10 помилок, яких слід уникати, будучи індивідуальним мандрівником на пенсії

Споживачі вирішують подорожувати поодинці, незважаючи на різке зростання вартості подорожей в останні місяці через вищу інфляцію та процентні ставки.Два – два

Подорожувати поодинці на пенсії – це не нове, і мільйони пенсіонерів і більш зрілі дорослі насолоджуються хвилюванням від знайомства з новою країною чи культурою наодинці.

Останні статистичні дані свідчать про те, що 16% людей у ​​Сполучених Штатах взяли відпустку самостійно, а це більше ніж 53 мільйони американців, які вирушають у сольну пригоду. Ще більш дивно, що ще 83 мільйони з них планують сольну подорож у найближчі місяці та роки, незважаючи на те, що тягар витрат обтяжує їхні бюджети.

Хоча подорожувати поодинці, як правило, важче та дорожче, багатьом споживачам стає легше це робити, оскільки це дає їм більше свободи та гнучкості у відвідуванні місць призначення та вражень, про які вони завжди мріяли.

З натовпом американців, які знову піднімаються в небо на тлі відновлення подорожей, старші та зрілі дорослі також тепер використовують ідею індивідуальних подорожей, навіть якщо це вимагає ретельного планування.

Останні дані за 2016 рік свідчать про те, що з 32 мільйонів американців старше 65 років, які живуть самотні, більше 10% з них прагнуть подорожувати самостійно або принаймні один раз під час виходу на пенсію.

Повертаючись ще далі до 2014 року, ми бачимо, що мандрівники віком від 45 років були дуже задоволені своїм досвідом наодинці, а більшість – 81% – сказали, що вже планували здійснити ще одну пригоду протягом 12 місяців після Опитування було проведено Американською асоціацією пенсіонерів (AARP).

Девід Стюарт, генеральний директор туристичного агрегатора Guide to Europe, каже, що «споживачі не повинні відчувати себе обмеженими у подорожах через свій вік, ми бачимо, що всілякі люди сьогодні користуються перевагами індивідуальних подорожей, незалежно від свого віку, і це нам видно. як команда, як ми можемо змінити життя інших людей за допомогою послуг, які ми їм надаємо».

Вік – це справді лише цифра, але ця цифра пов’язана з багатьма проблемами та ризиками, якщо ви забронювали не ту відпустку або не провели належного дослідження. Щоб полегшити ситуацію, ось огляд деяких помилок, з якими стикаються багато пенсіонерів, коли планують сольну подорож.

Помилок, яких слід уникати як індивідуальний мандрівник на пенсії

1. Незнання своїх фізичних обмежень

У будь-якому віці чи періоді свого життя ви стикалися з діяльністю, яка підштовхувала вас до меж. Незалежно від того, чи вам 20 років, чи ви нещодавно залишили роботу та пішли на пенсію – у кожного з нас є свої межі.

Як пенсіонеру, який хоче вирушити в сольну подорож у свої золоті роки, важливо розуміти, які ваші фізичні обмеження та як ви можете спланувати подорож, яка відповідатиме вашим потребам.

Перед початком планування обов’язково відвідайте свого лікаря, щоб отримати професійний висновок про стан вашого здоров’я. Ви можете відчувати себе в найкращій формі, але найкраще бути готовим і знати, що ви можете, а що не можете робити під час відпустки.

2. Неефективне планування

Подорожі пов’язані з великим плануванням, починаючи від вибору місця призначення, бронювання квитків, вибору варіантів розміщення та пошуку цікавих, але відповідних заходів, якими можна зайнятися в межах ваших можливостей.

Якщо ви запитаєте будь-якого експерта з подорожей або навіть когось, хто часто подорожує сам, вони розкажуть про переваги, які приносить планування завчасу, і за цим також є вагомі аргументи.

По-перше, туристичні пропозиції в останню хвилину також не так легко доступні, і комусь у вашому віці варто переконатися, що ви все впорядкували до прибуття. Коли ви дізнаєтесь, куди хочете поїхати, ви можете подумати про те, як ви будете пересуватися, чи безпечна місцевість, щоб подорожувати самостійно як іноземець.

Крім того, вам потрібно подумати про такі речі, як клініки та лікарні на випадок невідкладної медичної допомоги або якщо вам потрібно отримати рецепт за рецептом, перебуваючи за кордоном. Можливо, вам знадобиться відновити свій паспорт або подати заяву на його отримання, якщо ви подорожуєте вперше. Усе це потребує часу та певних авансових грошей для покриття витрат, тому краще почати планувати завчасно.

3. Ігнорування бюджетних групових варіантів

Хоча ви, можливо, думаєте про сольну подорож, часто через фінансові чи особисті обмеження, вам доведеться внести деякі зміни. Перш ніж повністю скасувати свою поїздку або відкласти її на пізніший час, трохи дослідіть, чи є у вашому регіоні недорогі варіанти групових поїздок.

Групові туристичні пакети часто розробляються та плануються спеціально для людей похилого віку, щоб гарантувати, що вони можуть отримати максимум від свого досвіду та отримати найкращу віддачу від своїх грошей. Крім того, залежно від того, куди вирушать туристичні групи, ви зможете зустріти схожих однодумців, які поділяють таке ж захоплення мандрівками, як і ви.

Туристичні агенти та кілька туристичних агрегаторів мають туристичні групи, які відвідують захоплюючі та цікаві місця як за кордоном, так і вдома.

4. Пропуск туристичної страховки

Шанси, що ви коли-небудь скористаєтеся своєю туристичною страховкою, є дещо малоймовірними, але ви ніколи не можете бути надто безпечними, особливо коли ви подорожуєте самі. Страхування подорожей – це простий і безпечний спосіб захистити свої речі та допомогти покрити непередбачені витрати, наприклад скасований рейс.

У деяких більш серйозних випадках туристичне страхування також допоможе у разі невідкладної медичної допомоги або якщо ви потрапите в лікарню в чужій країні. Вам також може знадобитися страховка, щоб допомогти вам у випадку втрати паспорта або вам знадобиться репатріаційний рейс додому.

Є багато причин, чому туристичне страхування є важливим, і найкраще проконсультуватися зі своїм постачальником медичного страхування або компанією, що видає кредитні картки, щодо типу покриття, яке вони можуть уже запропонувати у вашому поточному полісі, або якщо від вас вимагатимуть оформити тимчасовий поліс під час перебування за кордоном.

5. Вибір неправильного пункту призначення

Коли у вас є певне уявлення про те, куди ви хочете піти, вам потрібно буде почати досліджувати, чи задовольняють вони ваші потреби та відповідають усім вашим вимогам.

Сьогодні більшість напрямків обслуговують широке коло мандрівників усіх вікових груп, і хоча це дало мандрівникам можливість вільно подорожувати, завжди є одна річ, яка потенційно може стати незручністю.

Якщо ви плануєте відвідати віддалене місце, подумайте про те, як ви туди доберетеся: літаком, поїздом чи човном, і скільки часу вам знадобиться, щоб туди дістатися. Коли ви там будете, як ви будете пересуватися до сайтів? Чи розмовляють місцеві жителі англійською і чи зрозуміють вони вас, якщо вам знадобиться допомога?

Обов’язково вибирайте пункт призначення, який тісно пов’язаний із вашим місцем, оскільки це не лише допоможе вам легше пересуватися, але й зробить подорож приємнішою.

6. Ставтеся з самого початку

Тепер, коли ви на пенсії, ви, можливо, хочете якомога більше подорожувати. Хоча це не зовсім неможливо, легко перестаратися під час першої поїздки, що часто може залишити неприємний присмак у роті.

Коли ви починаєте планувати свою сольну подорож, подивіться, як знайти баланс між подорожжю та відпочинком, не захоплюючись усім враженням. Хоча ви хочете побачити якомога більше і відвідати якомога більше місць, складіть список найважливіших речей і звузіть його до кількох варіантів.

Приділіть достатньо часу, щоб переконатися, що ви в правильній формі, щоб подорожувати самостійно, не лише для вашої безпеки, але й для таких речей, як перенесення багажу, стояння в довгих чергах в аеропорту або необхідність проходити великі відстані пішки.

7. Зрив банку

З огляду на те, що витрати на подорожі високі, від авіаквитків до проживання та навіть оренди автомобіля, вам потрібно буде мати під рукою бюджет подорожі, щоб переконатися, що ви не витратите всі свої заощадження на одну поїздку.

Коли ви знаєте, куди хочете поїхати, ви можете створити бюджет, який включає транспорт, проживання, оренду автомобіля та харчування тощо. Крім того, вам потрібно буде скласти бюджет на заходи та екскурсії, наприклад, відвідування парків і музеїв.

На щастя для пенсіонерів, цілий рік доступно багато туристичних пакетів і акцій для літніх людей. Крім того, якщо у вас є бонусна картка подорожі, ви можете скористатися пільгами для людей похилого віку або шукати пропозиції, спеціально адаптовані до вашої вікової групи.

8. Неправильне використання технологій

Сьогодні можна забронювати всю поїздку в один клік. Ще більше вражає те, що ви можете спланувати, забронювати та оплатити відпочинок за допомогою одного простого мобільного додатку.

Цифрові інструменти та технології зробили світ ближчим до нас, а разом із цим нам стало набагато простіше подорожувати.

Перед від’їздом прочитайте про найновіші програми для подорожей, якими ви можете користуватися під час перебування за кордоном, або попросіть молодшого члена родини допомогти вам із програмою. Крім того, ви можете трохи пограти з програмою, щоб переконатися, що вам достатньо зручно користуватися нею без допомоги інших.

Технології зробили для нас неймовірні речі, і неправильне їх використання призведе до дорогих і незручних помилок.

9. Припускати, що все все ще так, як було раніше

Часто ми маємо певний рівень очікувань, перш ніж вирушити на екзотичну відпустку. І хоча у вашій молодості все могло бути певним чином, малоймовірно, що сьогодні все так само.

З роками багато чого може змінитися, і ви також зможете помітити це у своїй спільноті пенсіонерів. Коли ви подорожуєте за кордон, найкраще керувати своїми очікуваннями, трохи почитати або запитати у своїх колах, чи хтось нещодавно відвідував місце, яке ви хочете відвідати.

Якщо у вас є уявлення про те, з чим ви можете зіткнутися, найкраще врахувати, що з роками все могло дещо змінитися, незалежно від поточного стану справ.

10. Не робити це раніше

Багато зрілих людей часто залишають подорожі до виходу на пенсію просто тому, що у них буде більше часу та грошей, щоб зробити це, коли вони залишать робочу силу. Більше того, самотні пенсіонери часто не подорожують самостійно, тому що відчувають обмеження через стан здоров’я або не мають з ким це зробити.

Хоча це можуть бути вагомі причини подорожувати пізніше, а не раніше, найкраще почати планувати та переконатися, що ви отримаєте якомога більше досвіду.

Вихід на пенсію дає вам більше свободи та гнучкості, щоб подорожувати так часто, як вам заманеться, і так довго, як вам заманеться. Це найкращий час, щоб насолоджуватися простими розкошами життя та максимально використати свої золоті роки.

Суть

Індивідуальні подорожі мають свої переваги, але водночас мають певні міркування. Для пенсіонерів, які готові поринути в сольну подорож, переконайтеся, що вони в курсі всіх останніх відомостей і тенденцій щодо подорожей, що допоможе їм спланувати незабутню відпустку.

Для індивідуальних мандрівників найкраще переконатися, що ви маєте уявлення про те, куди ви хочете поїхати, скільки це вам коштуватиме та як ви будете досліджувати місцевість, коли ви там. Крім того, ви хочете переконатися, що у вас відсортовано житло перед від’їздом і що ви спілкувалися з друзями та родиною вдома про свої плани подорожі.

Якщо ви знайдете час для належного планування, ваша відпустка буде більш спокійною та приємною, а ви насолоджуватиметеся простими задоволеннями, які може запропонувати вам життя у віці виходу на пенсію.

Повідомлення 10 помилок, яких слід уникати, будучи індивідуальним мандрівником на пенсії, вперше з’явилося на Due.

Leave a Comment