1 з 5 людей вважає, що їхня компанія не є інклюзивним місцем для роботи

Хоча ми пройшли довгий шлях, коли йдеться про те, щоб зробити робоче місце більш інклюзивним для людей незалежно від їхньої раси, статі, сексуальної приналежності чи інвалідності, є люди, які вважають, що на їхній роботі ще попереду довгий шлях.

Коли ми з головою занурюємося в сезон вечірок, на робочих місцях зазвичай забувають, що «Різдво» стосується не всіх працівників. Нещодавнє опитування показало, що кожна п’ята людина вважає, що їхній нинішній компанії бракує інклюзивності, а також виявилося, що більше половини співробітників були свідками дискримінації або відсутності інклюзивності під час роботи, а святкування Різдва може сприяти цьому відчуттю ізоляції в робоче місце.

Відсутність інклюзивності на роботі може бути спричинена такими факторами, як нерівна оплата праці та недостатня підтримка працівників з обмеженими можливостями, але також спричинена неінклюзивними соціальними зв’язками компанії.

Хоча було встановлено, що рівна оплата є основною причиною нерівності на робочих місцях у Великій Британії, оскільки більше чверті людей знають, що колега отримує більше, ніж інший на тій самій посаді, дослідження також показало, що 17% вважають, що вони або були свідками або відчували потребу уникати соціальних зустрічей у компанії через те, що змушені вживати алкоголь – те, що засуджується в ісламі.

Є багато релігій, які також навіть не святкують Різдво, наприклад, євреї, індуїсти чи іслам. На робочих місцях слід пам’ятати про це, щоб усі працівники відчували себе причетними до будь-яких свят у цю пору року.

Джонні Едсер, керуючий директор і засновник Wildgoose, який проводив дослідження, сказав: «Очевидно, що потрібно пройти довгий шлях, щоб кожен почувався інклюзивним на робочому місці. Під час нашого опитування ми визначили сфери, які потребують покращення. Результати цього року справді демонструють покращення порівняно з минулим роком, коли 27% працівників сказали, що їх робоче місце не є інклюзивним, порівняно з 20% цього року. Однак попереду ще довгий шлях, поки кожен не відчує, що на робочому місці до нього ставляться чесно.

«На робочих місцях необхідно забезпечити, щоб їхні святкування та соціальні заходи планувалися з урахуванням усіх. Алкоголь легко стає важливим елементом спілкування компанії, але життєво важливо, щоб усе не оберталося навколо вживання алкоголю. Команди керівництва забезпечують проведення заходів без алкоголю, до участі в яких запрошують усіх. Є багато командних заходів у приміщенні, які не є тематикою Різдва, що дозволяє всім весело провести час, не почуваючись непоміченими чи виключеними».


Leave a Comment