3 міфи про економіку творців розвінчано

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Коли ви уявляєте творця, що спадає на думку? 92-річна модниця? В’язати гачком крекерджек? Хокейний тренер, який розміщує запитання та відповіді онлайн?

Якщо ні, то варто запитати чому. Реальність полягає в тому, що швидкозростаюча індустрія створення контенту вартістю 100 мільярдів доларів набагато різноманітніша та складніша, ніж люди зазвичай думають. Але, як і в багатьох галузях промисловості, упереджене уявлення про те, що потрібно, щоб «зробити це», може перешкодити підприємцям-початківцям досягти довгострокового успіху — або взагалі розпочати роботу.

За стереотипами про безтурботних, молодих і багатих творців криється правда: ця кар’єра може бути корисною, стабільною та прибутковою для людей будь-якого віку та етапу життя, якщо вони йдуть з відкритими очима. Я сам творець і керівник компанії, яка підтримує понад 50 000 підприємців-креаторів, я знаю, що будь-хто може побудувати процвітаючий бізнес у творчій економіці на основі своїх пристрастей, але успіх залежить від знання того, у що ти йдеш.

Зважаючи на це, ось три міфи про творців, які, на мою думку, потрібно розвіяти.

Пов’язане: як одна маленька кнопка може перетворити економіку творця з модного слова на справжню економічну модель

Міф: створення контенту – це не справжня робота

З незліченною кількістю зображень і відео впливових людей, які розпаковують косметичні засоби, публікують гламурні знімки віддалених місць або куштують вишукані вечері, легко зрозуміти, що всі творці — це просто (красиві) люди, які проводять багато часу в соціальних мережах і якимось чином вражають. багатий. Опитування Thinkific, яке опитало понад 2000 дорослих у США, показало, що майже половина не вважають створення контенту справжньою роботою, але насправді потрібно багато працювати, щоб щоденно створювати привабливий, резонансний контент.

Згідно з нещодавнім звітом, приблизно одна третина з приблизно 200 мільйонів творців контенту в усьому світі працюють повний робочий день. І це перший ключ до успішного творця: ставитися до цього як до бізнесу. Це означає розробляти стратегію, розвивати аудиторію, вчитися на невдачах і пробувати знову, поки не знайдете свою нішу.

Навіть найуспішніші творці починають із самих низів, ретельно навчаючись. І навпаки, багато творців уже є бізнесменами, які створюють контент як розширення свого бізнесу або як спосіб відплати, як-от інвестор-мільярдер Рей Даліо, який ділиться шматочками мудрості в Instagram, Facebook і Twitter.

Успішні творці розуміють, що за кожним потужним механізмом створення контенту стоїть неймовірно важка робота. Вони витримують самотність, виснаження та розчарування, і розуміють, що пристрасть – це лише іскра.

За темою: чи може творча економіка допомогти демократизувати підприємництво?

Міф: усі творці молоді

Без сумніву, спільнота творців включає багато талановитої молоді. Але всупереч тому, що ви могли б подумати, творці не всі двадцятирічні. Фактично, спільнота творців включає виняткових людей різного віку, які привносять життєвий досвід і професійні досягнення в гру.

Згідно з опитуванням Adobe, середній вік авторів становить 40 років. Forbes вважає, що середній вік 50 найвідоміших авторів становить 31 рік. Разом ці автори найвищого рівня залучили 1,9 мільярда підписників в Instagram, TikTok і YouTube. і отримав 570 мільйонів доларів доходу минулого року.

Немає терміну придатності для рис, які роблять успішного творця: мислення для розвитку та готовність наполегливо працювати, створювати високоякісний вміст і диверсифікувати свої джерела доходу. Наприклад, 92-річна Хелен ван Вінкл використала свій вплив на Instagram, щоб запустити лінію косметичних засобів, які продаються в Sephora.

Насправді, життєвий досвід може бути цінним надбанням для професіоналів середньої ланки кар’єри, які прагнуть побудувати онлайн-спільноту, започаткувати побічну суєту чи переосмислити свою кар’єру, як-от сертифікована медсестра та адміністратор охорони здоров’я, який використовує онлайн-курси, щоб допомогти тисячам нових медсестри складають іспити.

За темою: як увірватися в економіку творців у цифрову епоху

Міф: щоб стати автором, вам потрібні мільйони підписників

Немає магічної цифри, щоб заробляти на життя як творець — я бачив, як багато хто заробляє на життя, маючи менше 1000 підписників. Ключ у цінності, яку вони надають.

Творці, які диверсифікують свої потоки доходу за допомогою стратегічного вибору, як-от пропонуючи фізичні продукти, коучинг, спільноти, курси та членство, можуть підтримувати кар’єру з набагато меншою кількістю підписників, ніж ті, хто покладається виключно на перегляди.

Я бачив це на власні очі на моєму власному каналі YouTube, який спочатку заробляв кілька доларів за 1000 переглядів, але зараз приносить у 100 разів більше. Різниця полягає в тому, що я перейшов від фокусу на підрахунку аудиторії та переглядів до фокусу на створенні меншої спільноти на основі міцніших стосунків із більш відданими групами учасників.

Творці все частіше сприяють спільному навчанню, де учасники можуть взаємодіяти та вчитися один у одного, а не виступати в ролі пасивної аудиторії. Збільшуючи цінність для окремих учасників, а потім помножуючи її на кожного нового клієнта, творці можуть швидко перевищити доходи від реклами, отримані навіть від мільйонів переглядів.

Не дивно, що створення контенту є затребуваною кар’єрою, яка може дозволити собі свободу та гнучкість, яких бажає так багато людей. Творці можуть бути будь-якого віку, з будь-якого місця та бути захопленими чим завгодно, але успіх залежить від реалістичних очікувань і бажання докладати зусиль і вчитися на помилках. Чим більше вони знають про розвиток цієї унікальної галузі, тим вищі їхні шанси отримати ці винагороди.

Leave a Comment