2022 Інвестиційні уроки

«Ті, хто не вчаться на своїх минулих помилках, приречені повторювати їх». Ми всі цінуємо мудрість цієї ідеї. І тому я роблю щорічною традицією обговорювати ключові інвестиційні уроки, отримані за минулий рік. І успіхи, і невдачі в надії, що це допоможе нам перевершити фондовий ринок (SPY) у наступні місяці та роки. Повну історію читайте нижче.shutterstock.com – StockNews

У 2022 році мене справді вразило безліч інвестиційних стратегій, які можна застосувати під час ведмежого ринку. Ваш фінансовий консультант хоче, щоб ви повірили, що НЕМОЖЛИВО визначити час на ринку. Тоді вони можуть показати вам діаграми, щоб довести, що це завжди повертається в якийсь момент. Іншими словами, вони хочуть, щоб ви “Зберігайте спокій і продовжуйте”.

Звісно, ​​є певні історичні докази, які вказують на складність визначення часу для ринку. Але це “страус в піску” стратегія призвела до приблизно 50% втрат для середнього інвестора під час фінансової кризи та Великої рецесії в 2008 році.

Заощадження протягом життя скорочуються вдвічі, якщо ви нічого не робите перед обличчям ОЧЕВИДНИХ труднощів. Це повинно змусити кожного з нас знайти кращий, більш активний шлях, коли ведмідь прийде в місто.

Тепер давайте повернемося до 2022 року, коли наприкінці весни ми всі зможемо повністю оцінити, що це було більше, ніж просто загальна корекція. Очевидно, що формувався ведмежий ринок, враховуючи дуже високу кореляцію між бурхливою інфляцією та майбутніми спадами. І дійсно, інфляція бушувала!

Як ви знаєте, я публікую 2 інформаційні бюлетені (Reitmeister Total Return і POWR Value), і тому я взявся за 2 різні стратегії, щоб не спати за кермом, коли ведмежий ринок прийшов у місто. Таким чином, ми повинні переглянути плюси та мінуси цих унікальних підходів у надії, що це допоможе нам бути більш успішними на майбутніх ведмежих ринках.

Значення POWR = половина готівки та половина безпечних запасів

У певному сенсі мої руки були зв’язані POWR Value. Враховуючи статут служби, тут можна знайти акції з найвигіднішою ціною в будь-якому випадку. Це означає, що він не призначений для визначення часу ринку. ОДНАК, коли ведмідь у повітрі, послуга може піднятися до 50% готівкою, що ми зробили після того, як у травні/червні змінилися на ведмежий прогноз.

На цьому фоні давайте переглянемо картину за рік до сьогоднішнього дня, включаючи кроки, які відбулися, коли ми стали більш обережними наприкінці травня, а потім відверто знижувалися до середини червня, де ми знаходимося сьогодні.

(Я почав відстежувати ефективність портфоліо POWR Value 1.12.21, коли я прийняв посаду редактора служби. Тоді я встановив початкову вартість у 100 000 доларів США, що означає, що до кінця року вона зросла на 6330 доларів США. Ця вища вартість також позначає відправну точку для нашого огляду ефективності за 2022 рік).

Ні… Я не виграю Нобелівську премію з економіки, оскільки програв лише -3,94%. Але порівняно з втратою -19,82% для S&P 500 або набагато, набагато крутішими втратами, нагромадженими цього року інвесторами з малою капіталізацією та орієнтованими на зростання, це демонструє велику перевагу, яка змушує задуматися, чи варто визначати ринок як це не чашка чаю, як ми розглянемо нижче.

Основною причиною таких кращих результатів на ринку слід назвати рейтинг POWR. У дощ чи вдень ця перевірена модель постійно знаходить найкращі акції, готові перевершити ефективність. Ведмежий ринок 2022 року ще раз підтверджує це.

Більше думок щодо результатів POWR у розділі «Висновок» нижче. Тепер давайте зосередимося на стратегії, яку використовує…

Загальний прибуток Reitmeister = ведмежий хедж, закріплений інверсними ETF

Ця служба має велику гнучкість. Робити все можливе, щоб отримати прибуток незалежно від напрямку ринку. Це поняття як би вбудовано в назву “Повний прибуток”.

Спочатку я не бачив, як утворюються ведмежі хмари. Просто виглядало як хороша старомодна корекція, тому що перші ознаки інфляції здавалися “перехідний», як любив казати ФРС. Як похмілля від Covid у ланцюжку постачання, яке незабаром буде вилікувано (прийміть 2 аспірину та подзвоніть мені вранці 😉

Але це було не так. Справді, інфляція була стійкою… і ФРС відставала від кривої… і це поєднання змусило інвесторів збільшити шанси на рецесію, яка породила ведмежий ринок.

Тепер давайте переглянемо результати портфоліо Reitmeister Total Return з наступним обговоренням:

(Я почав відстежувати ефективність портфеля Reitmeister Total Return 11.06.20, використовуючи початкову вартість у 100 000 доларів США. Наприкінці 2021 року портфель збільшився до 169 655,04 доларів США, що також є відправною точкою для нашого огляду ефективності за 2022 рік).

У певному сенсі те, що ми зробили в Reitmeister Total Return у 2022 році, справді складалося з 4 етапів, і тому було б добре розглядати їх ізольовано.

Етап 1 – початок року до 24.05.22

Я повністю тримав фондовий ринок, очікуючи повернення до бичачого ринку. Скромна втрата -9,29% за рік була фактично половиною болю, яку зазнав індекс S&P 500. Проте невелика частка болю, яку зазнали більшість інвесторів, орієнтованих на зростання. (Просто запитайте Кеті Вуд).

Ще раз це вказує на користь того, що POWR Ratings знаходить більше акцій, готових перевершити… і допомагає уникнути виборів, які, швидше за все, занепадуть. Крім того, ми отримали значну вигоду від своєчасної торгівлі TBT для короткого ринку казначейських облігацій, оскільки ставки злітали вище.

Фаза 2 – з 24.05.22 по 13.06.22

Все більше й більше ознак того, що це може бути більше, ніж виправлення. Тому став дедалі обережнішим щодо ринкових перспектив, що змусило мене скоротити портфель до 33% довгих акцій. За цей час ринок знизився лише на -4%… але наша ефективність порівняно з ринком значно зросла.

Фаза 3 – 13.06.22 по 15.08.22:

Акції зіткнулися з ведмежим ринком на рівні 3855, що підштовхнуло нас стати «гун хо ведмеді” закорочуючи ринок обома кулаками. Це було чудово протягом тижня, оскільки акції впали. А потім протягом наступних двох місяців відбулося зростання лохів на 18%, що суперечило логіці. Це була хвороблива смерть від тисячі ударів батогом, під час якої ми щодня бачили нашу колись значну свинцеву оладку. Біль, перенесений цією агресивною ведмежою стратегією, призвів до набагато більш розумного підходу на наступному етапі.

Фаза 4 – 15.08.22 дотепер

Літнє ралі спонукало багатьох інвесторів приєднатися до партії биків. Однак я не міг знайти логіки в такому підході, враховуючи грозові хмари рецесії, що постійно темнішали, що вказувало на зниження цін у майбутньому. Але, з іншого боку, можна довше залишатися на місці з повністю завантаженим портфелем коротких акцій.

Рішенням стала ведмежа хеджування. Це було побудовано з рівним відсотком зважування для зворотних ETF, як і для консервативних довгих акцій. Мета полягала в тому, щоб піднятися в міру падіння ринку, але матиме менше ризику, якби ринок продовжував підніматися вище.

Від початку до кінця ми перетворили дефіцит у 6,81% порівняно з ринком у +9,14% перевищення показників станом на закриття цього вечора. Більша частина цього приросту відбулася в грудні, коли завершився ще один злощасний мітинг лохів. Ось де ми стоїмо сьогодні.

Висновок

Підводячи підсумок, можна сказати, що обидва підходи до проактивного інвестування, які обговорювалися сьогодні, виявилися набагато кращими, ніж засунути голову в пісок, коли в місті прийшов ведмежий ринок.

Що стосується більш агресивного підходу, застосованого в портфоліо Reitmeister Total Return, він, безумовно, спрацював…але не без НАДЗВИЧАЙНОЇ волатильності та поганого нічного сну. Намагаючись визначити час на ринку, іноді ви сумніваєтеся у своєму здоровому глузді 😉

Чесно кажучи, остаточний рахунок неможливо виміряти, поки не з’явиться новий бичачий ринок і ми не побачимо остаточний підсумок. Якщо справді мій «Прогноз фондового ринку на 2023 рік» правильний, і ринкове дно досягне, як я очікую, у першій половині нового року ближче до 3000-3200… і ми робимо кроки, щоб отримати наші прибутки в той час і ловити дно для наступного підвищення…тоді ця проактивна ведмежа хеджування всередині Reitmeister Total Return буде увінчана перемогою.

З іншого боку, якщо я помиляюся щодо цього… і рух фондового ринку продовжує вислизати та спантеличити нас… тоді здається, що більш збалансований підхід POWR Value є кращим шляхом.

ОДНАК, вибір найкращої стратегії може не мати нічого спільного з продуктивністю. Це може бути більше про темперамент кожного інвестора.

Це означає, що якщо ви не можете перенести додаткові емоційні потрясіння, пов’язані з НАДЗВИЧАЙНОЮ волатильністю ведмежого ринку, тоді, ймовірно, краще вибрати більш плавний шлях, який використовує POWR Value.

Коротше кажучи, уроки, засвоєні з 2022 року, ще знаходяться в стадії розробки. Отже, я обов’язково поділюся остаточним підсумком, коли ми нарешті досягнемо дна ведмежого ринку.

Наразі, будь ласка, просувайтеся до стратегії, яка є найбільш доцільною для вас. Враховуючи те, що вони обидва значно перевищують результативність, це забезпечить вам великий комфорт у майбутньому році.

Що робити далі?

Подивіться мою нову презентацію: “Прогноз фондового ринку на 2023 рік” охоплює:

  • Чому 2023 рік – це а «Джекіл і Хайд» рік для запасів
  • 5 ознак того, що ведмідь повернеться на початку 2023 року
  • 8 Торгів до прибутку на шляху вниз
  • Плануйте рибу на дно на дні ринку
  • 2 Торги зі 100%+ потенціалом зростання, коли з’являється новий бик
  • І багато іншого!

Дивитися зараз: «Прогноз фондового ринку на 2023 рік» >

Бажаємо вам інвестиційного успіху!


Стів Райтмайстер…але всі називають мене Рейті (вимовляється «Райті»)
Генеральний директор, мережа фондових новин і редактор, Reitmeister Total Return


Акції SPY подорожчали на 0,51 долара (+0,13%) на торгах у вівторок. З початку року SPY знизився на -18,95% порівняно з підвищенням еталонного індексу S&P 500 на % за той самий період.


Про автора: Стів Райтмайстер

Стів більше відомий аудиторії StockNews як «Reity». Він не лише є генеральним директором фірми, але й ділиться своїм 40-річним досвідом інвестицій у портфоліо Reitmeister Total Return. Дізнайтеся більше про історію Рейті, а також посилання на його останні статті та вибір бірж.

більше…

Пошта 2022 Інвестиційні уроки вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment