11 способів полегшити фінансове планування

Фінансове планування може бути необхідним, але воно також сумно відоме тим, що це явно неприємний досвід. Для багатьох людей стикання з лякаючими життєвими подіями, такими як навчання дітей у коледжі чи досягнення пенсійного віку, може спровокувати сильний емоційний або психічний стрес. Ще інші можуть відчувати себе приголомшеними, досліджуючи різні можливі сценарії, виклики та рішення.Два – два

Без сумніву, їх дуже багато менші, прості грошові завдання ви можете виконати швидко, що допоможе вам певною мірою покращити ваше фінансове становище. Проте ніщо не замінить повноцінний детальний фінансовий план.

Щоб належним чином підготуватися до свого майбутнього та дещо спростити процес фінансового планування, дотримуйтеся цих 11 порад. Вашим кінцевим результатом буде відновлене відчуття готовності та впевненості протистояти будь-якому майбутньому, яке може принести вам і вашій родині.

1. Складіть бюджет і дотримуйтеся його

Бюджет – це просто фінансовий план на теперішнє та найближче майбутнє. Виходячи з ваших поточних і найближчих передбачуваних обставин, бюджет визначає ваші очікувані доходи та витрати, як постійні, так і змінні. Це допоможе вам прийняти рішення щодо своїх витрат, щоб упевнитися, що у вас будуть гроші для оплати рахунків, коли вони настануть.

Щоб почати процес складання бюджету, спочатку дізнайтеся про різні види планів особистого бюджету. Виберіть той, який найбільше підходить для вас і вашої поточної ситуації. Зберіть свої квитанції, банківські виписки, звіти про доходи та рахунки, а потім почніть розмічати витрати проти доходів. Ви можете завершити цей процес за допомогою ручки та паперу або скористатися безкоштовні онлайн-інструменти бюджетування та електронні таблиці.

Виберіть метод, який буде працювати для вас і який вам буде найбільш комфортним. Пам’ятайте, що ваш бюджет, як частину вашого фінансового плану, потребуватиме періодичного перегляду у міру змін у вашому житті, таких як нова робота, новий будинок або народження дітей.

2. Максимально автоматизуйте свої фінанси

Щоб тримати свій фінансовий план у потрібному плані, зробіть якомога більше завдань із управління грошима автоматичними. Зареєструйтеся на прямий депозит, де це можливо. Ви також можете дослідити банки, які пропонують ранній доступ до коштів за прямим депозитом. Подивіться також, як налаштувати автоматичне зняття коштів для регулярних рахунків. Це допоможе вам уникнути комісії за прострочення платежу та перебоїв у наданні важливих послуг.

Крім того, скористайтеся будь-якими доступними планами автоматичної економії. І банки, і багато роботодавців пропонують людям можливість розподілити зарплату між чековими, ощадними та інвестиційними рахунками. Ви також можете призначати додаткову здачу на кожну покупку (зазвичай шляхом округлення до наступної цілої суми в доларах) для вашого ощадного рахунку.

Нарешті, використовуйте правильні фінансові інструменти щоб відстежувати свій бюджет, рахунки та інвестиції. Деякі інструменти автоматично виявлятимуть потенційні відшкодування, доступні вам за минулі покупки, тоді як інші можуть позначати послуги підписки, які не часто використовуються, щоб ви могли їх скасувати та заощаджувати ці комісії щомісяця.

3. Інвестуйте в себе, відвідавши фінансові курси

Інвестувати в себе та своє майбутнє фінансове здоров’я означає покращувати своє фінансова грамотність. На щастя, вам не потрібно витрачати величезні гроші, щоб дізнатися більше про свої гроші та про те, як правильно ними розпоряджатися, щоб підтримувати свої цілі. Почніть із безкоштовних цифрових ресурсів, таких як Бібліотека посібників Due і багато доступні подкасти з управління капіталом та інвестицій.

Багато цифрових класів також доступні в Інтернеті, деякі безкоштовні, а деякі платять, скільки можете, наприклад Курс Khan Academy про особисті фінанси. Інші можуть вимагати більших фінансових інвестицій наперед, але можуть принести ще більші дивіденди в майбутньому, наприклад, якщо ви шукаєте більш спеціалізовану інформацію на більш складні теми, такі як інвестування в нерухомість або створення складних трастів.

Нарешті, не нехтуйте меншими фрагментами однаково цінної інформації. Їх часто можна знайти в популярних і шанованих інформаційних бюлетенях про фінансову грамотність і управління грошима. Загляньте в архіви видань, таких як Вона витрачає, Підстег «Міф про гроші».або один із Гроші багато розсилок.

4. Створіть цілі заощаджень і складіть план їх досягнення

Багатьох людей мотивує думка купити те, чого вони завжди хотіли, або досягти певного матеріального комфорту. Якщо є щось, чого ви прагнете придбати, відчути чи досягти, і вам потрібно зібрати достатню кількість коштів, щоб досягти цього, поставте ціль заощаджень, яка допоможе вам зосередитися на фінансовому здоров’ї та накопиченні своїх заощаджень. Потім створіть крок за кроком план того, як ви досягнете цієї мети заощаджень. Наприклад, ви можете відкладати певний відсоток від кожної зарплати на свій ощадний рахунок щодня.

З’ясування того, скільки часу вам знадобиться, перш ніж ви зможете комфортно фінансувати цю нову покупку чи поїздку, очевидно, допоможе вам зберегти мотивацію для цієї мети. Це також допоможе вам відчувати себе комфортніше, беручи участь у більш глибокому фінансовому плануванні.

Іноді залучення до цілеспрямованого планування заощаджень полегшує відчуття тривоги чи перевантаження, роблячи складнішу роботу дещо легшою. І коли ви врешті-решт досягнете цих цілей, ви зрозумієте, наскільки ефективними є фінансове планування та управління грошима, що може допомогти вам отримати більше ентузіазму до більш довгострокового, складного планування.

5. Майте надзвичайний фонд для покриття несподіваних витрат

Один із найпростіших і найефективніших способів полегшити фінансове планування – це відкласти достатню кількість коштів для покриття несподіваних рахунків і витрат. Якщо у вас буде резервний фонд для надзвичайних ситуацій або ви плануєте створити його протягом кількох місяців, ви можете відчути, що більше готові до подальшого поглиблення контролю над своїми фінансами.

Надзвичайний фонд також дає вам можливість приймати грошові рішення з позиції відносної сили, а не керуватися тривогою та страхом. Завжди легше чітко проаналізувати складну ситуацію, коли ти спокійний і впевнений, що що б не трапилося, ти будеш охоплювати основи.

6. Складіть пенсійний план

Налаштування коштів для фінансування пенсійних років є, мабуть, найскладнішим аспектом вашого фінансового плану. Вам потрібно буде охопити низку невидимих ​​потенційних обставин. Вони можуть включати хворобу, інвалідність або невідомий період часу, протягом якого вам потрібно буде покрити свої витрати.

Якщо у вас зараз немає 401(k) або іншого пенсійного накопичувального фонду, перегляньте Рот ІРА та інші форми заощаджень та інвестицій, які допоможуть вам побудувати гніздо для золотих років. Коли ви наближаєтеся до пенсійного віку, ви захочете вибрати більш безпечні (тобто менш ризиковані) інвестиції та заощадження, щоб захистити себе від коливань ринку. Однак, якщо ви молодші, ви, ймовірно, можете взяти на себе трохи більше ризику — і потенційно отримати більшу винагороду.

7. Інвестуйте гроші з розумом

Створення справжнього багатства –багатство покоління— вимагає, щоб ви думали про свої фінанси в довгостроковій перспективі та вживали заходів, необхідних для збільшення своїх заощаджень. Хоча погашення значних боргів зазвичай має бути пріоритетом, у певний момент ви захочете шукати розумні способи сприяти зростанню своїх грошей.

Для початку дізнайтеся більше про фондовий ринок і як це зробити захистити свої інвестиції на ринку з падінням. Розгляньте консультацію з a Інвестиційний спеціаліст, зареєстрований FINRA щоб допомогти вам розпочати роботу. Однак не потрапте в пастку, дозволяючи інвестиційному консультанту приймати всі ваші рішення за вас. Важливо залишатися освіченим і брати участь у своїх інвестиціях на кожному кроці цього шляху. Дозвольте перевіреному професіоналу дати вам рекомендації, але зберігайте свій розсуд.

8. Дотримуйтеся дисципліни щодо своїх звичок витрачати гроші

Можливо, ви обіцяєте радикально змінити свій фінансові звички в новому році. Можливо, ви вирішите збирати свої гроші поступово. У будь-якому випадку, немає сумніву, що покращення ваших фінансових звичок і дотримання дисциплінованого плану витрат і заощаджень значною мірою допоможуть збільшити ваші багатства.

Якщо ви не будете обережні, «таємні витрати» справді можуть зруйнувати ваш фінансовий план. Насправді, згідно з одним опитуванням Visa, американці втрачають слід 1000 доларів на рік в середньому. Прийміть рішення їсти більше та припинити харчування та доставку. Інвестуйте в одяг, який прослужить роками, на відміну від швидкої моди, яка триває сезон або два і ще швидше виходить з моди. (Його погано для навколишнього середовищаТакож подумайте про те, щоб реєструвати всі свої покупки протягом місяця, щоб отримати повніше уявлення про свої витрати. Ви можете бути здивовані результатами.

9. Розгляньте можливість використання фінансового планувальника

У якийсь момент ви можете запитати, чи варто вам найняти професійного фінансового планувальника, який допоможе вам розібратися з проблемами управління грошима, заощадженнями та інвестиціями. Ви можете відмовитися через побоювання щодо вартості, достовірності чи надійності отриманої поради. Це не ірраціональні занепокоєння, тому вам слід ретельно перевіряти всіх, до кого ви наймаєте захистити свої гроші від неетичних або тіньових радників.

Однак переваги партнерства з досвідченим кваліфікованим фінансовим планувальником зазвичай переважують ці занепокоєння та можуть забезпечити здорову віддачу від цих інвестицій. Щоб максимізувати їхню корисність для вас і вашого фінансового плану, працюйте добре спілкуватися зі своїм фінансовим планувальникомі не вагайтеся вносити зміни, якщо вони не відповідають вашим цінностям і цілям.

10. Погасіть борг якомога швидше

Спокусливо зосередитися на збільшенні своїх активів, інвестуючи у високоризиковані підприємства та акції з високою винагородою. Однак у ваших інтересах може бути швидше погашення боргу. Можливо, це нудніше, ніж захоплюючий світ інвестицій, але потенційно більш прибутковий, оскільки він заощадить вам більше, ніж ви могли б заробити на відсотках.

11. Періодично переглядайте свій фінансовий план і вносьте зміни

На жаль, ваш фінансовий план — це не однозначне завдання. Думайте про це більше як про живий документ, який потрібно періодично переглядати та оновлювати. Тримайте свій фінансовий план гнучким. У міру того як змінюються ваші обставини, змінюється і ваш фінансовий план. Включіть своє страхування життя та інші страхові поліси в цей періодичний огляд.

Планування допомагає зберегти ваше фінансове здоров’я на майбутнє

Перш ніж почати, це може здатися надзвичайною перспективою, але створення вашого першого фінансового плану не повинно бути всепоглинаючим завданням. Встановіть цільову дату на найближче майбутнє, щоб зберегти мотивацію. Потім візьміть на себе зобов’язання щотижня робити невеликі кроки до досягнення цієї цільової дати. Заплануйте півгодини або годину роботи щотижня, щоб виконати роботу.

Якщо ви залучитесь до процесу, дізнаєтесь більше про своє фінансове здоров’я та проблеми, а також запровадите рішення, які допоможуть вам подолати ці проблеми, ви можете зосередитися на більш важливих аспектах свого життя та роботи. І власне, хіба це не кінцева мета? Хороший фінансовий план допоможе переконатися, що ваші фінанси підтримують ваш спосіб життя та цілі як зараз, так і в майбутньому.

Повідомлення 11 способів полегшити фінансове планування вперше з’явилося на Due.

Leave a Comment