ІТ-галузь вітає рішення уряду про роботу з дому в СЕЗ

NASSCOM вітає рішення уряду WFH у СЕЗ

Національна асоціація компаній з програмного забезпечення та послуг (NASSCOM) привітала рішення уряду дозволити повну роботу з дому (WFH) працівникам технологічної галузі в спеціальній економічній зоні до грудня 2023 року.

Починаючи з цього моменту, не потрібно буде подавати заявку на отримання схвалення для WFH, і немає обмежень щодо обсягу WFH, який може бути активований підрозділом у SEZ. За потреби підрозділи можуть навіть керувати всіма своїми співробітниками гібридним/дистанційним способом. Єдина вимога полягає в тому, щоб підрозділи повідомили місцевого Уповноваженого з розвитку електронною поштою, що вони впроваджують модель WFH.

За словами NASSCOM, це важливий крок на шляху до полегшення ведення бізнесу та забезпечить настільки необхідну гнучкість для компаній, що працюють у СЕЗ, щоб розробити сильну гібридну модель роботи на майбутнє.

Це було одним із головних запитів від NASSCOM і допоможе галузі отримати достатньо часу для органічного створення гібридної моделі, яка буде довготривалою і без тягаря відповідності.

Зловмисний вміст в Інтернеті продовжує зростати, йдеться у звіті

Кількість шкідливих файлів в Інтернеті продовжує зростати, створюючи загрозу для окремих осіб і підприємств. За даними фірми з кібербезпеки Kaspersky, щодня поширюється в середньому 400 000 шкідливих файлів, що вказує на 5% зростання порівняно з 2021 роком.

За останні 10 місяців системи виявлення Kaspersky виявляли в середньому 400 000 нових шкідливих файлів щодня. Загалом у 2022 році системи Касперського виявили приблизно 122 мільйони шкідливих файлів, що на 6 мільйонів більше, ніж минулого року. Також на 181 відсоток зросла частка програм-вимагачів, виявлених щодня.

Windows продовжує залишатися основною мішенню атак серед усіх платформ, на яких поширюються сімейства загроз. У 2022 році фахівці Касперського виявили в середньому майже 320 тис. шкідливих файлів, які атакували пристрої Windows. З усіх поширених шкідливих файлів 85% з них спрямовані на Windows. Однак Windows — не єдина популярна платформа для зловмисників. Цього року системи виявлення Kaspersky також виявили, що частка шкідливих файлів у форматах Microsoft Office, які розповсюджуються щодня, подвоїлася (236% зростання).

Різке падіння курсу акцій HCL Technologies

Ціна акцій HCL Technologies знизилася на 6,68% у п’ятницю на Національній фондовій біржі, оскільки керівництво компанії вказало, що її дохід за поточний фінансовий рік буде в нижній частині орієнтовного діапазону.

Керівництво HCL Technologies на зустрічі інвесторів у Нью-Йорку, що відбулася 8 грудня, заявило, що зростання її доходу за 23 фінансовий рік, швидше за все, становитиме нижню межу прогнозованих 13,5%-14,5% через більші, ніж очікувалося, відпустки в BFSI та високотехнологічні сегменти.

HCL

Різке падіння курсу акцій HCL Technologies є відображенням економічної ситуації в Північній Америці та Західній Європі. Ці регіони переживають економічний спад, і це безпосередньо вплине на бізнес-перспективи не лише HCL Technologies, але й усієї індійської ІТ-індустрії, оскільки це її основні ринки.

Очікується, що наступного року компанії на цих розвинутих ринках матимуть менші ІТ-бюджети, і це вплине на індійські технологічні компанії.