2 акції програмного забезпечення, які варто купити цього тижня, і 2, яких варто уникати

Незважаючи на різке підвищення ставок, яке вразило акції технологічних компаній з початку року, перспективи галузі програмного забезпечення виглядають гарними завдяки швидкій цифровізації та попиту на хмарні рішення. Хоча принципово сильні акції програмного забезпечення Salesforce (CRM) і Mitek Systems (MITK) варто купувати, щоб отримати вигоду від довгострокових перспектив розвитку галузі, було б доцільно триматися подалі від принципово слабких акцій Robinhood Markets (HOOD) і Fastly (FSLY). ). Продовжуйте читати….shutterstock.com – StockNews

2022 рік був складним для акцій технологічних компаній через різні макроекономічні проблеми. Агресивне підвищення процентних ставок ФРС призвело до того, що акції технологічних компаній, що швидко розвиваються, виглядають непривабливими для інвесторів, що призвело до падіння технологічного Nasdaq Composite на 28,6% з початку року.

Однак зараз інфляція демонструє ознаки охолодження, с ІСЦ у листопаді зріс на 0,1% порівняно з попереднім місяцем і на 7,1% порівняно з минулим роком, що нижче оцінок аналітиків. Зменшення інфляції спонукало ФРС дотримуватися слова про уповільнення темпів підвищення ставок, оскільки вчора оголосив про підвищення ставки на 50 базисних пунктів.

Оскільки ФРС починає сповільнювати темпи підвищення ставок, акції програмного забезпечення можуть знову перетворитися на привабливі варіанти інвестування для інвесторів. За даними Gartner, корпоративні витрати на програмне забезпечення прогнозується зростання на 8,6% у 2023 році.

Хоча перспективи галузі виглядають райдужними, не всі акції програмного забезпечення, ймовірно, виявляться прибутковими інвестиціями. Щоб заробити на перспективах відновлення галузі, було б доцільно придбати фундаментально сильні акції програмного забезпечення Salesforce, Inc. (CRM) і Mitek Systems, Inc. (ЩО). З іншого боку, Robinhood Markets, Inc. (КАПОТ) і Fastly, Inc. (FSLY) краще уникати зараз через їхні слабкі фундаментальні показники та погані перспективи зростання.

Акції для покупки:

Salesforce, Inc. (CRM)

CRM надає технологію управління відносинами з клієнтами, яка об’єднує компанії та клієнтів у всьому світі. Його платформа Customer 360 дає змогу клієнтам працювати разом, щоб надавати своїм клієнтам пов’язаний досвід. Сервісні пропозиції компанії включають продажі, обслуговування, маркетинг і комерцію.

21 вересня 2022 року лідер Insurtech, Zywave, оголосив про цілеспрямоване партнерство та розширення співпраці з CRM. Вважається, що це партнерство об’єднає світ продажів страхових агентств і обслуговування клієнтів, створюючи більш ефективні, стратегічні робочі процеси, що базуються на даних і контенті, щоб забезпечити безперебійну роботу клієнтів.

Раджа Сінгх, старший віце-президент і генеральний менеджер CRM, сказав: «Разом Salesforce і Zywave дозволяють користувачам ефективно виконувати свою роботу та розблоковувати важливі бізнес-дані, тому їх можна використовувати для подальшого аналізу в реальному часі».

За третій фінансовий квартал, який закінчився 31 жовтня 2022 року, загальний дохід CRM зріс на 14,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 7,84 мільярда доларів. Валовий прибуток компанії зріс на 14,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 5,75 млрд доларів. Крім того, її операційний дохід значно зріс порівняно з минулим роком до 460 мільйонів доларів.

Аналітики очікують CRM EPS і дохід за квартал, який закінчився 31 грудня 2022 року, зросте на 61,6% і 9,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 1,36 і 8 мільярдів доларів США відповідно. CRM має вражаючу історію несподіваних доходів, перевищуючи консенсусні оцінки прибутку на акцію в кожному з останніх чотирьох кварталів. Акції впали на 15,1% за останній місяць і закрили останню торгову сесію на рівні $134,75.

Сильні основи CRM відображаються в його Рейтинги POWR. Акції мають загальний рейтинг B, що прирівнюється до “Купити” в нашій власній системі рейтингу. Рейтинги POWR оцінюють акції за 118 різними факторами, кожен з яких має свою вагу.

В межах Програмне забезпечення – додаток галузі, вона займає 15 місце серед 139 акцій. Він має оцінку A за зростання та B за почуття.

Ми також поставили оцінки CRM за значенням, імпульсом, стабільністю та якістю.Отримайте всі рейтинги CRM тут.

Mitek Systems, Inc. (ЩО)

MITK розробляє, продає та продає мобільні рішення для захоплення зображень і цифрової перевірки особи по всьому світу. Рішення компанії вбудовані в рідні мобільні програми та веб-браузери, щоб полегшити цифровий досвід споживачів. Він пропонує такі продукти, як Mobile Deposit, Mobile Verify, Mobile Fill, CheckReader тощо.

За третій фінансовий квартал, який закінчився 30 червня 2022 року, загальний дохід MITK зріс на 23,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 39,33 мільйона доларів США. Її чистий прибуток за стандартами бухгалтерського обліку склав 10,18 мільйона доларів. Прибуток на акцію компанії за стандартними принципами бухгалтерського обліку склав 0,23 долара, що не змінилося порівняно з минулим роком.

Аналітики очікують, що дохід MITK за квартал, який закінчився 30 вересня 2022 року, зросте на 16,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 38,61 мільйона доларів. Очікується, що в 2022 фінансовому році його прибутки на акцію зростуть на 17,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 0,89 доларів США.

Він має похвальну історію несподіваних прибутків, перевищуючи консенсус-розрахунки EPS у кожному з останніх чотирьох кварталів. Акції зросли на 24,7% за останні шість місяців і закрили останню торгову сесію на рівні 10,90 доларів.

Не дивно, що MITK має загальний рейтинг B, що означає «Купити» в нашій системі рейтингу. У галузі програмного забезпечення – програмне забезпечення він займає 8 місце. Крім того, він має оцінку B за зростання, цінність і якість.

Натисніть тут щоб побачити додаткові рейтинги MITK за імпульсом, стабільністю та настроєм.

Акції, яких слід уникати:

Robinhood Markets, Inc. (КАПОТ)

HOOD керує платформою фінансових послуг, яка дозволяє користувачам інвестувати в акції, біржові фонди, опціони, золото та криптовалюти. Компанія також пропонує різноманітні рішення для навчання та навчання, включаючи Snacks, Learn, Newsfeed та послуги з управління готівкою.

Загальний чистий дохід HOOD за третій фінансовий квартал, який закінчився 30 вересня 2022 року, знизився на 1,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 361 мільйона доларів. Його чистий збиток скоротився на 87% порівняно з минулим роком до 175 мільйонів доларів. Крім того, його збиток на акцію скоротився на 90,3% порівняно з минулим роком до 0,20 дол.

Очікується, що прибуток на акцію HOOD за квартал, що закінчився 31 грудня 2022 року, залишиться негативним. Очікується, що його дохід у 2022 фінансовому році впаде на 24,6% порівняно з минулим роком до 1,37 мільярда доларів. Акції впали на 48,8% з початку року до завершення останньої торгової сесії на рівні 9,09 дол.

Похмурий прогноз HOOD відображається в рейтингах POWR. Компанія має загальний рейтинг D, що в нашій власній системі оцінювання означає «Продати». У цій же галузі він займає 120 місце. Компанія має оцінку F за стабільність і D за вартість і якість.

Натисніть тут щоб переглянути додаткові рейтинги POWR HOOD щодо зростання, імпульсу та настрою.

Fastly, Inc. (FSLY)

FSLY керує периферійною хмарною платформою для обробки, обслуговування та захисту програм своїх клієнтів у всьому світі. Гранична хмара – це категорія інфраструктури як послуги, яка дозволяє розробникам створювати, захищати та надавати цифрові можливості на межі Інтернету. Це програмована платформа, призначена для доставки веб-додатків.

У третьому фінансовому кварталі, який закінчився 30 вересня 2022 року, валовий прибуток FSLY, не згідно з GAAP, склав 53,6% порівняно з 57,5% за період минулого року. Операційні збитки компанії, не за GAAP, зросли на 53,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 19,84 мільйона доларів. Крім того, його чистий збиток на звичайну акцію за стандартами бухгалтерського обліку збільшився на 27,3% порівняно з кварталом попереднього року до 0,14 дол.

Очікується, що прибуток на акцію FSLY за квартал, що закінчився 31 грудня 2022 року, залишиться негативним. Акції впали на 73,2% з початку року і закрили останню торгову сесію на рівні $9,50.

Похмурі перспективи FSLY відображаються в рейтингах POWR. Компанія має загальний рейтинг D, що означає «Продати» в нашій системі рейтингу. Він займає 130 місце в галузі програмного забезпечення – додатків. Крім того, він має оцінку D за імпульс, стабільність і настрій.

Щоб переглянути додаткові рейтинги FSLY щодо зростання, цінності та якості, натисніть тут.


У четвер вдень акції CRM торгувалися по 130,55 доларів за акцію, знизившись на 4,20 доларів (-3,12%). З початку року CRM знизився на -48,63% проти зростання індексу S&P 500 за той же період на -16,86%.


Про автора: Малайка Альфонс

Пристрасть Малайки до писання та інтерес до фінансових ринків спонукали її продовжити кар’єру в галузі інвестиційних досліджень. Маючи ступінь економіки та психології, вона має намір допомагати інвесторам приймати обґрунтовані інвестиційні рішення.

більше…

Пошта 2 акції програмного забезпечення, які варто купити цього тижня, і 2, яких варто уникати вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment