3 способи перетворити побічну суєту на повну роботу

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Сьогодні всі хочуть трохи поспішати. Не тільки бракує грошей, але й доступні такі чудові можливості; натхненний простотою онлайн-культури та економікою концертів, здається, що неважко скористатися ними. Якщо ви тут читаєте Підприємецьнапевно, у вас уже є побічні клопоти або є чудовий план. 2022 рік позаду, тому настав час подумати про те, чого ви хочете досягти у 2023 році. Чому б не запланувати зробити свій побічний бізнес більш прибутковим або навіть перетворити його на повний робочий день, стати самим собі босом чи відкрити власний бізнес?

Минулого року моя подруга-фрілансер, яка вже перетворила свою суєту на роботу на повний робочий день, яку вона любила, вирішила відмовитися від звичайних резолюцій «схуднути, харчуватися здорово, більше займатися спортом» і натомість планувала вивести свою фрілансерську роботу на наступний рівень. у 2022 році. Вона зареєстрована як ТОВ і зараз є власницею малого бізнесу (з деякими податковими пільгами), з новими та постійними клієнтами, багатьма проектами на горизонті та співробітником. Розбиваючи кроки місяць за місяцем, вона могла досягти всього цього, не відчуваючи бомбардування списком справ.

Давайте розглянемо, що ви можете зробити зі своєю суєтою у 2023 році.

Пов’язане: Розпочніть додаткову метушню на Amazon і заробіть додаткові гроші

Перетворіть це на повний робочий день

Тепер це великий крок, до якого ви, ймовірно, не зможете зануритися відразу. Ми не хочемо поставити під загрозу ваші фінанси чи необдумано кинути вас вовкам. Але для цього і потрібні резолюції. Йдеться не про те, щоб миттєво перетворитися з шулери на власника бізнесу; ваше рішення може передбачати початок (або завершення) кроків, необхідних для здійснення цієї бізнес-мрії протягом наступних кількох років. Розглянемо:

  1. Ви дійсно хочете почати бізнес? Ви настільки любите цю роботу, щоб виконувати її щодня? Коли я заснував свою компанію Hollywood Sensation Jewelry, моє «чому» — пропонувати доступні, красиві ювелірні вироби, які викликають у жінок довіру, — мене тримало. Вирішіть знайти «чому» за вашими цілями, щоб побачити, чи достатньо це потужно, щоб перевести вас у власність бізнесу.
  2. Чи можете ви цим заробляти на життя? Уважно подивіться на свої фінанси, зокрема на такі пільги, як час відпустки та медичне страхування, і переконайтеся, що ваша суєта зрештою зможе покрити ці основи. Складання бізнес-плану – хороше рішення.
  3. Ваші фінанси в порядку? Якщо ви хочете перейти на повний робочий день як фрілансер або володіти малим бізнесом, вам потрібно добре зрозуміти свою фінансову ситуацію, перш ніж взяти на себе другий рівень фінансової відповідальності. Прийміть рішення привести свої фінанси в ідеальну форму, погасити обтяжливі борги або організувати місячний бюджет, щоб ви знали, куди йдуть усі ваші гроші.
  4. Чи можете ви покращити свою побічну суєту до такого рівня, щоб заробляти на життя цим? Можливо, вам потрібно вдосконалити свої навички та навчання. Це чудова резолюція — пообіцяти пройти курс або отримати акредитацію чи сертифікат.
  5. Чи існують можливості для налагодження контактів, які допоможуть створити вашу клієнтську базу? Приєднуйтесь до асоціацій та онлайн-груп, вдосконалюйте свій профіль LinkedIn і вирішіть створювати певну кількість зв’язків щотижня чи місяця.
  6. Як ви можете просувати свій фріланс? Приєднуйтесь до онлайн-служби фрілансу, наприклад Fiverr або Upwork, і створюйте портфоліо проектів і клієнтів, які знають, що ви добре працюєте. Розбудова вашого бренду на такому сайті може тривати кілька місяців, і спочатку заробляння грошей відходить на другий план, ніж репутація, тому це чудова ідея почати задовго до того, як ви зробите стрибок від побічної суєти до повної зайнятості. Встановлення пари чудових зв’язків може призвести до великих успіхів. Ідея рішення: приєднатися до служби, створити профіль і подати заявку на певну кількість вакансій щодня.

За темою: 8 простих віртуальних побічних клопотів для додаткових грошей

3 способи зробити свій бік більш прибутковим

Можливо, ви любите свою роботу на повний робочий день, і ваша побічна суєта — саме це. Добре! Ви все ще можете збільшити прибутковість і насолоджуватися збільшенням цього додаткового потоку доходу. Бонус: ці підказки також підходять для тих, хто планує перейти на повний робочий день, фрілансер або малий бізнес.

  1. Навчіться рекламувати себе. Я не можу переоцінити важливість створення бренду з самого початку, але це не повинно вам коштувати. Маркетинг масштабується до розміру, і існує багато чудових безкоштовних порад щодо цього. Виходьте в Інтернет і переконайтеся, що ваш веб-сайт і профілі актуальні та помітні. Скористайтеся всіма перевагами, як-от посилання на свої відео, щоб клієнти могли вас знати. Попросіть своїх поточних клієнтів залишити відгуки. Створіть канал YouTube, підключіться до LinkedIn і мережі. Ви будете вражені тим, як добре люди реагуватимуть, коли ви додасте свою особистість у свій профіль. Ідеї ​​вирішення проблеми: оновлюйте свої профілі щотижня, створюйте вступне відео або регулярно беріть участь у відповідних обговореннях.
  2. Навчіться керувати своїм часом. Ми всі винні в заняттях, що поглинають час (запивний перегляд, хтось?). Якщо ви серйозно збираєтеся підвищити рівень своєї побічної суєти, тоді почніть із рішення, щоб дізнатися, скільки часу ви можете витратити на це. Це може бути важко; це означає записувати, що ви робите цілий день і як довго, а потім бути чесним щодо того, скільки ви можете змінити. Потім приймайте повільно. Вирішіть витрачати певну кількість годин щотижня на свою суєту, а потім спробуйте збільшувати цю кількість ще на годину щотижня. Пам’ятайте про своє здоров’я та розум — ніхто не очікує, що ви будете працювати 24/7. Йдеться про розумне витрачання часу, і якщо ви любите свою суєту, ці додаткові години справді можуть здатися чудовими.
  3. Подивіться на збільшення пасивного доходу. Це горщик із золотом на кінці веселки. Пасивний дохід може виникати від простої здачі в оренду майна чи приміщення, яким ви володієте, або це може означати, що ви виконали свою частку роботи, але прибутки продовжують надходити. Чи ваша суєта надає таку можливість? Наприклад, якщо у вас є досвід, ви можете написати книгу, створити онлайн-курс або опублікувати онлайн-серію відео з інструкціями, яка приверне достатню кількість глядачів для рекламодавців. Це захоплююча сфера, де вітається творчість, тож вирішіть дізнатися, де лежать ваші пасивні потоки доходу.

Сподіваюся, це надихнуло вас використати традицію резолюцій, щоб розпочати наступні важливі кроки вашої сторонньої суєти. Бажаю щасливого, здорового та насиченого Нового року!

Leave a Comment