Історія успіху Airbnb: ніколи не здавайтеся

Подорожуйте з рюкзаком по містах Європи, досліджуйте бутікові виноробні Санторіні або навіть зупиніться на Мангеттені на тижні моди в Нью-Йорку.

Оскільки світ готовий до ваших подорожей, якщо ви пропустите бронювання житла на Airbnb, ви втрачаєте одну з унікальних орендованих квартир для відпочинку.

Airbnb. Inc – це компанія з оренди житла для відпустки, яка об’єднує людей, які шукають короткострокове проживання в сім’ї, з людьми, які бажають здати житло в оренду. Це вигідний спосіб отримати певний дохід від свого майна.

Хоча сьогодні Airbnb має успіх, на початку його створення не завжди сприймали його добре. Отже, як стартап за 11 років став бізнесом із власним капіталом у 61,4 мільярда доларів? Ось хронологія одного з найбільш надихаючих піонерів індустрії гостинності.

ЯК ПОЧАЛАСЯ ІСТОРІЯ УСПІХУ AIRBNB

Засновники Airbnb. (Автор зображення: засновники Airbnb)

Історія успіху Airbnb почалася в 2007 році, коли двоє сусідів по кімнаті в Rhode School of Design не мали коштів платити за оренду свого затишного горища в Каліфорнії.

Браян Ческі та Джо Геббіа вирішили, що їм потрібно заробити додаткові гроші. У Сан-Франциско мала відбутися конференція промислових дизайнерів.

Коли вони помітили дефіцит наявних готелів, вони знайшли свою багатомільйонну бізнес-концепцію: приймати людей, здаючи в оренду їхні будинки з надувними ліжками та гарантуючи домашній сніданок за ціною 80 доларів за ніч.

Вони створили свій сайт, airbedandbreakfast.com і залучили їхніх перших трьох гостей, чоловіка з Юти, іншого з Індії та жінку з Бостона, ставши екскурсоводами.

Оригінальний скріншот сайту «AirBed&Breakfast».

Геббія та Ческі відчули, що створили особливу концепцію, і запросили свого колишнього сусіда по кімнаті Натана Блечарчика створити повноцінний бізнес. Вони перетворили його на платформу, яка об’єднувала людей, які шукали сусідів по кімнаті, доки вони не натрапили на інший веб-сайт із реалізацією тієї ж ідеї. Тож вони почали повертатися до початкової ідеї.

БОРОТЬБА ТА ВІДМОВИ AIRBNB:

Тріо намагалося зробити все можливе, щоб запустити підприємство, привернувши увагу ЗМІ на з’їздах і конференціях, але позитивної реакції користувачів не було. Вони вирішили отримати фінансування, коли були по коліна в боргах.

Вони також спробували це на SXSW. Вони переробили веб-сайт, щоб користувачам було легше бронювати лише 3 кліками. Вони організували зустрічі з п’ятнадцятьма ангелами-інвесторами, але марно.

Вони розуміли, що кут «ліжка» їх концепції не був прийнятий гостро. Тож до майбутніх виборів 2008 року вони вручну виготовили обмежену серію коробок зі злаками на президентську тематику, які продавалися за 40 доларів: Obama-O’s, The Breakfast of Change і Cap’n McCains. Це підприємство принесло їм 30 000 доларів і висвітлення в національних ЗМІ.

Засновник Y Combinator Пол Грем запросив їх до своєї компанії. Він був венчурним капіталістом, і його компанію можна було б описати як прискорювач стартапів, що інвестує подібні Акулячий танк.

Однак вони неодноразово отримували відмову. Відомий ангел-інвестор Фред Вілсон відмовився від них і шкодує про це досі.

Наша найбільша слабкість – це здаватися. Певний шлях до УСПІХУ в житті – це завжди спробувати ще раз.

Успіх Airbnb продовжувався, тому що засновники не здалися. Натомість вони продовжували відтворювати свій веб-сайт, щоб зробити його більш зручним для користувачів.

У березні 2009 року вони вирішили скоротити назву до Airbnb.

Крім того, вони ходили від дверей до дверей, щоб зупинитися у господарів, писали відгуки на їхньому сайті та робили професійні фотографії інтер’єрів та екстер’єрів будинків. На Airbnb.com були завантажені фотографії високої чіткості та вдосконалені сторінки профілю.

ПРОРИВ УСПІХУ AIRBNB:

Плоди наполегливої ​​праці завжди солодкі. Після закінчення програми YCombinator засновники побудували міцні стосунки зі своїми клієнтами. Отримавши початкове фінансування у розмірі 20 000 доларів, вони вирушили до Нью-Йорка, щоб заснувати свою цільову демографічну спільноту. З більшою експозицією протягом місяця вони забезпечили фінансування в розмірі 600 000 доларів від Sequoia Capital.

Після чотирьох років невдач Airbnb мав величезний успіх. У 2011 році різні венчурні капіталісти інвестували в компанію 112 мільйонів доларів США, завдяки чому оцінка Airbnb як стартапу Unicorn у Силіконовій долині склала 1 мільярд доларів.

У 2013 році 7 мільйонів гостей забронювали номер на веб-сайті та в мобільному додатку Airbnb.

ЩЕ КІЛЬКА ПЕРЕШКОД:

Багато господарів скаржилися на відвідувачів, які «некеровано» залишають будинок. Для цього Airbnb запровадив нову політику покриття. «Гарантія господаря» становила 1 мільйон доларів у 2012 році.

Але на цьому проблеми не закінчилися.

У різних містах штатів почали забороняти Airbnb. Було введено такі обмеження, як штраф господаря та заборона здавати квартиру в оренду більше ніж на 30 днів.

Незважаючи на невдачі, Airbnb не зупинив свій поступовий підйом. Дослідження також виявили, що користувачі не бажають бронювати готелі після одного разу бронювання через Airbnb.

У статті Medium опублікованому Chesky, він пояснює 7 разів, коли Airbnb отримував відмову та вкладав електронні листи від різних інвесторів.

Наступного разу, коли ваша ідея буде відхилена, я хочу, щоб ви подумали про ці електронні листи.

ПРОГРЕС AIRBNB ЗА РОКИ:

Кілька маркетингових повідомлень, якими поділився Airbnb:

2007 рік: Забудьте про готелі.

2008 рік: Подорожуй як людина.

2013 рік: Belong Anywhere.

2016 рік: Не йди туди, живи там.

2021 рік: Зосередьтеся на реальному досвіді.

У 2018 році у Airbnb було 34 офіси по всьому світу, а річний дохід склав 3,6 мільярда доларів. Серед небагатьох країн, які вплинули на свою економіку за допомогою Airbnb, були Сполучені Штати, Канада, Італія, Франція, Велика Британія тощо. У звіті також стверджується, що клієнти витрачали гроші в ресторанах і кафе Airbnb по сусідству.

У процесі IPO 2020 року було зафіксовано, що компанія залучила 25,9 мільйона доларів за допомогою раундів фінансування, що зробило її готівку в касі 3,5 мільярда доларів. У тому ж році вони уклали угоди з 400 місцевими та національними урядами щодо автоматизації збору туристичного податку. Податки склали понад 2 мільярди доларів.

Через пандемію доходи Airbnb впали на 67% і втратили приголомшливі 637 мільйонів доларів. У результаті вони були змушені звільнити 1900 з 7500 співробітників.

Протягом багатьох років Airbnb придбав різні компанії, такі як LocalMind, Accoleo, Luxury Retreats International і Tilt.com.

Статистика успіху Airbnb
Airbnb набирає обертів. (Автор зображення – Airbnb)

Станом на березень 2022 року Airbnb працює в понад 220 країнах із понад 4 мільйонами хостів.

ПЕРЕВАГИ І МІНУСИ БУДЬ ХОСТОМ НА AIRBNB:

ПЛЮСИ

Вигідніше традиційної системи оренди

Можна стягувати більше за ніч, ніж здавати його в оренду одному довгостроковому орендарю.

Різні типи орендарів

Якщо довгостроковий орендар є фінансово нестабільним, це може перешкодити регулярному джерелу доходу. З Airbnb кілька орендарів платять значно вищу ціну.

МІНУСИ

Обмеження

У Сан-Франциско господар не може здавати в оренду частину майна, якщо це не його основне місце проживання. Для цього було введено 90-денне правило Airbnb. Незаконно орендувати житло без хостингу більше ніж на 90 ночей за відсутності господаря.

Високі витрати

Забезпечення високоякісного декору, техніки, їжі, Wi-Fi та інших зручностей є важливим для господаря Airbnb. Довгостроковий орендар не очікує, що прибирання здійснюватиме орендодавець, але в будинку на Airbnb господар також відповідає за чистоту.

Поступовий успіх

Власнику потрібна репутація, щоб отримати більше бронювань, а термін перебування гостя відносно короткий, щоб вважатися будь-яким належним відгуком. Отже, успіх господаря Airbnb відбувається поступово. І доходи нерегулярні.

ЧОГО СТАРТАПИ МОЖУТЬ НАВЧИТИСЯ З ІСТОРІЇ УСПІХУ AIRBNB

  • Своєчасний пошук рішень існуючих проблем може принести користь у довгостроковій перспективі.
  • Навіть незважаючи на труднощі, надихаючий успіх Airbnb є доказом того, що ніколи не можна відмовлятися від своїх мрій.
  • Кожен засновник повинен бути креативним, щоб зробити свій бізнес прибутковим.
  • Подумайте про унікальні способи фінансування свого стартапу.
  • Щоб отримати найкращий досвід, потрібно наполегливо та старанно працювати.
  • Зосередьтеся на MVP свого продукту чи послуги та зробіть його зручним для користувачів. Подумайте про способи збільшення масштабів, щоб досягти більшого процвітання.
  • Навіть якщо люди не вірять у вас, вірте в себе та свої ідеї.

Leave a Comment