10 речей, які потрібно зробити зараз перед святковим шопінгом 2022 року

Святковий шопінг цього року буде таким же шаленим, як і раніше, разом із кількома новими зморшками. Проблеми з ланцюгом постачання, нестача персоналу та затримки з доставкою залишаться (але не такими серйозними, як у 2021 році), і ви зіткнетеся з новими проблемами, такими як інфляція, а також економічна та геополітична нестабільність.

Ось чому бути підготовленим – найкращий спосіб зорієнтуватися у ажіотажі святкових покупок цього року.

30% покупців уже купують на сезон, і NPD Group виявила, що більше половини покупців у Сполучених Штатах планують розпочати святкові покупки до Дня подяки. Досить цікаво, що переважна більшість цих перших покупців повідомила, що вони почали робити покупки ще у вересні та жовтні.

Традиційний святковий шопінг перетворюється на тримісячний спринт до Нового року.

Тож варто очікувати традиційної ажіотажу та шалених покупок, які визначили минулі святкові сезони (прокрастинатори нікуди не дінуться), хоча цьому передуватиме постійне зростання продажів за кілька тижнів до цього.

Цього святкового сезону зростання не буде таким значним, як минулого року, але Deloitte прогнозує зростання глобальних продажів майже на 6%. Частка електронної комерції цього святкового пирога також дещо знизиться, порівняно з минулим роком, на 12,8% до 14,3%.

Основний висновок тут полягає в тому, що ваш бізнес зіткнеться з такими ж проблемами під час свят, як і в останні два сезони, але з більш обережною клієнтською базою через зростання інфляції та економічну нестабільність.

не хвилюйся Те, що експерти очікують зниження темпів зростання, не означає, що ваш бізнес не досягне запланованих показників. Але вам потрібно бути готовим і думати по-іншому, щоб привернути увагу клієнтів і привернути гаманець під час ажіотажу святкових покупок 2022 року.

Майте план святкових покупок

Зважаючи на інфляцію, затримки доставки та інші впливи поза вашим контролем, потреба в плані рідко була такою очевидною.

Як ви готуєтеся до цих важливих місяців? Створивши книгу святкових покупок. Почніть із таких запитань:

  1. Які сильні сторони мого бізнесу зараз?
  2. Як я можу використовувати ці переваги протягом листопада, грудня та січня?
  3. Які зараз найбільші вразливості мого бізнесу?
  4. Як я можу усунути ці недоліки, щоб мінімізувати збої?
  5. Які додаткові стратегії я можу запровадити найближчим часом?

Озброївшись вашими відповідями, ви можете почати цілеспрямовану підготовку. Усім відомо, що сезон святкових покупок інтенсивний, але наявність плану визначає, чи вдасться це зробити, чи це призведе до хаосу.

10 порад щодо святкових покупок на сезон

Оцінка вашого бізнесу за допомогою наведених вище питань відкриє унікальні можливості для підготовки в найближчі місяці. Це будуть індивідуальні рішення на основі ваших конкретних обставин. Але є певні дії, від яких можуть отримати користь майже всі підприємства. Пам’ятаючи про це, ось 10 порад, які допоможуть вам швидко підготуватися.

1. Отримайте свій інвентар у спорядженні

Ви захочете випередити затримки, переконавшись, що ваш інвентар знаходиться в хорошому місці. Переконайтеся, що ваше програмне забезпечення для інвентаризації синхронізовано з вхідними та вихідними поставками, щоб ви могли передбачити проблеми. Останнє, чого ви хочете, — це втратити продажі, тому що ви не в змозі забезпечити те, що потрібно клієнтам.

Перегляньте дані про продажі за попередні роки, щоб спрогнозувати, які продукти будуть найпопулярнішими та де можуть виникнути проблеми. Цей аналіз має допомогти вам визначити рівні запасів, які дозволять утримувати достатньо запасів під рукою, не вимагаючи від вас інвестувати занадто багато грошей і ризикувати перевантаженням запасів після свят.

2. Підготуйтеся до проблем із доставкою

Більшість галузей промисловості все ще відчувають на собі наслідки пандемії Covid-19, але ось прогноз, який ви можете взяти з собою в банк: у вас виникнуть проблеми з доставкою під час святкового сезону. Давайте просто погодимося з цим фактом і попрацюємо над пошуком рішень.

Якщо напередодні святкового сезону ви шукаєте нових партнерів з доставки та виконання замовлення, зверніть увагу на їхні відгуки. По можливості поговоріть з іншими власниками бізнесу, які мали з ними справу. Ця належна обачність допоможе вам уникнути партнерства з ненадійною компанією під час святкової ажіотажу.

Навіть у найкращі часи та з найкращими партнерами будуть труднощі. Розмова з вашими постачальниками та продавцями часто є найкращим способом знайти рішення. Використовуйте відвертість із здоровою дозою дипломатії, щоб висловити свої пріоритети та отримати їх думку. Усі хочуть досягти найкращих результатів у цих сценаріях, тому працюйте разом, щоб передбачити та подолати перешкоди.

3. Автоматизуйте обмін повідомленнями

Останнє, що ви хотіли б робити, коли їсте індичку та дивитеся футбол, — це завершувати копію для електронної пошти, реклами в соціальних мережах або відеореклами. Почніть зараз, спланувавши повідомлення про святкові покупки та запланувавши їх, щоб ви могли зосередитися на доставці своїх продуктів і обслуговуванні клієнтів у кризовий час наприкінці листопада та на початку грудня.

4. Створюйте посібники з подарунків

Покупці у святкові дні шукають унікальні ідеї, які б звернулися безпосередньо до людини, для якої вони роблять покупки. Щоб покращити взаємодію з клієнтами, створіть путівники з подарунками на основі вашого каталогу продуктів, який відповідає певній демографічній групі, наприклад «The Active Dad», якщо ви продаєте спортивний одяг, або «Teen Scribe», якщо ви продаєте індивідуальні журнали.

Якщо у вас недостатньо продуктів, щоб самостійно створити путівник, увійдіть у партнерство з додатковим бізнесом для спільної рекламної акції або комплекту подарунків.

5. Пройдіть перевірку

Прямо зараз клієнти шукають, які подарунки купити на свята, і шукають ідеї через впливових людей і рецензентів продуктів. Багато з цих творців контенту перебувають у режимі планування свят (як і ви), тож надішліть їм зразки своїх улюблених святкових продуктів для перегляду. Навіть якщо ваш продукт не отримає 5-зірковий відгук, це все одно набагато краще, ніж проведення дорогої рекламної кампанії в соціальних мережах.

6. Націлюйтеся на попередніх святкових покупців

Ми знаємо, що знайти нових клієнтів набагато важче (і дорожче), ніж утримувати старих. І в невизначені часи ваші постійні клієнти – це ті, які підтримуватимуть ваш бізнес. Отримайте дані про ваші покупки з минулого святкового сезону та надішліть спеціальний стимул або попередній перегляд ексклюзивної лінійки продуктів, щоб збільшити імпульс до святкових покупок.

7. Збільшуйте витрати на рекламу

Оскільки святкові покупки відбуваються раніше, ніж будь-коли, вам потрібно збалансувати витрати на рекламу протягом святкового сезону. Хоча Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок все ще залишаються високоефективними днями, витрати на святкові покупки розподіляються до та після останніх вихідних у листопаді.

Щоб залучити нових клієнтів, вам доведеться постійно показувати оголошення зі святковими пропозиціями протягом 5-7 тижнів. Це може швидко вплинути на ваш рекламний бюджет, тому переконайтеся, що у вас є альтернативні оголошення та повідомлення, щоб ви могли змінити, якщо реклама буде неефективною в листопаді.

Не подвоюйте один тиждень покупок. Регулюйте витрати на рекламу, щоб ви могли перевірити, відкоригувати та отримати вигоду від подовженого сезону святкових покупок.

8. Стимулюйте покинуті візки

Через зростання інфляції клієнти збираються купувати ціни під час ажіотажу святкових покупок. Це означає, що ви можете очікувати більше покинутих візків, поки клієнти чекають, чи є краща пропозиція від ваших конкурентів.

Щоб врятувати покинуті візки, запропонуйте знижку або безкоштовний додатковий продукт клієнтам, які чекають покупки більше 24 годин. Додавання додаткового стимулу допоможе їм прийняти рішення та створити лояльність у майбутньому.

9. Зміцнюйте свої зв’язки з клієнтами

Канали зв’язку не повинні бути зарезервовані лише для ваших продавців і провайдерів. Повідомте своїм клієнтам, наскільки ви цінуєте їхню лояльність, і запевніть їх у своїй відданості наданню оптимальних послуг.

Якщо ви заздалегідь знаєте, що доставка певного продукту клієнтам потребуватиме більше часу, включіть цю інформацію в процес замовлення. Встановлення реалістичних очікувань на початку — це найпростіший спосіб розсіяти розчарування надалі.

Якщо замовлення затримуються більше, ніж ви очікували, зв’яжіться з клієнтами, щоб повідомити про це. Ви можете не знати, коли доставка прибуде до них додому, але ви можете принаймні повідомити їм, які кроки ви вживаєте, щоб виправити ситуацію.

Зробіть усе можливе, щоб ваші процеси доставки рухалися належним чином, оскільки добра воля ваших клієнтів є цінним товаром. Можливо, ви наймете додатковий персонал, який допоможе вам обробляти замовлення. І ви можете розглянути прискорену доставку. Незважаючи на вищі витрати, якщо це забезпечує винятковий досвід, ваші клієнти можуть винагородити вас своєю лояльністю (яка потенційно може значно переважити витрати на доставку).

Детальніше: Як збільшити продажі електронної комерції в цей святковий сезон

10. Подбайте про своїх працівників

З такою кількістю зовнішніх факторів, які впливають на сезон відпусток, легко забути про людей у ​​стінах власного бізнесу. Якщо у вас є співробітники, знайдіть час зараз, щоб подумати про те, як ви можете подбати про них у ці напружені тижні святкових місяців. Навіть невелике підвищення їхньої залученості може принести велику віддачу.

Не витрачайте час на те, що оцінять ваші співробітники. Замість цього поговоріть з ними. Якщо їм найбільше важлива оплата, ви можете запропонувати бонус наприкінці сезону відпусток, якщо вони досягнуть певних цілей. Якщо вони дбають про те, щоб проводити більше часу з близькими, знайдіть способи зробити графік більш гнучким. І якщо вони хвилюються про безпеку серед напруженого сезону відпусток, визначте способи зменшити ризик нещасних випадків.

Як ви піклуєтесь про своїх співробітників, залежить виключно від вас. Але процес повинен починатися з розмови і приводити до змін на основі їхніх запитів. Коли ваші співробітники бачать, що ви дбаєте про їхню думку та готові діяти згідно з їхніми ідеями, їхня залученість природно підвищиться в потрібний момент.

Підготуйте ажіотаж для святкових покупок

Уроки, які ви вивчаєте зараз, повинні зробити набагато більше, ніж просто допомогти вам у найближчі тижні. Записуючи найважливіші дані та відстежуючи результати ваших зусиль, ви матимете ще сильніший посібник для роботи з наступного святкового сезону. З кожним роком ваші стратегії можуть ставати надійнішими і вишуканий.

Звичайно, завжди знайдуться криві, яких ви не побачите. Але ті стратегії, які вам підійдуть цього року, обов’язково слід розглянути в майбутньому. Ваше завдання полягатиме лише в тому, щоб адаптувати їх до обставин і побачити, як ви можете отримати ще кращі результати.

Наша бібліотека безкоштовних бізнес-курсів містить цінну інформацію, яка допоможе вам зорієнтуватися в цей святковий сезон. Наприклад, ви навчитеся писати найбільш привабливі та ефективні повідомлення для клієнтів від Армана Асаді. Ви отримаєте фінансові поради від Alexa Von Tobel, які допоможуть вам збільшити запаси та зробити інші інвестиції, щоб підготуватися до святкової ажіотажі.

Ексклюзивна кнопка безкоштовної серії тренувань

Leave a Comment