3 способи створити онлайн-присутність за допомогою соціальних мереж

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Інтернет змінив бізнес майже до невпізнання. Пройшли ті часи, коли візитні картки, оголошення на жовтих сторінках і добре продумана медійна реклама були потрібні для встановлення присутності серед потенційних клієнтів. У 21 столітті цифровий маркетинг замінив багато традиційних маркетингових заходів. Соціальні мережі є одними з найефективніших каналів для встановлення присутності в Інтернеті.

Важливість соціальних мереж для онлайн-присутності вашої компанії

З моменту появи всесвітньої павутини в 1990-х роках наявність онлайн-присутності стала майже необхідною умовою для успішного бізнесу. Клієнти шукають продукти та послуги в Інтернеті, і багато з них звикли робити покупки в Інтернеті. Звісно, ​​деякі місцеві підприємства можуть залучати клієнтів лише з уст в уста, але більшість компаній покладаються на онлайн-зв’язки.

Протягом перших півтора десятиліть існування Інтернету для громадськості створення онлайн-присутності покладалося на створення веб-сайту компанії та, можливо, використання електронного маркетингу. Відтоді цифровий маркетинг виріс і диверсифікувався, а соціальні мережі стали одним із найважливіших маркетингових інструментів. Помітність у соціальних мережах дозволяє брендам безпосередньо зв’язуватися зі споживачами та встановлювати довіру між компанією та її потенційними клієнтами.

Крім того, провідні мережі соціальних медіа пропонують маркетингові інструменти, спеціально розроблені, щоб допомогти брендам підключитися до своєї аудиторії. До 2021 року більше 90% американських компаній із понад 100 співробітниками використовували ці інструменти для маркетингу в соціальних мережах. Однак ваш бренд може бути невеликим, щоб отримати користь від присутності в Інтернеті. Більшість інструментів маркетингу в соціальних мережах можна збільшити або зменшити, щоб задовольнити компанії будь-якого розміру.

За темою: як зробити маркетинг у соціальних мережах ефективним для вашого бренду

Створення успішної присутності в Інтернеті

Побудова успішної та ефективної онлайн-присутності в соціальних мережах вимагає стратегічного підходу [perhaps link to the previous article here]. Перш ніж переходити в деталі, варто визначити, що ми маємо на увазі під присутністю в соціальних мережах. Термін стосується видимості бренду в соціальних мережах і зв’язків з аудиторією.

Трьома основними стовпами, які допоможуть встановити цю присутність, є брендинг, зв’язки з громадськістю (PR) і цифровий маркетинг. Для всіх трьох стратегічний, добре спланований підхід дає найкращі результати. Простого додавання публікації час від часу недостатньо, щоб створити впізнавану присутність або налагодити тривалі зв’язки з вашою цільовою аудиторією.

За темою: чому ефективний контент-маркетинг змінить ваші соціальні мережі

1. Брендинг для присутності в соціальних мережах

До того часу, коли вони починають будувати свою присутність в Інтернеті, більшість компаній створили фірмовий стиль і розробили стратегію брендингу. Якщо це стосується вашого бізнесу, ваш бренд повинен залишатися впізнаваним у соціальних мережах.

Голос і естетика бренду компанії повинні легко розпізнаватися в усіх цифрових і аналогових маркетингових каналах. На практиці це означає, що користувач соціальних мереж, прокручуючи свою стрічку, зможе розпізнавати ваші публікації, не бачачи логотипу вашого бренду чи облікового запису.

Узгодження повідомлень бренду між усіма каналами допомагає посилити та зміцнити їх. Узгодженість також допомагає зміцнити довіру потенційних споживачів. З іншого боку, якщо голос вашого бренду, повідомлення та візуальна презентація відрізняються між торговими точками, ці відмінності створять плутанину. Вони розмивають меседж бренду та шкодять довірі, яку ви намагаєтесь створити в Інтернеті.

2. Зв’язки з громадськістю (PR)

Стратегічний PR – це ще один канал, який бренди можуть використовувати для залучення своєї аудиторії. Зв’язки з громадськістю традиційно покладаються на засоби масової інформації для поширення повідомлень бренду.

Однак, використовуючи соціальні медіа, бренди можуть безпосередньо охопити аудиторію, включно з журналістами, і розпочати розмову. Якщо розмова актуальна для інших аудиторій, платформи соціальних медіа спрощують обмін вмістом і розширюють його охоплення. Як наслідок, нова аудиторія дізнається про бренд, що призводить до більшої присутності в соціальних мережах.

Ще один спосіб залучити PR для збільшення присутності бренду в Інтернеті – це зробити внесок в інші засоби масової інформації як гість-експерт або постійний учасник і розмістити посилання на канали соціальних мереж вашого бренду.

За темою: що актуально, а що ні у зв’язках з громадськістю у 2023 році

3. Використання цифрового маркетингу для збільшення присутності в соціальних мережах

Бренди з успішною присутністю в соціальних мережах використовують усі свої канали цифрового маркетингу для створення такої присутності. Ця синергія між маркетинговими діями не відбувається автоматично. Вони повинні бути записані у вашу стратегію цифрового маркетингу та маркетингу в соціальних мережах.

На практиці ваша команда з маркетингу та бренду повинна активно шукати можливості, щоб підкреслити вашу присутність у соціальних мережах і стимулювати залучення. Ось приклад: якщо ваш бренд успішно використовує маркетинг електронною поштою для зв’язку зі споживачами, заохочуйте читачів зв’язуватися з вами в соціальних мережах. Вони виграють, встановлюючи більш безпосередній і прямий зв’язок, якщо їм потрібна підтримка — ваш бренд отримує переваги від того, що ви можете підключатися частіше.

Інші канали цифрового маркетингу, як-от блоги, можуть детально розкрити тему, представлену в соціальних мережах, і заохотити читачів приєднатися до спільноти вашого бренду на певному каналі. Ключ до використання інших каналів цифрового маркетингу для підтримки вашої присутності в соціальних мережах – це створення зв’язків між каналами вашого бренду.

Пов’язане: Як розвинути свій цифровий маркетинг у 2023 році

Послідовність має значення

Побудова успішної присутності в Інтернеті через соціальні мережі вимагає послідовного та стратегічного підходу. Використання існуючих каналів цифрового маркетингу та забезпечення тісної відповідності загальному бренду компанії сприяє зростанню присутності в соціальних мережах. Крім того, стратегічна PR-діяльність також може збільшити присутність бренду в соціальних мережах у всіх його каналах. Надання послідовного, релевантного контенту, який узгоджується із загальними цілями бренду, є ключем до зростання та підтримки зацікавленої аудиторії соціальної мережі.

Leave a Comment