекламодавці малого бізнесу можуть отримати швидкий доступ до кредитів для бізнесу без застави за заздалегідь визначеними відсотковими ставками від 30 000 INR до 1 крор INR. Підприємства, які частково або повністю володіють жінки, можуть отримати додаткову знижку в розмірі 0,02% від застосованої процентної ставки.

Щоб задовольнити зростаючу потребу малого бізнесу в обіговому капіталі, цього року Meta також оголосила про нову функцію фінансової підтримки – безкоштовний EMI, який дозволяє рекламодавцям оплачувати свої рекламні кампанії легкими частинами, які можна розподілити на три місяці без додаткових витрат. інтерес для них. Відсотки, що підлягають сплаті банку, поглинаються Meta.

На додаток до цього програма щомісячного виставлення рахунків Meta дозволяє рекламодавцям щомісяця здійснювати один консолідований платіж за витрати на рекламу в усіх своїх рекламних облікових записах. Ця програма дозволяє нашим рекламодавцям малого бізнесу продовжувати свої кампанії без збоїв і згодом відкривати можливості для зростання, оскільки вони отримують 30 днів для оплати банківським переказом після створення рахунка-фактури.

Meta допомагає компаніям переходити на D2C

Обидва засновники на панелі, Анірудх Коллара та Неха Тандон Шарма, розповіли про свої підприємницькі подорожі та сподіваються, що їхні історії можуть надихнути інших власників бізнесу, особливо тих, хто живе за межами метро.

Анірудх Коллара поділилася, що Linen Trail – компанія з виробництва лляного одягу з Триссура – ​​після пандемії була змушена перейти від офлайн до прямого споживача. Використання додатків Meta допомогло йому розширити бізнес із Триссура на 30 штатів Індії та понад 20 країн світу. Він наголосив на тому, як 30-денний кредитний час у рамках програми щомісячного виставлення рахунків Meta допоміг його бізнесу масштабувати та краще експериментувати з форматами оголошень і вмістом, що виявилося надзвичайно важливим для його бізнесу на той час.

Цифрові інструменти Meta також дозволили компанії Neha’s Isadora Life із Райпуру охопити потрібну частину аудиторії, жінок, які щодня носять сарі по всій Індії. Неха поділився, що компанія не змогла б вирости та розширитися до рівня, який має лише за три роки, якби вона була обмежена Райпуром.

«Оскільки бізнес спостерігав зростання попиту, доступ до оборотного капіталу став для нас ключовою потребою для зростання», — сказав Неха.

Ініціатива Meta для кредитування малого бізнесу допомогла Isadora Life вирости на 25% лише за сім місяців.

Що далі?

Стрімке зростання за останні 2-3 роки дозволило обом компаніям будувати амбітні плани на майбутнє. З Isadora Life Неха має намір у майбутньому запропонувати більш інклюзивні та індо-західні продукти. Ключовим напрямком для Аніруда є гіперлокалізація та створення лінії продуктів для жінок, яку, як він сподівається, очолить його мати.

І Неха, і Аніруд радили малим і середнім підприємствам тримати клієнтів у центрі й послідовно працювати над досягненням цілей, які важливі для їхнього бізнесу.

Арчана завершила сесію, порадивши малим і середнім підприємствам зосередитися на навчанні. Вона також порекомендувала рекламну програму Meta Bootcamp, яка охоплює понад 20 мільйонів компаній різними мовами. Вона також наголосила на інвестуванні в ділові повідомлення та на регулярному вимірюванні успіху, щоб максимізувати віддачу від витрат на рекламу.