1 технічна акція, яку ви завжди можете купити та утримувати

Незважаючи на макроекономічні труднощі, які сильно вдарили по технологічному сектору цього року, Microsoft (MSFT) показала покращені фінансові показники. Довга історія виплати дивідендів компанії та постійне зростання роблять акції обов’язковим доповненням до портфеля. Читайте далі….shutterstock.com – StockNews

Технічний гігант Microsoft Corporation (MSFT) продовжує інвестувати в ініціативи стратегічного зростання. Минулого місяця відбулася співпраця з виробником мікросхем NVIDIA Corporation (NVDA) було оголошено, спрямований на розробку «масового» комп’ютера які можуть обробляти обчислювальні роботи штучного інтелекту в хмарі.

Солідні фінансові показники MSFT допомагають компанії постійно винагороджувати акціонерів у вигляді дивідендів. 29 листопада компанія оголосила про квартальний дивіденд у розмірі 0,68 дол. США на акцію, який має бути виплачений акціонерам 9 березня 2023 р. Річний дивіденд у 2,72 дол.

Дивідендні виплати компанії зросли на 10,4% CAGR за останні три роки та на 9,8% CAGR за останні п’ять років. MSFT має рекорд зростання дивідендів протягом 18 років поспіль.

Компанія перевищила консенсусні оцінки прибутку на акцію в трьох з останніх чотирьох кварталів. Крім того, аналітики очікують, що прибуток на акцію MSFT зростатиме на 13% на рік протягом наступних п’яти років.

Хоча акції впали на 6,4% за останні шість місяців, вони незначно зросли за останній місяць і останні п’ять днів і закрили останню торгову сесію на рівні 241,01 дол. Він торгується вище свого 50-денного ковзного середнього в $240,80.

Ось фактори, які можуть вплинути на ефективність MSFT у найближчій перспективі:

Солідні фінанси

У першому фінансовому кварталі, який закінчився 30 вересня, загальний дохід MSFT збільшився на 10,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 50,12 мільярда доларів. Валовий прибуток зріс на 9,5% порівняно з кварталом попереднього року до 34,67 мільярда доларів. Операційний дохід збільшився на 6,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 21,52 мільярда доларів США. Чистий прибуток і прибуток на акцію склали 17,56 мільярда доларів США та 2,35 мільярда доларів відповідно.

Надійна прибутковість

MSFT трейлінг-12 місяців EBIT рентабельність і рентабельність чистого прибутку в 41,69% і 34,37% на 529,6% і 958,8% вище, ніж середні показники по галузі в 6,62% і 3,25% відповідно.

ROCE, ROTC і ROTA акцій за останні 12 місяців у 42,88%, 21,97% і 19,40% є на 757,1%, 577,9% і 1176,5% вищими за відповідні середні показники по галузі (5%, 3,24% і 1,52%).

Історія сильного зростання

Дохід MSFT зріс на 16,1% CAGR за останні три роки та на 15,4% CAGR за останні п’ять років. Його EBIT і чистий прибуток зросли на 22,8% і 19,3% CAGR за останні три роки. Його прибуток на акцію зріс на 20,6% CAGR за той самий період.

Сприятливі настрої на Уолл-стріт

За останні три місяці 27 аналітиків Уолл-стріт оцінили MSFT. З них 25 оцінили акції як “Купити”, а двоє – “Тримати”. 12-місячна середня цільова ціна в 291,34 дол. США вказує на a 20,9% потенціал зростання. Цільова ціна коливається від найнижчої 234 до 371 дол.

Рейтинги POWR відображають багатообіцяючі перспективи

Сильні основи MSFT відображені в його Рейтинги POWR. Акції мають загальний рейтинг B, що відповідає «Купити» в нашій власній системі рейтингу. Рейтинги POWR розраховуються з урахуванням 118 різних факторів, причому кожен фактор зважений до оптимального ступеня.

Наша власна рейтингова система також оцінює кожну акцію на основі восьми окремих категорій. MSFT має оцінку B за настрої та якість, що відповідає сприятливому настрою аналітиків і вищій, ніж у галузі, прибутковості. Він має ступінь стабільності B, що синхронізується з його п’ятирічним бета-версією 0,93.

У 53-шт Програмне забезпечення – Бізнес галузі, вона займає 9 місце.

Натисніть тут щоб переглянути додаткові рейтинги POWR для MSFT (зростання, вартість і імпульс).

Перегляньте всі найкращі акції в галузі програмного забезпечення – бізнес тут.

Нижня лінія

MSFT протягом тривалого часу є улюбленцем інвесторів, і компанія бере на себе ініціативи стратегічного зростання. Крім того, стабільне зростання дивідендів MSFT виглядає багатообіцяючим. Оскільки аналітики Уолл-стріт очікують зростання цін на більш ніж 20%, MSFT зараз може стати надійною покупкою.

Як корпорація Microsoft (MSFT) Чи протистояти собі подібним?

Незважаючи на те, що MSFT має загальний рейтинг POWR B, можна розглянути аналогію з галузевими компаніями Yext, Inc. (EXT), який має загальний рейтинг A (сильна покупка).


У п’ятницю вранці акції MSFT торгувалися на рівні 237,67 долара за акцію, знизившись на 3,34 долара (-1,39%). З початку року MSFT знизився на -28,67% порівняно з зростанням еталонного індексу S&P 500 на -18,68% за той самий період.


Про автора: Анушка Дутта

Анушка — аналітик, інтерес до розуміння впливу ширших економічних змін на фінансові ринки спонукав її продовжити кар’єру в галузі інвестиційних досліджень.

більше…

Пошта 1 технічна акція, яку ви завжди можете купити та утримувати вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment